bodliacik1
26.04.10,17:14
Dobrý deň.

Chcela by som sa opýtať kde by som si mohla urobiť doplnkové pedagogické minimum v odbore laboratórne vyšetrovacie metódy.(Predmet: Klinická biochémia, Klinická hematológia, Klinická mikrobiologógia, Klinická histológia) Mám ukončené vysokoškolské vzdelanie 2.stupňa a dostala som ponuku učiť na strednej škole jednotlivé odborné predmety pod podmienkou, že do 3 rokov ukončím doplkové pedagogické štúdium. Problémom však je, že nech hľadám akokoľvek na nijakej škole som sa nedopátrala, čo sa týka doplkového štúdia v danom odbore. Nevedeli by ste mi poradit ? Vdaka.
pe.pe
26.04.10,15:38
Ahoj,

DPŠ sa nerobí pre konkrétne odbory, robí sa pre typy škôl. DPŠ pre zdravotnícke školy robí napr. Pedagogická fakulta UK. Jeho absolvovaním budeš plne kvalifikovaná učiť na SZŠ.

http://www.fedu.uniba.sk/index.php?id=3218

- hneď prvý link hore (ponuka)
bodliacik1
27.04.10,13:46
Dakujem velmi pekne akurat ze teraz neviem na aky odbor sa mam prihlasit, či ako DPS pre majtrov odbornej vychovy alebo DPS pre ucitelov stredných zdravotníckych skol ..... vdaka
pe.pe
27.04.10,14:00
Dakujem velmi pekne akurat ze teraz neviem na aky odbor sa mam prihlasit, či ako DPS pre majtrov odbornej vychovy alebo DPS pre ucitelov stredných zdravotníckych skol ..... vdaka

Predsa pre ucitelov strednych zdravotnickych skol - chces vyucovat odborne predmety. Alebo si majster odbornej vychovy? Myslim ze nie.