LuciinkAA
28.04.10,08:21
Ahojte,
potrebovala by som zistiť, prečo mi na USBčku, na ktorom som mala množstvo súborov, nič nemám. Neukazuje mi žiadne súbory, ani názov m§jho usb, ale ked dám vlastnosti - tak mi to ukáže, že mám polovicu zaplnené. Prečo? A ešte mi to ukazuje, že je to chránené proti zápisu.
Potrebujem to vedieť, čím skôr, mám tam potrebné súbory, a neviem, čo robiť.
Vďaka
Pidgey
28.04.10,06:59
no, preco sa neukazuju moze byt viac dovodov. Mne sa to stalo, ked som nekorektne vytiahol USB z pocitaca (cize som ho len vytiahol) . Vyriesil som to programom na zachranu vymazanych udajov, ktory mi ich vsetky obnovil (napr najjednoduchsi co pouzivam DriveRescue - freeware, mozem poslat) , skus pohladat na nete je ich kopec.
pistik71
28.04.10,07:40
V prvom rade ale skus pozriet na inom pocitaci.
PotPalo
28.04.10,21:46
Skús Scandisk. Ale nie ten vo Windows XP, ten moc nefunguje, treba použiť (ak máš tú možnosť) ten vo Windows ME alebo 98.
Mne už takto s poškodenou SD kartou pomohol ten v 98 :D, a pritom ten vo XP si s tým nevedel poradiť (nenašiel chybu:eek::confused::mad:).
salvosko
29.04.10,05:06
Preformatovat ... preides o vsetky data. A mozno je aj pokazeny.
USB kluc je najhorsia lokalita na dolezite subory.
Pidgey
29.04.10,07:47
Preformatovat ... preides o vsetky data. A mozno je aj pokazeny.
USB kluc je najhorsia lokalita na dolezite subory.
...no to by som urobil ale az potom co by som sa pokusil o obnovu udajov. Formatovanim o ne pride urcite. Pri pokuse o obnovu ma nadej ze sa jej ich podari zachranit. Ale taktiez doporucujem na zaver sformatovat to USB.
kergulaan
30.04.10,05:57
Ja len jednu otazku, radu - v com pozeras ci tam mas subory, ak vo winexplorerovi, tak si pozri v nastavenieach ci mas povolene zobrazovat skryte subory. Moze v tom byt problem, ze si si zmenil nastavenia a na USB si si ukladal subory ako skryte. Takze to by som vyskusal najskor.
sfinks
02.05.10,12:22
Odporucam si zapnut skryute subory ... otvoris tent oPC tam mas hore bnastroje tam nastavenia a najdi moznost priecinka a daj zobrazit skryte subory ..a predpokladam ze to najdes :)
ubka
03.05.10,10:14
Chcem vás poprosit o pomoc, zadala som do témy chybný obrázok, za čo sa všetkým ospravedlňujem srandičky 6635, chcela som to zmazať a podaril sa mi "husársky " kúsok...zmizli mi pri mojom prezeraní a profile všetky obrázky...
neviem presne, čo som urobila som veľmi málo znalá práce s PC. Prosím poraďte, čo môžem urobiť, aby sa mi všetko vrátilo do pôvodného stavu. poprosila som Richarda, no doteraz sa mi neozval a ja neviem ani viac zadávať témy ani obrázky, a nemám ani žiadnu ikonku.
Chobot
03.05.10,12:30
Chcem vás poprosit o pomoc, zadala som do témy chybný obrázok, za čo sa všetkým ospravedlňujem srandičky 6635, chcela som to zmazať a podaril sa mi "husársky " kúsok...zmizli mi pri mojom prezeraní a profile všetky obrázky...
neviem presne, čo som urobila som veľmi málo znalá práce s PC. Prosím poraďte, čo môžem urobiť, aby sa mi všetko vrátilo do pôvodného stavu. poprosila som Richarda, no doteraz sa mi neozval a ja neviem ani viac zadávať témy ani obrázky, a nemám ani žiadnu ikonku.

Síce si úplne mimo témy, ale ja tvoje priložené obrázky vidím. SKús v nastaveniach, v časti Možnosti zobrazovania príspevkov zakliknúť zobrazovanie obrázkov.
ubka
03.05.10,20:20
Síce si úplne mimo témy, ale ja tvoje priložené obrázky vidím. SKús v nastaveniach, v časti Možnosti zobrazovania príspevkov zakliknúť zobrazovanie obrázkov.


Uvedomujem si, že som mimo témy, ale neviem, kam to zaradiť, a ani nemôžem dať ikonku Mimo témy,
v časti Možnosti zobrazovania príspevkov mám všetko zakliknuté a napriek tomu sa mne nezobrazujú ani ikonky, ani obrázky...ostatní obrázky vidia aj pri mojich príspevkoch
taktiež nemôžem ďalšie obrázky pridávať, nemám možnosti k dispozícii..
prosím poradte mi:-)
Ďakujem.
zdenka131
04.05.10,03:03
Dobré ráno,

príspevky sú zbalené, je potrebné správne nastaviť hranicu filtrovania príspevkov.
ubka
04.05.10,06:59
Dobré ráno,

príspevky sú zbalené, je potrebné správne nastaviť hranicu filtrovania príspevkov.

