mirka_k
26.04.10,14:40
zdravim, neviete mi poradit, mam 33 a na jednom lici mam uz vyse roka miesto, kde sa mi casto objavuju male drobne vyrasky, v ktorych je hnis alebo voda, ostava po nich cervene miesto, tusim aj jazvicky..teraz som si vsimla, ze sa to zacalo aj na druhom lici, uz tam mam male cervene miesta..
kozna lekarka mi povedala, ze to nie je kozny problem, ze musim na ine vysetrenia..zuby, krcne, zaludok, zuby mam v poriadku bola som na vysetrenie, zubar vylucil cysty, nosno- krcne problemy som vylucila, byvam chora tak raz za dva roky, a so zaludkom neviem, mozno to je naozaj od helikobaktera, i ked ma zaludok nebolieva a stravujem sa docela zdravo..ked som mala 15 brala som lieky na helikobaktera, vtedy som mala zaludocne problemy, no poslednych 10 rokov ma zaludok vobec nebolieva..
Teda ak by ste mi poradili, aky typ vyrazok to je, ci ta koziarka mala pravdu, pretoze pracujem v dost prasnom prostredi, ci to nemoze byt z toho..
Aankaa
27.04.10,06:36
Ak pracuješ v prašnom prostredí, máš tendenciu sa spotiť a ešte aj občas sa dotýkať tváre, vyrážky budú skôr od toho ako len vnútorný problém. Môj brat mal čosi podobné, nepomáhalo nič, až zmena pracovného prostredia.
Môžem ti odporúčať antialergickú kozmetiku a chráň si pleť podkladovou bázou a vhodným make- upom.