jozefm30
23.04.10,17:06
No ja tiez mam taky problem. Rozbehol som e-shop a zaciatkom roka som to stopol z casoveho dovodu. Dostal som sa do pozicie nakupcu, skladnika, balica a vsetkych veci okolo toho, co nieje moc moja parketa. Ano kazdy povie niekoho si najat, ale niesom v tej faze aby som to tak urobil. Takze shop stoji, akurat je na kazdej strane velkym napisane ze sa objednavky uz nevybavuju. Ostalo to zive z dovodu aby to nevypadlo z vyhladavacov, ked sa k tomu mozno vratim s nejakou posilou. Pisem to preto, ze aj ked je tam velke upozornenie, aj tak chodia objednavky a potom mi chodia e-maili a telefonaty ze preco to nieje dorucene.
Dantess
24.04.10,06:07
No ja tiez mam taky problem. Rozbehol som e-shop a zaciatkom roka som to stopol z casoveho dovodu. Dostal som sa do pozicie nakupcu, skladnika, balica a vsetkych veci okolo toho, co nieje moc moja parketa. Ano kazdy povie niekoho si najat, ale niesom v tej faze aby som to tak urobil. Takze shop stoji, akurat je na kazdej strane velkym napisane ze sa objednavky uz nevybavuju. Ostalo to zive z dovodu aby to nevypadlo z vyhladavacov, ked sa k tomu mozno vratim s nejakou posilou. Pisem to preto, ze aj ked je tam velke upozornenie, aj tak chodia objednavky a potom mi chodia e-maili a telefonaty ze preco to nieje dorucene.
A čo si čakal ? Otvoríš si eshop a budeš bohatý bez práce ? Otvorením shopu práca len začíná. Jaaaaj milujem takýchto ľudí...
jozefm30
24.04.10,17:29
A čo si čakal ? Otvoríš si eshop a budeš bohatý bez práce ? Otvorením shopu práca len začíná. Jaaaaj milujem takýchto ľudí...
Absolutne som necakala ze za par mesiacov budem kupovat Bentley. Vyskytol sa iny projekt a tento som uz nestihal. /cas vs. zisk/ Kedze som sa popalil na ludoch, ktorych som zatiahol do projektu, ci uz ako spolocnikov alebo ako zamestnancov, tak som to radsej !!docasne!! stopol. Nic viac.
stefoss
01.05.10,05:39
Podnikanie cez e-shop je úžasna vec, hlavne keď si napojený na firmu - dodávateľa ktorá robí všetko za Teba. Ty sa staráš iba o obraty a svoj zisk, si pri tom úplne nezávislý a slobodný. Všetko ostatné robí za Teba dodávateľská spoločnosť, niekedy nevidíš ani tovar, ktorý si predal..
Podnikať cez e-shop bez takejto podpory dodávateľa, je veľmi časovo náročné a komplikované. V tom máš pravdu..
agi23476
28.06.10,14:35
Onedlho by som chcela rozbehnut svoj e-shop a rada by som vedela niečo bližšie ako to funguje s tým napojením na firmu ďakujem za odpoveď.