kovajo
02.05.10,09:32
Nazdar poradaci neviem ako sa mi to stalo no zmenil som si heslo a zrazu sa nemozem dostat do systemu.Skusal som ci som nemal zapnutu Ang...klav...alebo nico ine no nejde to.

Da sa to neako vyriesit???
zdenka131
02.05.10,07:45
Vlado40
02.05.10,08:10
kovajo
02.05.10,08:40
Prepacte asi som zabudol napisat znacku NB.

AMILO Pa 2510
Vlado40
02.05.10,08:43
Prepacte asi som zabudol napisat znacku NB.

AMILO Pa 2510

Heslo do systému chápem do windows,takže na značke NB nezáleží , skôr OS.
kovajo
02.05.10,09:32
Skusil som vsetko co som vedel,no nefunguje to.
Obratim sa neakeho znalejsieho.

Dakujem za pomoc.
sfinks
02.05.10,12:00
Skusil som vsetko co som vedel,no nefunguje to.
Obratim sa neakeho znalejsieho.

Dakujem za pomoc.

zmaz hesla co mas na prihalsovanie a mas pokoj :) existuju utilitky na webe skus pouzivat google.com ... poradi vela ;) inac nepochopim preco ludia nepouzivaju 2 hesla .. jedno administratorkse a druhe uzivatelsko administratorske ...
kovajo
03.05.10,17:38
zmaz hesla co mas na prihalsovanie a mas pokoj existuju utilitky na webe skus pouzivat google.com ... poradi vela inac nepochopim preco ludia nepouzivaju 2 hesla .. jedno administratorkse a druhe uzivatelsko administratorske ..

No ty si sa to uz naucil a ja sa to este len budem ucit.
zamestnankyna
03.05.10,19:18
salvosko
04.05.10,11:54
Nechce sa mi verit zeby bol niekto az taka lama ze si zahesluje len pristup pre uzivatela a admin pristup nezahesluje ... takze toto video povazujem za dobry vtip :)
Je to bezna prax. Ponevac mam pocit ze heslo na administratora sa pri instalacii nepyta a je tym padom bez hesla.
Ale strielam od boku, nechce sa mi to overovat.
mecky
04.05.10,12:05
ano je to tak, ak sa pri instalacii nezada administratorske heslo tak lokalne sa da do admina prihlasit bez hesla
kovajo
04.05.10,16:32
Dik vsetkym za pomoc.
Kupil som Windows 7-cku a idem ju instalovat.

Poradi mi niekto na co si mam pri instalacke dat pozor?
V predajni mi povedali ze to je bezproblemove???
Vlado40
04.05.10,17:21
Tak pri inštalácií si vyber tú správnu particiu kam to chceš dať ak máš viacej HDD.Označ ju ,potom klikni na rozšírené možnosti a daj formátovať nemal by si potom mať problémy.Potom sa až začne inštalácia.
kovajo
04.05.10,19:30
No problem mam ze niesom administrator (kedze som si zahesloval NB) a neviem spustit instalaciu.

Pomoze niekto?
zamestnankyna
04.05.10,19:53
No problem mam ze niesom administrator (kedze som si zahesloval NB) a neviem spustit instalaciu.

Pomoze niekto?

Skúšal si radu z príspevku #9?
kovajo
04.05.10,19:58
Hej 8-micka vobec nereaguje,nemozem sa dostat do Safe Mode
mecky
04.05.10,20:00
F8
kovajo
04.05.10,20:02
Samo ze F8
mecky
04.05.10,20:03
musi, stlacat hned po odpipnuti biosu, kludne aj viackrat za sebou do nej tresnut
kovajo
04.05.10,20:07
Uz som trieskal idem jej este par pacnut,ak sa to nepodari tak som hned spat.
Vlado40
04.05.10,20:11
Cez DEL alebo F2 pri štarte sa dostaneš do biosu a tam daj boot z DVD ako prve.
Flinstone
05.05.10,02:15
Nuz mas pravdu ... moze existovat niekto taky ze si to nenastavi .. a nevie mco mate za instalacku ..lebo ja ked istalujem odomna pytalo vzdy administratorske heslo ... a ma to natolko otravovalo ze som si musel cd upravit aby neotravovalo blbostami :) uz len vlozim cd pridem za hodinu a system krasne nainstalovany nastaveny so vsetkymi ovladacami co k tomu patria ... este musim vymiesliet neico aby mi to aj s office a zakladnymi programami instalovalo :)
načo vymýšľať vymyslené...
http://autoinstall.craftcom.net/index.php?page=beginner/introduction

mimotemyniekedy mám pocit že cítiš povinnosť sa vyjadriť aj k veciam, kde nemáš čo povedať...
kovajo
05.05.10,03:38
Dobre rano poradaci,
vcera som to pred polnocou vzdal,no dufam ze to dnes vecer s vasou pomocou zvladnem.
1 ~ Takze do biosu som sa dostal no nikde som nenasiel spustenie CD
alebo DVD,kde sa to prosimvas nachadza ???
2 ~ Dostal som sa po neustalom mackani F 8-smisky aj do SAFET MODU no Anglicky neovladam a z videa v prispevku c:9 nieje dobre vidiet co sa ma stlacit hned po tom ako oznacim SAFET MODE.
Dik za odpovede vecer pokracujem.
jojom
05.05.10,04:37
Dobre rano poradaci,
vcera som to pred polnocou vzdal,no dufam ze to dnes vecer s vasou pomocou zvladnem.
1 ~ Takze do biosu som sa dostal no nikde som nenasiel spustenie CD
alebo DVD,kde sa to prosimvas nachadza ???


Ono sa to nevolá spustenie cd ale BOOT CD.
prečítaj si tu: http://translate.google.sk/translate?hl=sk&langpair=en%7Csk&u=http://helpdeskgeek.com/how-to/change-boot-order-xp-vista/
hádam Ti pomôže k tejto časti. Je to síce preklad z english ale pre teba lepšie ako english.
Nastavíš First Boot Device [CDROM].
zamestnankyna
05.05.10,05:08
Po F8 vyber možnosť Enable VGA mode, ak máš k dispozícii.