upchpp
26.04.10,18:07
Ahojte, nemá niekto vzor identifikačného preukazu strážnej služby, aby bolo možné do neho vpisovať údaje? (vložiť fotku, názov, adresu, druh služby, číslo licencie.....)
Ďakujem.
Stina
26.04.10,16:19
upchpp
26.04.10,16:28
konkrétne stranu 23 - snáď pomôže[/QUOTE]
viem, že to tam je, ale akoto spraviť, aby sa to dalo vpisovať. skúšal som to upraviť aj v abbyfinerader, ale potom to nie je totožné tlačivo. sú napríklad posunúté riadky, text atď.
kurz-sbs
12.11.14,12:59
misoft
12.11.14,16:00
No hádam za tie štyri roky už ten preukaz i vytlačili a použili :D:D
kurz-sbs
12.11.14,16:47
Dobrý deň. Ste zjavne všímavá osoba, avšak asi Vás nenapadlo, že by niečo také mohol niekto zháňať aj dnes? A preto je to podla mňa užitočné aj dnes. Ale nad tým ste sa už zjavne nezamýšľal.
buchač
12.11.14,16:54
My sme tu viacerí všímaví... :D

Nedá sa totiž nevšimnúť aj ten link a nick, čiže vzájomnú prepojenosť.
Takže JE TO vlastne REKLAMA !!!

Ale nad etiketou Porady si sa nezamýšľal, ak si ju vôbec aj čítal.....či ? ;)
misoft
12.11.14,20:44
Pre neho asi nepodstatné - nejaké pravidlá. Ale upozorniť na to, že ho niekto upozornil, že "mešká" - tak to vie!
A okrem toho - @kurz-sbs - napísal som tam, že je to neužitočné? Takže sa zobuď!
kurz-sbs
13.11.14,09:56
Viete, celý problém je v tom, že niekto si na nete len rieši svoje komplexy. A za každú cenu hľadá konfrontáciu a mudrovanie. To nie je môj prípad, takže nerozumiem vôbec načo ste na môj príspevok reagovali, keď Vás to nezaujíma? Podľa mňa aj dnes to niekto môže zháňať. A ide o bezplatnú informáciu, takže neviem, či som porušil pravidlá porady. Ak áno tak sa ospravedlňujem. Ja nemám problém priznať si chybu, avšak nemám rád mudrlantov, ktorí rozumejú vždy všetkému.
buchač
13.11.14,10:39
K tomuto sa vyjadrím ..." Podľa mňa aj dnes to niekto môže zháňať..."
======================================
Kto by to zháňal ?
Nejaká SBS-ka ?
Nejaký maník, ktorý stratil preukaz ?
Niekto, kto si chce falšovať preukaz ?

Nad týmto si sa nezamýšľal ?

Lebo každá SBS-ka má tie tlačivá už dávno v PC.
Maník, ktorý stratil preukaz, si tento nechá na firme vystaviť predsa nový.
Falšovateľov neriešim, nech sa stará, ako vie.

CAPISCI ???
=======================================

Ešte nám pošli pusu a dielo bude dokonané...dokonale. ;) :D
kurz-sbs
13.11.14,11:05
Ešte raz opakujem, ja tu nehľadám konfrontáciu ako niektorí. Ja sa snažím prispieť tam, kde by to mohol niekto potrebovať. Myslím, že čokoľvek viac, či menej k tomuto je zbytočné. :)