ruzenka57
27.04.10,14:02
DOBRY DEN. Vedel by mi niekto poradit ,kde sa da v Prievidzi kupit pekna sedacia suprava ,nie som z Prievidze a nepoznam to tam, ale zajtra tam ideme .Chcela by som peknu ,modernu sedacku ,mohla by byt aj rohova asi tak do1500E.dakujem za radu
hena22
27.04.10,15:34
DOBRY DEN. Vedel by mi niekto poradit ,kde sa da v Prievidzi kupit pekna sedacia suprava ,nie som z Prievidze a nepoznam to tam, ale zajtra tam ideme .Chcela by som peknu ,modernu sedacku ,mohla by byt aj rohova asi tak do1500E.dakujem za radu

V Prievidzi máš ASKO, DECODOM v obchodnom centre hneď pri vjazde od Martina a Žiliny.
Asi 1,5 km odtiaľ, naproti LIDLu je nábytok PREM a kúsok odtiaľ nad budovou VšZP je EBRA nábytok.
V priori hore je Tempo Kondela.
A cestou do Bojníc, hneď za kruháčom je Geko.
A nové sedačky sú na sídlisku Zapotôčky, kúsok od TESCA, neviem ako sa to volá ale funguje to max. rok.
Môžeš si tu nohy uchodiť, je tu ešte aj kopa menších predajcov...
ruzenka57
27.04.10,16:08
Velmi pekne dakujem za radu. V nasom meste su tri nabytky a nic moc. V tolkych nabytkoch urcite nieco vyberieme.Este raz diky.
hena22
27.04.10,16:31
Velmi pekne dakujem za radu. V nasom meste su tri nabytky a nic moc. V tolkych nabytkoch urcite nieco vyberieme.Este raz diky.

držím Ti palce, nech sa Ti to podarí.
andreaS
27.04.10,16:35
my sme kupili sedacku priamo u vyrobcu v nedalekom Pravenci... pred dvoma rokmi a stala spolu s taburetkou 19tis Sk... a sedacka je dost velka, zaberie nam v panelaku celu jednu stenu v obyvacke...
Maria_Ze
01.11.19,12:53
Nemáte prosím s tými sedacími súpravami Tempo Kondela skúsenosti? Bola ste v ich predajni? Ako vyzerajú naživo?
Veľmi by som chcela čiernobielu sedačku a našla som svoju vysnívanú tu


Recenzie sú rôzne a ja neviem či do nej investovať, alebo sa poobzerať inde.