peter977
26.04.10,11:54
Dobrý deň,

prednedávnom ma oslovil konateľ spoločnosti Bonilex, s. r. o.

Pracujem ako finančný poradca a vie, že sa stretávam s klientmi, ktorí sú zadĺžený až po uši!

V zásede neverím firmám, ktoré si berú peniaze dopradu a existujú od 11.2009.

Nemajú žiadnu históriu a ich programi sú nastavené na 12 až 24 mesiacov, takže dnes ešte neexistujú klienti ktorí by si prešli celým ich programom!

Práve preto sa chcem spýtať má niekto z Vás naozaj objektívne informácie?

Nehľadám tu odpovede so znením : raz som počul!
Nyyankees
27.04.10,10:03
Mam vlastnu skusenost. Zaplatil som 120eur+60eur za "expres" vybavenie, neskor, po tyzdni sa mi ozvali, ze chcu vypisy zo solusu a sbcb, potom sa nik neozyval, po dodani tychto dokumentov. Telefony nik nedviha, peniaze nevratili. Je to uz cez 5 tyzdnov. Podvod. Kvoli mojej sprostosti.
trixi99
27.04.10,17:42
Ja som cez mail komunikovala s jednou pani ktorá mi poukala konsolidaciu uverov, neviem či dotoho mam ísť zda sa mi to podozrivé.Ak viete lepšie poradte mi prosim potrebujem súrne pomoc.
Nyyankees
27.04.10,18:15
Z bonilexu? Tam nechod.
cik.milos
29.04.10,10:04
Spoločnosť patrí medzi dôverné spoločnosti na Slovensku,ale
dá sa povedať sto ľudí sto chutí sto názorov.Pokiaľ klient dodá to čo má dodať je určite vybavený ručím za to.V prvom rade je potrebné sa poradiť
pred samotným spísaním zmluvy:)
peter977
30.04.10,14:53
Spoločnosť patrí medzi najdoverihodnejšie spoločnosti na Slovensku,ale
dá sa povedať sto ludí sto chutí sto názorov.Pokial klient dodá to čo má dodať je určite vybavený ručím za to.V prvom rade je potrebné sa poradiť
pred samotným spísaním zmluvy:)
V prvom rade najdôveryhodnejší je z tvrdým Y!

Ako môžeš tvrdiť o neakej firme, že je najdôveryhodnejšia?
To si nedovolim tvrdiť ani ja o žiadnej firme, pretože v každej pracujú ľudia a tým pádom sa všade nájdu aj taký čo chcú len zbohatnúť na úkor druhých!!!!

