Valcake
29.04.10,23:29
Dostala som poukaz na kúp.pobyt v Lúčkach. Rada by som vedela vaše osobné skúsenosti. Idem prvýkrát a na 28 dní. Ďakujem.
jozka56
29.04.10,22:20
Valčake bola som v týchto kúpeloch v 1981, bolo to veľmi dávno, ale vydržala som, tuším tam bol kľud.
Valcake
29.04.10,22:46
Veď to bolo v minulom storočí :eek: za hlbokej :eek::eek:, ale vďaka za odpoveď a snahu. Snáď sa mi ešte niekto ozve;)
jozka56
29.04.10,22:58
Valčake, veď ja pravdu som povedala, si nenapísala, že žiadaš info z tohto tisícročia:D
stanco007
30.04.10,06:08
Ja som tam bol na 28 dni v maji-juni 2007. Robila tam aj uz teraz moja zena na elektro liecbe :D Bol som v hlavnom hoteli Choc. Co sa tyka ubytovania, tak je na dobrej urovni s balkonom. Strava tam bola vtedy na vyber myslim, ze z 3-4 jedal. Ale väcsinou co uz mam teraz skusenosti, tak kupele davaju svedske stoly. Neviem ako to je tam. Procedury celkom dobre a je tam teraz urobeny uz aj aquapark. Vzdy su tam vecer zabavy v tom Choci. Odporucam ist pozriet a sa aj okupat v prirodnom jazierku Kalameny a dalej smerom odtial je aj vypaleny liptovsky hrad na kopci... Je tam blizko smerom na ihrisko aj ohrada s diviakmi :) No ak tam este je... Co sa tyka cesty, tak bud autom, vlakom, busom smerom na Ruzomberok. Zalezi odkial a ako pojdes. To by som ti este poradil. Pokial busom, tak smer Lucky-kupele a vystupis na poslednej zastavke na kopci, odtial uz uvidis hotel Choc na lavej strane v popredi. Ak ta nieco zaujima podrobnejsie, tak napis :D
arizona
30.04.10,06:17
Maros16
30.04.10,08:41
Lucky sice nie su zrekonstuovane, ale asi by mohli byt OK
lujza.j
30.04.10,09:55
Valčake bola som v týchto kúpeloch v 1981, bolo to veľmi dávno, ale vydržala som, tuším tam bol kľud.
ked chcete ešte archívnejšie skúsenosti tak moja mama tam bola asi tak okolo 1975:D:D ale nie teraz vážne, v kupeloch som tam nebola super info ti už napísali v prechádzajúcom príspevku, ja by som ti len napísala ak by ta to zaujímalo, že je tam krásna príroda a božský kľud to môj názor, kúpele sú tak mimo tej dedinky Lučky. a ešte pri Ružomberku je aj známy Vlkolinec. príjemný pobyt, nech ti splní účel za akým tam ideš:) a pekné počko;)
Ľubica2
30.04.10,12:58
Veď to bolo v minulom storočí :eek: za hlbokej :eek::eek:, ale vďaka za odpoveď a snahu. Snáď sa mi ešte niekto ozve;)

:--- Ja som bola v revolučnom roku 1989 a mám na toto liečenie dobré spomienky. Boli tam staršie kúpeľné domy a nový hotel Choč, kde bolo aj kino. Izby sú priestranné s balkónom a kúpeľňou. Procedúry fajn. Príroda nádherná.
ivetaŽ
30.04.10,13:38
V Lúčkach som bola vlani a nemám ani jednu kritiku. Je tam veľmi príjemne. Podotýkam, že nikdy predtým som v kúpeľoch nebola, takže porovnať neviem, ale ja som bola veľmi spokojná a skutočne neviem o nikom, komu by sa nebolo páčilo. Ubytovaná som bola priamo v LD Choč a všetko je "po ruke" - procerúry, lekár, strava, fitko, bazén, hudba, rôzne kultúrne podujatia, atď. Samozrejme záleží na veľa veciach (podľa toho aká si náročná), aby si bola s výberom a s pobytom spokojná, tak sa len rozhodnúť.
aneurizma
30.04.10,15:26
Bola som v kúpeľoch Lúčky, ktoré sú za Ružomberkom v náručí hôr. Predpísané procedúry mi veľmi pomohli, ubytovanie bolo na slušnej úrovni, rovnako aj strava. Lesy sú blízko a pri prechádzkach po okolí človek doslova pookreje. Odporúčam zobrať knihu, ku ktorej sa človek pre nedostatok času nedostane celý rok. Je tam síce knižnica, ale vlastná kniha poteší. Želám krásne počasie a navôkol samých dobrých ľudí.
Valcake
30.04.10,21:44
Veľmi pekne vám ďakujem za príspevky. Dátum ešte neviem, ale už sa celkom teším.:) Náročná nie som, ale bojím sa ubytovania. Pozrela som na nete a nechcela by som tie vzdialenejšie domy. Keby to bol Choč, bola by som rada. Vaše príspevky ma celkom ukľudnili. Ešte raz díky.
AlenockaS
03.05.10,07:25
Ahoj, bola som v Lúčkach 2x a vrele by som to odporúčala každej žene, ten relax a oddych, starajú sa o teba, navyše, ak ideš teraz na jar, bude tam prekrásne :-) Raz som bývala v Choči a raz v jednom z dvoch zrekontruovaných domoch. Vôbec sa nemusíš báť, je to blízučko, kameňom dohodíš :-) A aspoň sa prejdeš na čerstvom vzduchu :-) V Choči sme boli ubytované na izbe 3 a v tom dome 2, obe ubytká boli fajn :-)
matelka
04.05.10,12:34
ahojte,
aj ja som bola v luckach 2x. prvy raz v lete 2007, byvala som v choci - na poschodi po rekonstrukcii, bolo super.
druhykrat v zime 2009, byvala som v ld liptov, to uz bola ina kava - taky turisticky odvar, a kedze som bola v zime, tak bolo aj chladno na izbe... prefukoval sneh cez stare stresne okna... a tusim aj sestricky na procedurach sa menej usmievali a snazili, ako ked som bola predtym.

