marulka
30.04.10,14:15
Wo windows XP zobrazuje na ploche hlaseniev okne: Program Outlook Express moze zhutnit spravy a uvolnit tak priestor na disku. Pouzivam MS Outlook, akym sposobom toto okno vypnut? Prosim poradte mi.
Vlado40
30.04.10,12:19
Pozri sa do nástroje , možnosti .Máš tam zrejme veľa správ , tak stačí niektoré vymazať.
marulka
30.04.10,12:21
Tento Outook Express nepouzivam, ziadne spravy v nom nie su.
MikiHalasko
30.04.10,13:08
Tento Outook Express nepouzivam, ziadne spravy v nom nie su.
mne sa to stalo raz, dal som zhutnit a od vtedy nic.
Vlado40
30.04.10,16:15
Tento Outook Express nepouzivam, ziadne spravy v nom nie su.

Tak ho odinštaluj.
myfleetwood
30.04.10,18:29
Hlasenie co sa ti zobrazuje z Outlook Expressu, znamena, ze program ziada tvoj suhlas s optimalizaciou datovych suborov, ktore vyuziva. (napr. subor do ktoreho si odklada postu odoslanu). Ak program nepouzivas, tak bude trvat upratanie v datovych suboroch velmi kratko, typujem do minuty maximalne.
Ak ti mozem doporucit, najjednoduchsie bude pre teba, suhlasit s optimalizaciou, Express si uprace a na dlhy cas mas pokoj. :-)
MikiHalasko
30.04.10,19:40
Tak ho odinštaluj.
chcel som rucne vymazat s program files no vypisovalo. ohrozenie funkcnosti systemu.
ked som chcel v program files nechat iba instalacku vsteky subori mi system sam po chvili nainstaloval.
v programooch a funkciach ho pc neukazuje, ani ccleaner, hmm, sranda
zamestnankyna
30.04.10,20:19
Odstránenie Outlook Expresu:

Štart- Spustiť: napíš
C:\Program Files\Outlook Express\setup50.exe
/APP:OE UNINSTALL
/PROMPT

-klik OK.
Vlado40
30.04.10,20:50
To čo je v Outlook Express sa dá ručne vymazať ,ale priečinok Outlook Express musí zostať.Možno že je potrebné odinštalovať aj Windows Messenger.

Klikni na tlačidlo Štart-Spustiť.
Do poľa napíš:

RunDll32 advpack.dll,LaunchINFSection %windir%/INF/msmsgs.inf,BLC.Remove

klikni na tlačidlo OK.