gabusss
03.05.10,10:29
Dobry den.
Rada by som sa opytala na dve veci: v pripade zamestnania na dohodu o pracovnej cinnosti, moze dany dohodar pracovat aj cez vikend? A druha otazka: je mozne s takymto "dohodarom" ukoncit pracovny pomer s vikendovym datumom? (napr. nedostavil sa na sobotnajsiu prac. smenu - moze byt ukoncenie ku dnu 1.5.2010?) Dakujem.
Tweety
03.05.10,08:52
Dobry den.
Rada by som sa opytala na dve veci: v pripade zamestnania na dohodu o pracovnej cinnosti, moze dany dohodar pracovat aj cez vikend? Áno. A druha otazka: je mozne s takymto "dohodarom" ukoncit pracovny pomer s vikendovym datumom? (napr. nedostavil sa na sobotnajsiu prac. smenu - moze byt ukoncenie ku dnu 1.5.2010?) Dakujem. Áno., ale tu neide o PP, musíš postupovať podľa ZP, nepíšeš nič o tom, ako bola zmluva uzatvorená, či tam bolo niečo konkrétne o spôsobe výpovedie.
Odpovede v texte.
gabusss
04.05.10,06:55
Ďakujem za odpoveď. Vypoveď viem ako, len som potrebovala odpoveď na konkretne otazky.
rennka
28.05.10,08:39
Dobry den, ak mame dohodara, ktory pracuje asi tak 5 dni v mesiaci, potom mesiac nie je prenho praca a znovu na dalsi mesiac pracuje, ako ho mam prihlasit na SP? Necham ho prihlaseneho celu dobu, alebo ho mam pokazde odhlasit a prihlasit (nikdy nevieme kedy sa zasa vyskytne dalsia praca ). Dakujem.
vieraaaa
28.05.10,08:43
Dobry den, ak mame dohodara, ktory pracuje asi tak 5 dni v mesiaci, potom mesiac nie je prenho praca a znovu na dalsi mesiac pracuje, ako ho mam prihlasit na SP? Necham ho prihlaseneho celu dobu, alebo ho mam pokazde odhlasit a prihlasit (nikdy nevieme kedy sa zasa vyskytne dalsia praca ). Dakujem.
Nechať ho prihláseného celú dobu.
Timka1
28.05.10,08:45
Dobry den, ak mame dohodara, ktory pracuje asi tak 5 dni v mesiaci, potom mesiac nie je prenho praca a znovu na dalsi mesiac pracuje, ako ho mam prihlasit na SP? Necham ho prihlaseneho celu dobu, alebo ho mam pokazde odhlasit a prihlasit (nikdy nevieme kedy sa zasa vyskytne dalsia praca ). Dakujem.

netreba ho odhlasovať, nechaj ho prihláseného po celú dobu trvania dohody o pracovnej činnosti

v ten mesiac keď nepracuje, vykážeš mu nulu - nie je limitovaná minimálna výška odmeny pre dohody
Melnick
28.05.10,09:44
Dokonca ho netreba odhlasovať ani ku koncu roka. :):) Aj stanovisko SP je tu niekde .
kn-alka
28.05.10,09:56
Choď sa pre istotu spýtať na príslušnú SP. Nám pobočka Dunajská Streda vytkla, keď sme posielali vo výkaze dohodára s odpracovanými hodinami 0, vym.základ 0. Museli sme dohodára odhlásiť a potom znova prihlásiť. Nadarmo sme vysvetlovali, že nie každý mesiac mu vieme poskytnúť prácu. Ich odpoveď: tak ho odhláste.
Timka1
28.05.10,10:01
Choď sa pre istotu spýtať na príslušnú SP. Nám pobočka Dunajská Streda vytkla, keď sme posielali vo výkaze dohodára s odpracovanými hodinami 0, vym.základ 0. Museli sme dohodára odhlásiť a potom znova prihlásiť. Nadarmo sme vysvetlovali, že nie každý mesiac mu vieme poskytnúť prácu. Ich odpoveď: tak ho odhláste.

a nebolo to pri Dohode o vykonaní práce?
lebo pri týchto chcú takto odhlášku pri skončení vykonaných prác a následne prihlášku pri začatí novej DoVP.

