chausj
27.04.10,15:16
Ahojte poradaci,

zase idem k Vam za radou:)

Zamietli mne navrh na zapis s.r.o. (podaval som to elektronicky) z dovodu, ze spolocenska zmluva neobsahuje ustanovenia tykajuce sa vyhod poskytnutych osobam podielajucim sa na zalozeni spolocnosti. A teraz par otazocek:
- Ako teraz mam poslat namietku, elektronicky alebo priamo na sude?

Musim pravdepodobne urobit dodatok k spolocenskej zmluve a uviest to tam.

- Nie je nahodou nejaky vzor ako to ma vyzerat?

- Musi to byt overene u notara?

PS. inak celkom zaujimave je to, ze som takyto parafraf v SZ mal, ale dal som to pozret jednemu znamemu sudcovi a on mi to tam vskrtol:eek:

Vopred dakujem za odpovede!
mi_ke
27.04.10,13:38
No jo, to je obligatorne ustanovenia SZ...stacilo, aby si tam mal, ze sa ziadne vyhody osobam podielajucim pri zalozeni spolocnosti neposkytuju. Pan sudca by si mal precitat zakon:D

Napravu vykonas dodatkom SZ s overenymi podpismi vsetkych spolocnikov, namietku mozes podat aj elektronicky (formular najdes na stranke MS SR)
zalobaba
27.04.10,13:40
No jo, to je obligatorne ustanovenia SZ...stacilo, aby si tam mal, ze sa ziadne vyhody osobam podielajucim pri zalozeni spolocnosti neposkytuju. Pan sudca by si mal precitat zakon:D alebo chodiť na poradu.....:D:D

Napravu vykonas dodatkom SZ s overenymi podpismi vsetkych spolocnikov, namietku mozes podat aj elektronicky (formular najdes na stranke MS SR)

.
chausj
27.04.10,14:36
Dakujem Vam za rady!
Economic
28.04.10,06:12
Ahojte poradaci,

zase idem k Vam za radou:)

Zamietli mne navrh na zapis s.r.o. (podaval som to elektronicky) z dovodu, ze spolocenska zmluva neobsahuje ustanovenia tykajuce sa vyhod poskytnutych osobam podielajucim sa na zalozeni spolocnosti. A teraz par otazocek:
- Ako teraz mam poslat namietku, elektronicky alebo priamo na sude?

Musim pravdepodobne urobit dodatok k spolocenskej zmluve a uviest to tam.

- Nie je nahodou nejaky vzor ako to ma vyzerat?

- Musi to byt overene u notara?

PS. inak celkom zaujimave je to, ze som takyto parafraf v SZ mal, ale dal som to pozret jednemu znamemu sudcovi a on mi to tam vskrtol:eek:

Vopred dakujem za odpovede!

Na pohľad banalita, ale v SZ alebo ZL to veru treba mať uvedené. Taktiež uvádzam po väčšine, že sa výhody neposkytujú.