kalinka
29.04.10,11:33
Prosím Vás, čo je správne použiť na predĺženie pracovného pomeru - dodatok k pracovnej zmluve alebo zmenu pracovnej zmluvy.
Ďakujem
katka50
29.04.10,09:36
Prosím Vás, čo je správne použiť na predĺženie pracovného pomeru - dodatok k pracovnej zmluve alebo zmenu pracovnej zmluvy.
Ďakujem
Dodatok k prac. zmluve.
Nutricia
29.04.10,09:41
Prosím Vás, čo je správne použiť na predĺženie pracovného pomeru - dodatok k pracovnej zmluve alebo zmenu pracovnej zmluvy.
Ďakujem
asi by som to nazvala dohodou
§ 54
Dohoda o zmene pracovných podmienok
Na začiatok (http://www.porada.sk/t56527-zakonnik-prace-od-1-3-2009-a.html#hore)

Dohodnutý obsah pracovnej zmluvy možno zmeniť len vtedy, ak sa zamestnávateľ a zamestnanec dohodnú na jeho zmene. Zamestnávateľ je povinný zmenu pracovnej zmluvy vyhotoviť písomne.
VERONIKA6
29.04.10,09:43
asi by som to nazvala dohodou
§ 54
Dohoda o zmene pracovných podmienok
Na začiatok (http://www.porada.sk/t56527-zakonnik-prace-od-1-3-2009-a.html#hore)

Dohodnutý obsah pracovnej zmluvy možno zmeniť len vtedy, ak sa zamestnávateľ a zamestnanec dohodnú na jeho zmene. Zamestnávateľ je povinný zmenu pracovnej zmluvy vyhotoviť písomne.
Vyhotovujem dodatok k pracovnej zmluve, ktorý podpisuje zamestnávateľ a zamestnanec.
kalinka
29.04.10,09:48
Ďakujem Vám.
maad
15.06.10,12:11
Ahojte zamestnancovi končí pracovná zmluva ktorá bola uzavretá na dobu určitú, zamestnávateľ mu chce znova predĺžiť pracovný pomer na dobu určitú. Ako mu mám vypracovať pracovnú zmluvu? Mám mu dať novú pracovnú zmluvu alebo môžem mu dať dodatok nemá niekto nejaký vzor??? prosím ak máte priložte ho ďakujem..
Tweety
15.06.10,12:13
Ahojte zamestnancovi končí pracovná zmluva ktorá bola uzavretá na dobu určitú, zamestnávateľ mu chce znova predĺžiť pracovný pomer na dobu určitú. Ako mu mám vypracovať pracovnú zmluvu? Mám mu dať novú pracovnú zmluvu alebo môžem mu dať dodatok nemá niekto nejaký vzor??? prosím ak máte priložte ho ďakujem..
Stačí urobiť dodatok k pôvodnej PZ.
maad
15.06.10,12:15
Stačí urobiť dodatok k pôvodnej PZ.
Nemáte niekto vzor dodatku?
Xanti
15.06.10,12:19
Ahojte zamestnancovi končí pracovná zmluva ktorá bola uzavretá na dobu určitú, zamestnávateľ mu chce znova predĺžiť pracovný pomer na dobu určitú. Ako mu mám vypracovať pracovnú zmluvu? Mám mu dať novú pracovnú zmluvu alebo môžem mu dať dodatok nemá niekto nejaký vzor??? prosím ak máte priložte ho ďakujem..
No niečo také som riešila ja včera...

takže ja som si to nazvala

dodatok k pracovnej zmluve
medzi
zamestnávateľ
a
zamestnanec

( no a kedže ja mám v článku II. určený typ prac. pomeru tak som napísala že )

týmto dodatkom sa mení čl.II. pracovnej zmluvy uzatvorenej dňa .... čl.II. bude mať takéto znenie.

čl.II. pracovný pomer je uzavretý na dobu určitú do ...... ( nový dátum, do kedy predlžuješ PP na dobu určitú ).

Ostatné náležitosti pracovnej zmluvy uzavretej dňa .... ostávajú nadalej v platnosti.

Dátum, miesto
podpisy
Tweety
15.06.10,12:20
Nemáte niekto vzor dodatku?
Pozri sem:
http://www.porada.sk/downloads.php?do=file&id=268
katka50
15.06.10,12:20
Nemáte niekto vzor dodatku?
Klikni si tu na porade na dokumenty, potom tlačivá, ďalej personalistika a na 2. strane je dodatok k PZ.
maad
15.06.10,12:24
Vďaka!!!