To že tam pracuješ, to je na tebe ale daj "do placu" neaké fakty!
Zmluvu ktorú podpisuje klient s bonilex! Dôkazi, ktoré by dokázali, že máš pravdu!
hviezdy
02.05.10,02:11
Dobrý deň. Ja som si hľadala bližšie informácie na stránkach, keď som si napísala slovo Bonilex a tam som našla kadejaké fóra na ktoré píšu ľudia, ktorí už majú splátky skonsolidované a už sú v tomto programe. Neviem Vám napísať presné stránky tak si to skúste pozrieť takto. Tam som písala aj ďalšie stránky na ktorých sú informácie ohľadom kontaktov, cenníkov a pod. Skúste popozerať a potom sa rozhodnite čo ďalej.
cik.milos
07.05.10,13:22
Je to o ľuďoch,ale principiálne sa to dá tvrdiť a slovíčko
neaké sa píše nejaké.No sme len ľudia.
peter977
10.05.10,12:43
Z bonilexu? Tam nechod.
Napíš dôvod, nechcem aby bola táto téme o ohováraní spoločnosti, napíš, prečo!
Nyyankees
10.05.10,14:14
precitaj si vyssie
JANA171
04.08.11,06:43
Pán Čík o sebe píše, že je obchodný zástupca pre túto spoločnosť.
Nedodal však, že aj samotný konateľ spoločnosti
imik
31.08.11,16:42
Prešlo už nejaké obdobie odvtedy čo sa začali písať príspevky na túto tému. Chcem sa spýtať, aké máte skúsenosti, ktorí ste požiadali túto spoločnosť o konsolidáciu. Teraz opäť rozbehli svoje aktivity avšak pod inou sro - Allternative - Money. Sú skúsenosti dobré alebo sa jedná len o sľuby, ktoré vedú iba k tomu, ako ľudí obrať o peniaze?
Gina Er
31.08.11,17:10
timrava52
10.09.11,13:17
Využívam túto možnosť na upresnenie poloprávd,neprávd,ohovárania a osočovanie na tomto portáli.Hneď v úvode sa priznám,že pre túto spoločnosť som pracovala aj pred nedávnom,ešte pod názvom BONILEX aj teraz po rekonštrukcii pod novým názvom Allternative-money,s.r.o,kde jedným z konateľov je pán Miloš Čík z Novej Bane a druhým pán Petr Schuska z Bystřice pod Hostýnem.Je to teda medzinárodná česko-slovenská spoločnosť zastrešená asociáciou súkromných podnikateľov .
Nemám žiadny problém sa k tomu verejne priznať
Okrem toľko omielaných konsolidácií sa spoločnosť zaoberá aj predajom,ekonomickým prenájmom a operatívnym lízingom áut,pôžičkami v rámci vlastnej firmy,pre vlastných klientov ako súčasť konečného oddĺženia.
A zodpovedne prehlasujem,že konsolidácia,alebo oddĺženie,alebo tiež finančná asistencia funguje.Ide len o to,z ktorej strany sa na to pozeráte.Či zo strany veriteľov,ktorým sa to z pochopiteľných dôvodov nepáči,alebo zo strany po uši zadĺženej väčšiny.
Všimnite si jeden závažný fakt:prvý úvodný pamflet má dátum- apríl 2010.
Dnes je september 2011 a spoločnosť funguje s tými istými ľuďmi ašte lepšie,razantnejšie,s novými vylepšenými nápadmi ako predtým a aj za iných podmienok.Áno,prešla rôznymi kontrolami,previerkami,vypočúvaním kompetentných na polícii a znovu môžem zodpovedne prehlásiť:sme absolútne spolahlivá,preverená spoločnosť bez akejkoľvek morálnej ujmy.Neverte všetkému ča sa tu píše.Ľudia sa radi predvádzajú,hecujú,potom lamentujú a bedákajú.Jedno arabské príslovie hovorí:psi štekajú,ale karavána ide ďalej.Zázraky sa dejú.Peniaze sú energia a z vesmíru sa Vám vráti len toľko energie,čo do neho vyšlete vlastným úsilím.Nedá sa pomôcť každému,zvlášť nie v takom prípade,že aj urobí zmluvu,aj zaplatí prvú konsolidovanú splátku a potom...dosť!Potom sa pred verieľmi už iba vyhovára,že má akýsi papier,že platí,ale akýsi právnik mu jeho peniaze nepreposiela.Ó,božia sprostota!Verte mi,že si to ten právnik obhájil a stále robí tú istú prácu rovnako dobre.Tento program je totiž určený len tým,čo si pomôcť chcú a pre ľudí aspon priemerne inteligentných.
A preto,že sa nepotrebujem skrývať za žiadne nicky,tu je môj kontakt:
Slančíková 0948 009781
timrava52
10.09.11,13:22
A čo myslíš,o aké peniaze prichádzahú?Máš to z agentúry JPP?
peter977
25.09.11,18:49
Pani Slančíková,
zaujímavé, že okrem Vás a pána Číka sa tu nikto nevyjadril pozitívne.

Chcem sa spýtať ako presne funguje princíp odĺženia, kto to financuje a aké sú zábezpeky.

Ďakujem