pri Dohodách o pracovnej činnosti nie je problém s vykazovaním nuly za daný mesiac ak nepracoval, pretože táto sa neuzatvára len na vykonanie nejakej konkrétnej činnosti, ale na opakujúcu sa činnosť.
Xanti
28.05.10,10:12
a nebolo to pri Dohode o vykonaní práce?
lebo pri týchto chcú takto odhlášku pri skončení vykonaných prác a následne prihlášku pri začatí novej DoVP.

pri Dohodách o pracovnej činnosti nie je problém s vykazovaním nuly za daný mesiac ak nepracoval, pretože táto sa neuzatvára len na vykonanie nejakej konkrétnej činnosti, ale na opakujúcu sa činnosť.
NO nestrestla som sa s tým, ja dohodárov nahlásim na začiatku roka, odhlásim na konci a ked nerobia v daný mesiac tak sa podá nulový výkaz.

Ved predsa netuším, kedy bude robota a budeme potrebovať pomoc dohodárov - nárazovo. A nemali sme problém.
Timka1
28.05.10,10:18
NO nestrestla som sa s tým, ja dohodárov nahlásim na začiatku roka, odhlásim na konci a ked nerobia v daný mesiac tak sa podá nulový výkaz.

Ved predsa netuším, kedy bude robota a budeme potrebovať pomoc dohodárov - nárazovo. A nemali sme problém.

u nás chceli takto DoVP ako som písala, ale DoPČ nie, ale ako to tu čítam, tak sa zdá, že v každom meste to ináč SP rieši ..... ;)
Xanti
28.05.10,10:21
u nás chceli takto DoVP ako som písala, ale DoPČ nie, ale ako to tu čítam, tak sa zdá, že v každom meste to ináč SP rieši ..... ;)
Tiež mám ten pocit, že každé mesto má svoje pravidlá. A ty še ošaľ aby si zistila, čo platí u vás. :( ;)
Tweety
28.05.10,10:24
Choď sa pre istotu spýtať na príslušnú SP. Nám pobočka Dunajská Streda vytkla, keď sme posielali vo výkaze dohodára s odpracovanými hodinami 0, vym.základ 0. Museli sme dohodára odhlásiť a potom znova prihlásiť. Nadarmo sme vysvetlovali, že nie každý mesiac mu vieme poskytnúť prácu. Ich odpoveď: tak ho odhláste.
Toto ich tvrdenie nemá žiadnu oporu v zákone.
Melnick
28.05.10,18:30
Tiež mám ten pocit, že každé mesto má svoje pravidlá. A ty še ošaľ aby si zistila, čo platí u vás. :( ;)
Ešteže máme zákony a tie sú tuším nad pravidlami. :D:D:D
abel
29.05.10,07:32
NO nestretla som sa s tým, ja dohodárov nahlásim na začiatku roka, odhlásim na konci a ked nerobia v daný mesiac tak sa podá nulový výkaz.

Ved predsa netuším, kedy bude robota a budeme potrebovať pomoc dohodárov - nárazovo. A nemali sme problém.

Dohoda o pracovnej činnosti môže byť predsa aj na dobu neurčitú, prečo ich ku konca roka vždy odhlasuješ?

Inak súhlasím, prihlásim pred nástupom a ak nevykáže činnosť, v mesačnom výkaze ho uvádzam s nulovým VZ.
tibor1000
31.05.10,11:38
Dobrý deň ,
prosím Vás,môžeme zamestnať na Dohodu o pracovnej činnosti-dôchodkyňu
na pomocné práce - upratovanie,pomocné administratívne práce,a výpomoc predavačka-podľa potreby zamestnávateľa
na priemerne cca 2 hodinky denne
mesačný plat 250 Eur, bolo by to takto podľa Vášho názoru v poriadku?

vopred ďakujem pekne za pomoc
Timka1
31.05.10,11:41
Dobrý deň ,
prosím Vás,môžeme zamestnať na Dohodu o pracovnej činnosti-dôchodkyňu
na pomocné práce - upratovanie,pomocné administratívne práce,a výpomoc predavačka-podľa potreby zamestnávateľa
na priemerne cca 2 hodinky denne
mesačný plat 250 Eur, bolo by to takto podľa Vášho názoru v poriadku?

