bernatka
29.04.10,09:52
Dobrý deň prajem,

prosím o radu ohľadom nároku na dovolenku tehotnej zamestnankyne. Ako sa počíta nárok na dovolenku ak viem, že by mala nastúpiť na materskú začiatkom októbra ?
veronikasad
29.04.10,07:55
Dobrý deň prajem,

prosím o radu ohľadom nároku na dovolenku tehotnej zamestnankyne. Ako sa počíta nárok na dovolenku ak viem, že by mala nastúpiť na materskú začiatkom októbra ?
Ak doba PN-ky v roku 2010 nepresiahne 100 prac. dní, má za rok 2010 nárok na celú dovolenku. Môže si ju celú vyčerpať pred nástupom na MD.
brčko
29.04.10,07:57
a bude mať nárok na dovolenku aj za rok 2011, lebo "odpracuje"= čerpaním MD viac ako 21dní, vlastne ako ma správne opravila Veronika (vid príspevok nižšie), s určitostou viac ako 60dní, tj. bude mať nárok na dovolenku za odpracované dní. bude mať nárok na dovolenku za kalendárny rok 2011 krátenú podla počtu neodracovnaných dní v r.2011 (neodpracované = dni čerpania rodič.dovolenky bez sobôt a nediel)
veronikasad
29.04.10,08:01
a bude mať nárok na dovolenku aj za rok 2011, lebo "odpracuje"= čerpaním MD viac ako 21dní. Bude mať nárok na dovolenku za odpracované dní.
Zadavatelka síce neuviedla presný dátum nástupu na materskú, ale možno vyjde v roku 2011 aj 60 dní materskej a nárok na dovolenku za kal. rok (s krátením za čerpanie rod. dovolenky)
brčko
29.04.10,08:13
dík veronika. Som bola ten prípad (nástup koncom septembra) a už som zabudla :)
bernatka
29.04.10,09:10
Ďakujem za odpovede.
Mám tomu rozumieť tak, že má nárok vyčerpať si celú dovolenku pred nástupom na MD ? Ak ju nevyčerpá, prenáša sa jej dovolenka na čas po nástupe do zamestnania (po ukončení rodičovskej dovolenky) ?
Keďže sa pracovný pomer neukončuje nástupom na MD ... má nárok aj za budúci rok ? Znamená to, že má nárok na dovolenku počas čerpania siedmych mesiacov MD ale nemá nárok na dovolenku za tri roky čerpania RD ?
veronikasad
29.04.10,11:34
Ďakujem za odpovede.
Mám tomu rozumieť tak, že má nárok vyčerpať si celú dovolenku pred nástupom na MD ? Ak ju nevyčerpá, prenáša sa jej dovolenka na čas po nástupe do zamestnania (po ukončení rodičovskej dovolenky) ?
Keďže sa pracovný pomer neukončuje nástupom na MD ... má nárok aj za budúci rok ? Znamená to, že má nárok na dovolenku počas čerpania siedmych mesiacov MD ale nemá nárok na dovolenku za tri roky čerpania RD ?Ak si dovolenku za rok 2010 nevyčerpá pred nástupom na materskú dovolenku, neprepadne jej - môže si ju čerpať po návrate do práce (aj o viac rokov). Zamestnávatel ju neprepláca - iba v prípade skončenia pracovného pomeru.