strava funguje na dve zmeny - asi je lepsie dostat sa na tu prvu - vsetko je o hodinu skor - pocnuc ranajkami o siedmej - hlavne pri ranajkach to ma vyznam, kedze su svedske stoly, treba prist co najskor, lebo niektori ludia su strasne pazravi a beru si strasne vela a nenechaju ostatnym... a varia hnusnu kavu (meltu). treba si vziat vlastnu :-) varne konvice su na chodbach. ale zas robia vynikajuce natierky. aj jedla celkovo boli fajn. aj vyber.

na izbu sa snazia zaradit k sebe vekovo priblizne osoby. mne dali na vyber, ktory liecebny dom chcem. skus si to dohodnut na recepcii.

priroda tu uz ospievana bola, nebudem to opakovat :-)

kedze som nebola v inych kupeloch, nemozem porovnat. ale keby som mala ist este raz, tak jednoznacne do ld choc, lebo je modernejsi.
bettylou
04.05.10,16:11
pred 18 rokmi. Už neviem ako sa tá chatka vedľa Choča volala, ale bolo super, aj keď vtedy ešte v starom areáli. Procedúry ok, príroda nádherná, dokonca tam niekde poblízku bol aj taký teplý prameň a okolo neho malé jazierko, kde sa dalo vyhrievať.
lavanda
05.05.10,12:44
Bola som tam v roku 2002 a bolo super, bývala som v LD Choč, pekné ubytovanie, dobrá strava, fajn procedúry, akurát si pamätám, že bazén na plávanie bol malý, takže som musela kľučkovať pomedzi postávajúce alebo pomaly plávajúce spolupacientky, ale to bola maličkosť. Možno už vybudovali väčší:)... Bol to skvelý mesiac, odporúčam.
Valcake
05.05.10,20:26
Ahojte, tak už mám termín na 17.5. a budem ubytovaná v Choči. Ďakujem každému za príspevok, budete mi chýbať. Je to dosť dlho. Ak by vás ešte niečo napadlo, rada si to prečítam. Na nete som našla všeličo, ale niet nič lepšie ako osobné skúsenosti. Vďaka.
lavanda
05.05.10,20:51
Prajem krásny pobyt a nech ti pomôže. Teraz v máji tam nemôže nebyť senzačne:).
jozka56
05.05.10,20:55
Príspevky mi pripomenuli, kde som bola v Lúčkach v minulom tisícročí, no bol to Choč, trojpostelový.:---
milka 60
06.05.10,06:54
Prajem ti príjemný pobyt uži si to ,
bola som tam 2x , bola som aj v iných kúpeloch , Lúčky sú bezva, je tam klud vela procedúr, príjemné prostredie , dobrá knižnica no super
emka5
14.09.11,12:52
Dostala som poukaz na kúp.pobyt v Lúčkach. Rada by som vedela vaše osobné skúsenosti. Idem prvýkrát a na 28 dní. Ďakujem.
Ahojky....chcem sa opýtať ako bolo v tých Lučkach, idem si dat po operacii predpisat liečenie....podla indikacie asi tam....tak som zvedava na aktualny stav....dakujem za odpoved
Valcake
15.09.11,10:59
Zdravím, ja som tam bola veeeľmi spokojná. Bývala som v Choči, na izbe sme boli dve. Len aby si nemala nejakú harpiu.:---:D Procedúry dobré, lekári, sestričky dobrí, ochotní. Strava nadmieru dobrá. Neviem aké máš problémy, s akou dg.ideš, asi podľa toho budeš ubytovaná. Dá sa zavolať na recepciu, ale ak máš už termín. Obec veľká, je tam nádherný vodopád. To musíš vidieť. Urobila som množstvo fotiek. Určite by som išla ešte raz tam. Všetko závisí od toho aká si náročná..;)
osky
15.09.11,15:38
prave vcera som pozerala kupele a o Luckach je napisane,ze tam liecia aj primarnu a sekundarnu sterilitu.ja mam sekundarnu.a nikkto mi anilen neponukol ziadne kupele,hned mi navrhli umele............skoda.
mazanova
19.09.11,10:28
Osky, poznám akupunkturistu (Mudr. - 20r. prax), ktorý okrem iného dosť úspešne pomohol mnohým párom - videla som u neho album narodených detičiek, ináč by som nevedela, že aj v tejto oblasti pomáha. Cez súkromnú správu pošlem kontakt, prípadne napíšem telefón - lepšie osobne poinformovať, aby som nerobila reklamu.
m

prave vcera som pozerala kupele a o Luckach je napisane,ze tam liecia aj primarnu a sekundarnu sterilitu.ja mam sekundarnu.a nikkto mi anilen neponukol ziadne kupele,hned mi navrhli umele............skoda.