Dakujem, ale to si mi Zdenka už povedala, ak by mi to išlo, nebudem vyhľadávať pomoc ďalej.
Je mi iba ľúto, že som na viacerých miestach, vrátane Richarda poprosila o pomoc a zatiaľ sa mi jej nedostalo .-(((

Nikto nie je dokonalý....
Chobot
04.05.10,07:46
Dakujem, ale to si mi Zdenka už povedala, ak by mi to išlo, nebudem vyhľadávať pomoc ďalej.
Je mi iba ľúto, že som na viacerých miestach, vrátane Richarda poprosila o pomoc a zatiaľ sa mi jej nedostalo .-(((

Nikto nie je dokonalý....

Ale ako ti máme pomôcť, keď neviem, čo si urobila????

Z môjho pohľadu máš všetko v poriadku, vidím všetky tvoje príspevky, všetky obrázky v tvojich príspevkoch.

Keby si si spomenula, čo si postláčala, v ktorom menu... možno by sme na niečo prišli. Bude to len nastavením profilu.

A čo vlastne nevidíš - len svoje obrázky, či žiadne obrázky? Vidíš vôbec svoje príspevky? Alebo presnejšie popíš, čo máš za problém.
terezamaria
04.05.10,19:18
Chcem vás poprosit o pomoc, zadala som do témy chybný obrázok, za čo sa všetkým ospravedlňujem srandičky 6635, chcela som to zmazať a podaril sa mi "husársky " kúsok...zmizli mi pri mojom prezeraní a profile všetky obrázky...
neviem presne, čo som urobila som veľmi málo znalá práce s PC. Prosím poraďte, čo môžem urobiť, aby sa mi všetko vrátilo do pôvodného stavu. poprosila som Richarda, no doteraz sa mi neozval a ja neviem ani viac zadávať témy ani obrázky, a nemám ani žiadnu ikonku.

Skús si kliknúť dole nad Start -om na foťák.
Chobot
04.05.10,20:06
Dakujem, ale to si mi Zdenka už povedala, ak by mi to išlo, nebudem vyhľadávať pomoc ďalej.
Je mi iba ľúto, že som na viacerých miestach, vrátane Richarda poprosila o pomoc a zatiaľ sa mi jej nedostalo .-(((

Nikto nie je dokonalý....


Skús si kliknúť dole nad Start -om na foťák.

To jej nepomôže, po diskusii cez SS som už zistil, v čom má ubka problém. Bohužiaľ to bez pomoci administrátora nie je možné vyriešiť.

Kedysi bolo totiž možné nastaviť zobrazovanie príspevkov podľa počtu palcov, teda že sa užívateľovi zobrazia len príspevky majúce viac ako -10, viac ako -5, viac ako 0 atď palcov. Starší členovia porady si to asi budú pamätať, nastavovalo sa to na vrchnej lište témy, alebo v Profile - nastavenia. Táto selekcia sa ale neosvedčila a časom bola zrušená.

Ubke sa ale podarilo nemožné, nastavila si zobrazovanie príspevkov, ktoré majú viac ako 10 palcov (novší členovia si už palce nemôžu pamätať), preto nevidí skoro žiadny príspevok. Teda vidí, ale zbalený, aby ho videla, musí kliknúť na ikonku pri príspevku a potom sa jej ukáže text. Nejakým zázrakom sa jej to podarilo aktivovať, štandardným spôsobom to ale nevieme dať späť.
terezamaria
05.05.10,02:32
To jej nepomôže, po diskusii cez SS som už zistil, v čom má ubka problém. Bohužiaľ to bez pomoci administrátora nie je možné vyriešiť.

Kedysi bolo totiž možné nastaviť zobrazovanie príspevkov podľa počtu palcov, teda že sa užívateľovi zobrazia len príspevky majúce viac ako -10, viac ako -5, viac ako 0 atď palcov. Starší členovia porady si to asi budú pamätať, nastavovalo sa to na vrchnej lište témy, alebo v Profile - nastavenia. Táto selekcia sa ale neosvedčila a časom bola zrušená.

Ubke sa ale podarilo nemožné, nastavila si zobrazovanie príspevkov, ktoré majú viac ako 10 palcov (novší členovia si už palce nemôžu pamätať), preto nevidí skoro žiadny príspevok. Teda vidí, ale zbalený, aby ho videla, musí kliknúť na ikonku pri príspevku a potom sa jej ukáže text. Nejakým zázrakom sa jej to podarilo aktivovať, štandardným spôsobom to ale nevieme dať späť.
Dobrá odpoveď, keď sa vysvetlí, o čo ide, potom je to úplne v inom svetle. Nebola by som odpovedala, ale snaha bola:)
Chobot
05.05.10,06:16
Dobrá odpoveď, keď sa vysvetlí, o čo ide, potom je to úplne v inom svetle. Nebola by som odpovedala, ale snaha bola:)

Ja viem, ona je nová na porade, nevedela popísať svoj problém tak, aby to iní pochopili.
terezamaria
05.05.10,16:43
Ja viem, ona je nová na porade, nevedela popísať svoj problém tak, aby to iní pochopili.

Veď v pohode, to naozaj musí niekto kompetentný pomôcť:)
ubka
06.05.10,22:22
Veď v pohode, to naozaj musí niekto kompetentný pomôcť:)

Ďakujem všetkym za ochotu a pomoc, uz mám chybu odstranenú.:)