NOKIA
26.04.10,13:24
Aké odvody (do SP a ZP)platí ZC a ZĽ, ak je zamestnankyňa na rodičovskej dovolenke a zamestnávateľ jej preplatí zvyšok nevyčerpanej dovolenky a nemá iný príjem u zamestnávateľa (aj §) z dôvodu ukončenia PP??
Dana7
26.04.10,11:43
Pokiaľ bude dovolenka preplatená ešte v čase trvania pracovného pomeru tak všetky odvody ako u riadneho zamestnanca t.j. aj zdravotnú aj sociálku.

Ale ak by ste jej to vyplatili až po ukončení pracovného pomeru. Teda najprv bude odhlásená, PP ukončený a potom jej to vyplatíte, tak v takomto prípade sa už neplatia žiadne odvody len daň.
Ľubica2
26.04.10,12:22
Pokiaľ bude dovolenka preplatená ešte v čase trvania pracovného pomeru tak všetky odvody ako u riadneho zamestnanca t.j. aj zdravotnú aj sociálku.

Ale ak by ste jej to vyplatili až po ukončení pracovného pomeru. Teda najprv bude odhlásená, PP ukončený a potom jej to vyplatíte, tak v takomto prípade sa už neplatia žiadne odvody len daň.

Ak je na rodičovskej dovolenke, tak má prerušené poistenie v Sociálnej poisťovni. Odvody sa neplatia žiadne, len do ZP.
brčko
26.04.10,12:26
Ak je na rodičovskej dovolenke, tak má prerušené poistenie v Sociálnej poisťovni. Odvody sa neplatia žiadne, len do ZP.

súhlasím, ak jej končí PP počas čerpania RD, tak z preplatenej dovolenky sa platí len ZP + preddavok dane.
NOKIA
26.04.10,12:34
Preplatená dovolenka bude v mesiaci, v ktorom končí PP, ona je na rodičovskej dovolenke, teda dostane len preplatenú dovolenku a podľa info zo Soc.poistovne že platí zamestnávateľ poistné na úrazové aj garančné. (zdravotné a daň z príjmu zaplatí). Ako teda s odvodmi do sociálky prosím ??
brčko
26.04.10,12:50
Preplatená dovolenka bude v mesiaci, v ktorom končí PP, ona je na rodičovskej dovolenke, teda dostane len preplatenú dovolenku a podľa info zo Soc.poistovne že platí zamestnávateľ poistné na úrazové aj garančné. (zdravotné a daň z príjmu zaplatí). Ako teda s odvodmi do sociálky prosím ??

niečo na tom asi bude, lebo v § 26 ods.1 Zákon o sociálnom poistení sa spomína prerušenie len nem.+dôch. + poistenia v nezam., t.j. nie úrazového a garančného. Ale vypadof fond solidarity?
Mne to ale v olympe nedalo žiadne odvody, ked som si rátala preplatenie dovolenky, ale možno som zle niečo zadala.??

Doteraz som myslela, že sa neplatí nič do SP.:eek:
NOKIA
26.04.10,13:39
Brčko, dik za reakcie, ale podľa tohto §26e by asi mal zamestnávateľ platiť len na úrazové, nie??? ( § 26 e rodičovská dovolenka) a súvisiaci

§140 ods. (6) Zamestnávateľ nie je povinný platiť poistné na nemocenské poistenie, poistné na dôchodkové poistenie, poistné na garančné poistenie, poistné na poistenie v nezamestnanosti a poistné do rezervného fondu solidarity v období, počas ktorého jeho zamestnanec nie je povinný platiť.
brčko
26.04.10,20:13
Brčko, dik za reakcie, ale podľa tohto §26e by asi mal zamestnávateľ platiť len na úrazové, nie??? ( § 26 e rodičovská dovolenka) a súvisiaci

§140 ods. (6) Zamestnávateľ nie je povinný platiť poistné na nemocenské poistenie, poistné na dôchodkové poistenie, poistné na garančné poistenie, poistné na poistenie v nezamestnanosti a poistné do rezervného fondu solidarity v období, počas ktorého jeho zamestnanec nie je povinný platiť.

v § 140 sa ale hovorí o dobe poberania materského, PN, ošetrovného ... a nie o prerušení poistenia, to je len v § 26. A teda "predpokladám", že ods.6 z § 140 platí len pre tieto prípady, nie všeobecne. Ale dalo by sa to vysvetlovať aj tak.

A v § 26 je na začiatku: "Zamestnancovi sa prerušuje povinné nemoc.poistnie, povinné dôch.poistenie a povinné poist.v nezam. v období, v ktorom ...

Neprerušuje sa mu garančné poistenie a úrazové, jedine z tohoto to možno dedukovať. Fond solidarity asi priradili k dôch.poisteniu?
V § 26 ods.5 Vznik prerušenia povinného ... sa posudzuje rovnako ako zánik povinného ... .
A ak poistenie zaniklo nástupom na RD, tak platiť počas RD nemusíš, ale len tie poistnia, ktoré zanikli.

Ale skús príp. zavolať/napísať aj firme, odkial máš mzdový software, oni by toto tiež mali vedieť. Teda program by to mal zvládnuť, ak zadáš čerpanie RD.

Už som čítala takú odpoved, že treba platiť GP a UP, ale tiež som myslela, že vôbec netreba.
Ľubica2
27.04.10,05:41
Ja som mala presne takýto prípad, a odviedla som z preplatenej dovolenky odovody úrazové a do garančného fondu a pri kontrole to bolo vytknuté, že počas prerušenia sa odvody neplatia žiadne.
Musím vyhľadať zápis z kontroly, bolo to minulý rok.
NOKIA
27.04.10,07:37
Ĺubica2, tak to prosím pohľadaj, ak máš chvíľku času, a daj sem vedieť, dik. (pozn.:asi každá pobočka sociálky má iný výklad )
Andyke
27.04.10,09:41
Ja by som odviedla úrazové a zdravotné poistenie a samozrejme daň.
Ľubica2
28.04.10,14:38
Ĺubica2, tak to prosím pohľadaj, ak máš chvíľku času, a daj sem vedieť, dik. (pozn.:asi každá pobočka sociálky má iný výklad )

Našla som zápis a s odvolaním sa na § 26 ods. 1 písm. a) a e) nám bolo vytknuté odvedenie poistného na úrazové a garančné poistenie počas prerušenia poistného. Pobočka BA Lazaretská.
brčko
29.04.10,08:25
Je síce pravda, že ked sa podáva na RLFO, nedáva sa prerušenie len na nem., dôch., poistn.v nezam. ale predpokladám na všetko.

Ale § sú klukaté, dá sa to vysvetliť rôzne. Mne ale olymp poistné neodviedol, no nezaručujem, že som zadala všetko, ako som mala.
laila
18.05.10,09:39
Tu je odpoveď zo soc.poist. na moju otázku, keďže som preplácala dovolenku počas rodičovskej dovolenky, ktorá končila v deň ukončenie PP. Odvody som do soc.poist neplatila žiadne, snáď to niekomu pomôže:

Počas čerpania rodičovskej dovolenky sa zamestnancovi v zmysle § 26 zákona č. 461/2003 z. z. v znení neskorších predpisov prerušuje povinné poistenie. Prerušenie poistenia sa posudzuje rovnako ako zánik povinného poistenia, preto v prípade preplatenia nevyčerpanej dovolenky počas obdobia prerušenia, táto nie je vymeriavacím základom pre platenie odvodov poistného na nemocenské poistenie, dôchodkové poistenie, poistenie v nezamestnanosti, garančné ani úrazové poistenie.