borbi
26.04.10,15:03
zdravim chcem sa opytat ci niekto nema skusenosti alebo nepozna niekoho kto trpi touto chorobou pocas tehotenstva.potrebujem vediet mieru rizika a zaroven priebeh tehotenstva. podla doktorov je to nebezpecne hlavne pre matku. no mozno lepsi by bol nazor cloveka co tym naozaj presiel.dik
BXLmiami
26.04.10,13:29
Prečo myslíš,že názor človeka,čo to prešiel by bol užitočnejší ako názor lekárov.Ved je logické,že sa Ti ozve len človek,ktorý to so šťastím ako tak prešiel.ten komu sa to nepodarilo,nebude vypisovať na internet,nemá ako.
borbi
26.04.10,18:26
chcela by som poprosiť aby ste bol tak dobry a bližšie mi definovali odpoved ak by bolo možné .vopred DAKUJEM
borbi
27.04.10,15:09
Prečo myslíš,že názor človeka,čo to prešiel by bol užitočnejší ako názor lekárov.Ved je logické,že sa Ti ozve len človek,ktorý to so šťastím ako tak prešiel.ten komu sa to nepodarilo,nebude vypisovať na internet,nemá ako.

nehovorim ze by bol uzitocnejsi ale kazdopadne obohati pretoze doktori su uz v koncoch co sa tyka otazky risknut ci nie.a okrem ineho kazdY nazor v niecom pomoze.tomu zostavajucemu textu som asi dobre nerozumel.vysvetlis?
BXLmiami
28.04.10,08:20
Jasné že nevedia či to risknuť alebo nie.Ako môžu vedieť čo sa počas tehotenstva stane a či sa ochorenie total nerozsype,ako budu liečiť ked je tehotná atd.Kto to vie dopredu?