Marsyl
01.05.10,15:23
Dobrý deň!
Pred pár dňami som podpísala s jednou CK zmluvu o dovolenke pri mori. Za okolností, ktoré tu radšej nebudem popisovať sa stalo, že zmluva aj príjmový pokladničný doklad sú roztrhané. Ako mám teraz postupovať? Bojím sa, že mi CK nevystaví nové doklady a my prídeme o dovolenku, aj o peniaze...
Mária27
01.05.10,14:00
Pošli im nejaký list, že máš u nich zaplatenú dovolenku, spýtaj sa na podrobnosti ... ešte lepšie na to, či si nezaplatil o niečo viac. Oni ti odpovedia, že to máš zaplatené presne.
moriteru
01.05.10,14:08
Dobrý deň!
Pred pár dňami som podpísala s jednou CK zmluvu o dovolenke pri mori. Za okolností, ktoré tu radšej nebudem popisovať sa stalo, že zmluva aj príjmový pokladničný doklad sú roztrhané. Ako mám teraz postupovať? Bojím sa, že mi CK nevystaví nové doklady a my prídeme o dovolenku, aj o peniaze...

Čo tak poprosiť o druhopis ??
miky64
01.05.10,14:13
Dobrý deň!
Pred pár dňami som podpísala s jednou CK zmluvu o dovolenke pri mori. Za okolností, ktoré tu radšej nebudem popisovať sa stalo, že zmluva aj príjmový pokladničný doklad sú roztrhané. Ako mám teraz postupovať? Bojím sa, že mi CK nevystaví nové doklady a my prídeme o dovolenku, aj o peniaze...
pokial ti nechyba časť niektoreho dokladu tak to nie je problem id podla rady kolegu zažiadaj o druhopis a prajem príjemnu dovolenku
Marsyl
02.05.10,16:35
Ďakujem, hneď zajtra požiadam o druhopis.