zuzule
30.04.10,10:48
Dobrý deň,
mzdy robím len krátko a so zádrheľami nemám žiadne skúsenosti. Prosím poraďte, Vy skúsenejší.

Zamestnanec priniesol lekárom potvrdenú Žiadosť o ošetrovné. Bol týždeň doma s neterou, ktorá (aj s matkoku, sestrou zamestnanca) býva v tom istom byte ako zamestnanec. Dieťa bolo choré 3 týždne, tak sa pri ňom striedali.
Ja sa domnievam, že podľa zákona o soc. poistení nemá nárok na dávku ošetrovného. Mám pravdu?
Podľa mňa má nárok iba na náhradu mzdy za sprevádzanie netere k lekárovi.
Čo mám robiť? Lekárka mu povedala, že má nárok na OČR a tlačivo mu vypísala. Mám tú žiadosť do soc. poisťovne poslať a do dochádzky zaevidovať ospravedlnenú prekážku v práci? Alebo ho radšej presvedčiť rovno na dovolenku?

Ďakujem
katka50
30.04.10,08:50
Dobrý deň,
mzdy robím len krátko a so zádrheľami nemám žiadne skúsenosti. Prosím poraďte, Vy skúsenejší.

Zamestnanec priniesol lekárom potvrdenú Žiadosť o ošetrovné. Bol týždeň doma s neterou, ktorá (aj s matkoku, sestrou zamestnanca) býva v tom istom byte ako zamestnanec. Dieťa bolo choré 3 týždne, tak sa pri ňom striedali.
Ja sa domnievam, že podľa zákona o soc. poistení nemá nárok na dávku ošetrovného. Mám pravdu?
Podľa mňa má nárok iba na náhradu mzdy za sprevádzanie netere k lekárovi.
Čo mám robiť? Lekárka mu povedala, že má nárok na OČR a tlačivo mu vypísala. Mám tú žiadosť do soc. poisťovne poslať a do dochádzky zaevidovať ospravedlnenú prekážku v práci? Alebo ho radšej presvedčiť rovno na dovolenku?

Ďakujem

Nie - nemá nárok.

Zákon 461/2003 § 39 ods. 2
(2) Dieťa na účely poskytovania ošetrovného je
a) vlastné dieťa alebo osvojené dieťa poistenca alebo jeho manžela (manželky),
b) dieťa, ktoré bolo poistencovi zverené do starostlivosti nahrádzajúcej starostlivosť rodičov na základe rozhodnutia príslušného orgánu.
VERONIKA6
30.04.10,08:53
Zákon 461/2003 § 39 ods. 2
(2) Dieťa na účely poskytovania ošetrovného je
a) vlastné dieťa alebo osvojené dieťa poistenca alebo jeho manžela (manželky),
b) dieťa, ktoré bolo poistencovi zverené do starostlivosti nahrádzajúcej starostlivosť rodičov na základe rozhodnutia príslušného orgánu.
To znamená, že nárok na ošetrovné nemá, ukáž mu paragraf a nech si vypíše dovolenku.
Timka1
30.04.10,08:53
Dobrý deň,
mzdy robím len krátko a so zádrheľami nemám žiadne skúsenosti. Prosím poraďte, Vy skúsenejší.

Zamestnanec priniesol lekárom potvrdenú Žiadosť o ošetrovné. Bol týždeň doma s neterou, ktorá (aj s matkoku, sestrou zamestnanca) býva v tom istom byte ako zamestnanec. Dieťa bolo choré 3 týždne, tak sa pri ňom striedali.
Ja sa domnievam, že podľa zákona o soc. poistení nemá nárok na dávku ošetrovného. Mám pravdu?
Podľa mňa má nárok iba na náhradu mzdy za sprevádzanie netere k lekárovi.
Čo mám robiť? Lekárka mu povedala, že má nárok na OČR a tlačivo mu vypísala. Mám tú žiadosť do soc. poisťovne poslať a do dochádzky zaevidovať ospravedlnenú prekážku v práci? Alebo ho radšej presvedčiť rovno na dovolenku?

Ďakujem

nemá nárok na ošetrovné, čítaj


zo Zákona o sociálnom poistení
§ 39
Podmienky nároku na ošetrovné

(1) Poistenec má nárok na ošetrovné, ak

a) ošetruje choré dieťa, chorého manžela, chorú manželku, chorého rodiča alebo chorého rodiča manžela (manželky), ktorého zdravotný stav podľa potvrdenia príslušného lekára nevyhnutne vyžaduje ošetrovanie inou fyzickou osobou, alebo
b) sa stará o dieťa do desiatich rokov veku, ak

1. dieťaťu bolo nariadené karanténne opatrenie podľa osobitného predpisu, 50)
2. predškolské zariadenie alebo zariadenie sociálnych služieb, v ktorých sa poskytuje dieťaťu starostlivosť, alebo škola, ktorú dieťa navštevuje, boli rozhodnutím príslušných orgánov uzavreté alebo v nich bolo nariadené karanténne opatrenie podľa osobitného predpisu50) alebo
3. fyzická osoba, ktorá sa inak o dieťa stará, ochorela, bolo jej nariadené karanténne opatrenie podľa osobitného predpisu50) alebo bola prijatá do ústavnej starostlivosti zdravotníckeho zariadenia, a preto sa nemôže o dieťa starať.

