Peterko1987
27.04.10,21:45
Dobrý deň.Chcel by som sa Vás opýtať či sa dá naplniť cartridge 14 black do tlačiarne lexmark X2670, alebo musím kúpiť nový cartridge? Za odpovede ďakujem.
zk24
27.04.10,19:52
Myslim, ze ked znovu naplnis cartridge budes mat stale problem s hlaskou - ze je prazdny a mas vlozit novy...
Peterko1987
27.04.10,19:59
ale máš lexmark X2670
Peterko1987
27.04.10,20:00
Myslim, ze ked znovu naplnis cartridge budes mat stale problem s hlaskou - ze je prazdny a mas vlozit novy...
ale máš lexmark X2670?
zk24
27.04.10,20:02
Toto som nasla na webe:

I have a Lexmark X2670, and I managed to refill original black cartridge 14 and get it to work using the following methods, taken from the advice I read in the post:

1. Switch printer off
2. Gently pull cartridges to the centre and remove the 14 (black)
3. Peel label off
4. Fill according to the online instructions given for cartridge 14 on the www.jrinkjet.com website
5. Tape the filling holes
6. Tape the 4 vertical connectors on the left side :''Use clear tape over left hand row of sensors on front of cartridge and re-insert. ink now shows with question mark but reads as full and prints fine''Quote cleverboy.

So, rather than spend £18 on a new black cartridge, I've refilled it for about £2!!!!!

Thanks everyone!!

Together we can beat the big fat cats who rip us off our hard-earned cash!

John




konkretne s tymto typom skusenost nemam, ale s inym ano. A vraj je to "vymozenost" Lexmarkov... ale za pokus z toho navodu nic nedas
misoft
28.04.10,11:26
Tak som ti to preložil a upravil do prijateľnej podoby (za gramatiku neručím!):

Mám Lexmark X2670 a som zvládol doplniť originálnu čiernu kazetu 14 a získate ju pre pracovné použitie nasledujúcími metódami, prevzatými podľa rady čítaným v poste:

1. Vypnite tlačiareň
2. Jemne vytiahnite kazety do stredu a vyberte 14 (čierna)
3. Odlepte štítok
4. Plňte podľa online inštrukcií daných pre kazetu 14 na internetovej stránke www.jrinkjet.com
5. Prelepte nalievacie otvory
6. Prelepte 4 kolmé konektory na ľavej strane :' použite čistú pásku cez ľavú stranu rady čidiel na prednej časti kazety a znovu vložte. atrament teraz ukazuje s otáznikom ale číta ako plné a tlačí nakoniec ''Quote cleverboy.

Preto, skôr ako utrácať £18 na novej čiernej kazete, ja som to doplnil približne za £2!!!! !!

Vďaka každému!!

Spolu môžeme poraziť veľkých tučných kocúrov ktorí nám ošklbávajú naše ťažko zarobené peniaze!

John
miky64
28.04.10,12:13
Tak som ti to preložil a upravil do prijateľnej podoby (za gramatiku neručím!):
ja kupujem kompaktne jeden stoji 2,8€+doprava beriem tri ks a je to bez problemov
Peterko1987
28.04.10,20:05
ja kupujem kompaktne jeden stoji 2,8€+doprava beriem tri ks a je to bez problemov

a na akej stránke to kupuješ?
miky64
29.04.10,18:24
a na akej stránke to kupuješ?
ospravedlnujem sa peterkovi ja som tam zabudol napisať moju tlačiaren ja mam epsona a naplne objednavam cez allegro to je polska obdoba aukra.sk dufam že to nie je reklama