(2) Dieťa na účely poskytovania ošetrovného je

a) vlastné dieťa alebo osvojené dieťa poistenca alebo jeho manžela (manželky),
b) dieťa, ktoré bolo poistencovi zverené do starostlivosti nahrádzajúcej starostlivosť rodičov na základe rozhodnutia príslušného orgánu.
zuzule
30.04.10,08:57
Ďakujem za maxirýchlu odpoveď.
Práve podľa tohoto § som si zdôvodnila, že na ošetrovné nemá nárok. Ale prečo mu tá lekárka dala to potvrdenie? Zbytočne mätie mladé mzdárky a zavádza zamestnancov. A ja budem tá zlá, ktorá mu to nechce uznať. Ale to už je mimo témy - tak " Pekný víkend"
Timka1
30.04.10,09:05
Ďakujem za maxirýchlu odpoveď.
Práve podľa tohoto § som si zdôvodnila, že na ošetrovné nemá nárok. Ale prečo mu tá lekárka dala to potvrdenie? Zbytočne mätie mladé mzdárky a zavádza zamestnancov. A ja budem tá zlá, ktorá mu to nechce uznať. Ale to už je mimo témy - tak " Pekný víkend"

lekárky sa zvyčajne nevyznajú v mzdových predpisoch, takže mu pekne ukáž v zákone, prípadne mu vytlač tieto odpovede, aby nemal ťažké srdce na teba a by som mu odporučila dovolenku, alebo nech ide za lekárkou a aspoň paragraf na nejaký 1-2 dni mu môže dať, za ktorý dostane náhradu mzdy (má nárok podľa ZP na 7 dní do roka), ale to je už na tebe ak uznáš za vhodné mu to povedať

§ 141
Dôležité osobné prekážky v práci

(2) Zamestnávateľ je povinný poskytnúť zamestnancovi pracovné voľno z týchto dôvodov a v tomto rozsahu:

a) vyšetrenie alebo ošetrenie zamestnanca v zdravotníckom zariadení

1. pracovné voľno s náhradou mzdy sa poskytne na nevyhnutne potrebný čas, najviac na sedem dní v kalendárnom roku, ak vyšetrenie alebo ošetrenie nebolo možné vykonať mimo pracovného času,
...........

c) sprevádzanie

1. rodinného príslušníka do zdravotníckeho zariadenia na vyšetrenie alebo ošetrenie pri náhlom ochorení alebo úraze a na vopred určené vyšetrenie, ošetrenie alebo liečenie; pracovné voľno s náhradou mzdy sa poskytne len jednému z rodinných príslušníkov na nevyhnutne potrebný čas, najviac na sedem dní v kalendárnom roku, ak bolo sprevádzanie nevyhnutné a uvedené úkony nebolo možné vykonať mimo pracovného času,
...........
brčko
30.04.10,20:11
súhlasím s vyššie napísanými príspevkami
a ja len pripnem skopírovaný

§ 40 ods.5 Zákonník práce, kto je rodinný príslušník v zmysle ZP, t.j. že nárok na sprevádzanie rodinn.príslušníka podla § 141 ods.2 písm.c) bod.1 ZP má, ak žijú v spoločnej domácnosti.

(5) Rodinný príslušník na účely tohto zákona je manžel, vlastné dieťa, dieťa zverené zamestnancovi právoplatným rozhodnutím príslušného orgánu na neskoršie osvojenie alebo do pestúnskej starostlivosti, alebo do výchovy, rodič zamestnanca, súrodenec zamestnanca, manžel súrodenca zamestnanca, rodič manžela, súrodenec manžela, prarodič zamestnanca, prarodič jeho manžela, vnuk zamestnanca a iná osoba, ktorá so zamestnancom žije spoločne v domácnosti.

Ak by išlo o očr, tak okrem definície dietaťa sa lekárka podla mna sekla aj v tom, že pri jednej diagnoze môže byť vyplatené ošetrovné max. 10dní. T.j. aj keby sa striedali za sebou, tak by mali mať nárok na vyplatenie ošetrovného podla mna len tých 10dní (či napr. jeden 6dní a druhý zostatok 4dni?), lebo podla § 42 ods.2 Zákona o sociálnom poistení "Ošetrovné patrí v tom istom prípade len raz a len jednému poistencovi." Ale samozrejme na neplatenú očr by mohli mať oprávnené osoby. Ale nevidím rozdiel medzi neplatenou očr a neplateným volnom z iného dôvodu, lebo poistenie v SP sa prerušuje v oboch prípadoch. Ako bolo písané vyššie, bud P-čko/a alebo dovolenka je rozumnejšia.

ale ako to robia v praxi nemám skúsenosť.
veronikasad
30.04.10,22:42
Gabika, cituješ definíciu rodinného príslušníka, ale v tomto prípade ide o dieťa a to je definované inak ...
brčko
02.05.10,20:21
Gabika, cituješ definíciu rodinného príslušníka, ale v tomto prípade ide o dieťa a to je definované inak ...

doplnila som § podla ktorého som doplnila rodinného príslušníka= k nároku na P-čko. snád je to zrozumitelnejšie, ako som to myslela.