vopred ďakujem pekne za pomoc

môžeš, avšak treba myslieť na to, že starobná dôchodkyňa nemá nárok na uplatňovanie nezdaniteľnej časti ak bola už k 1.1. bežného roku dôchodkyňou, ak nebola má nárok na NČ
tibor1000
31.05.10,12:33
môžeš, avšak treba myslieť na to, že starobná dôchodkyňa nemá nárok na uplatňovanie nezdaniteľnej časti ak bola už k 1.1. bežného roku dôchodkyňou, ak nebola má nárok na NČ

ok,ďakujem moc
áno,každý mesiac jej zrazíme preddavkovú daň
dara
01.06.10,15:32
Môžem sa spýtať, dôchodkyňa musí potom príjem z dohody o pracovnej činnosti aj zdaňovať?
mysimis
01.06.10,15:34
Môžem sa spýtať, dôchodkyňa musí potom príjem z dohody o pracovnej činnosti aj zdaňovať?

Áno, zdaňuješ príjem dôchodkyni z dohody o pracovnej činnosti.
truch
01.06.10,15:43
Môžem sa spýtať, dôchodkyňa musí potom príjem z dohody o pracovnej činnosti aj zdaňovať?
Ona príjem nezdaňuje, urobí to mzdárka, vyplatí príjem z dohody znížený o preddavkovú daň.
dara
01.06.10,16:14
a na konci roka podáva dôchodkyňa DP či nie? Dôchodkyňa bola už od 1.1. ešte sa spýtam aké odvody platí zamestnávateľ? a je potrebné aj zdaňovať tento príjem myslím zamestnávateľ dohodárovi
Tweety
01.06.10,16:29
a na konci roka podáva dôchodkyňa DP či nie? Dôchodkyňa bola už od 1.1. ešte sa spýtam aké odvody platí zamestnávateľ? a je potrebné aj zdaňovať tento príjem myslím zamestnávateľ dohodárovi
Ak požiada zamestnávateľa o RZD, ten jej ho urobí. Zamestnáv. odvádza len do SP a to Garančné a ÚrazovéPoistenie.
dara
01.06.10,16:43
Takže, aby som v tom mala jasno. Spoločnosť chce zamestnať na upratovacie práce dohodárku. Mzda mesačne 250 eur. Dohoda od 1.6.2010 na neurčitý čas, rozsah 10 hodín týždenne. Spoločnosť sa prihlási do SP. Odvádza mesačne za dohodára gar.poist. 0,25% 0,625 a úrazové 0,80% 2 eur. nemám jasno v tom odvádza z tejto sumy mesačne daň? musí sa prihlásiť aj na DÚ? V minulosti bola spoločnosť prihlásená na DÚ
mysimis
01.06.10,16:51
Je potrebné odvádzať z tejto mzdy aj daň. Firmu prihlásiš za platiteľa dane zo závislej činnosti od toho dátumu ako zamestnáš zamestnankyňu.
dara
01.06.10,16:59
takže, keď mala firma dohodára minulý rok, tak musím znovu prihlasovať firmu na závislú činnosť? prosím Vás, keďže bude za rok 2010 vyplatená odmena za dohodu vo výške 1500 tak zrazená daň bude dôchodcovi vrátená ak podá DP, správne?
Tweety
01.06.10,17:01
takže, keď mala firma dohodára minulý rok, tak musím znovu prihlasovať firmu na závislú činnosť? prosím Vás, keďže bude za rok 2010 vyplatená odmena za dohodu vo výške 1500 tak zrazená daň bude dôchodcovi vrátená ak podá DP, správne?zlezaradil
Nehnevaj sa, ale, kedže máš v profile : samostatný účtovník, mzdár, tieto elementárne otázky sú prinajmenšom čudné.:confused:
evina
01.06.10,17:02
takže, keď mala firma dohodára minulý rok, tak musím znovu prihlasovať firmu na závislú činnosť? prosím Vás, keďže bude za rok 2010 vyplatená odmena za dohodu vo výške 1500 tak zrazená daň bude dôchodcovi vrátená ak podá DP, správne?

A odhlasovala si minulý rok firmu zo závislej činnosti?
dara
01.06.10,17:04
zlezaradil
Nehnevaj sa, ale, kedže máš v profile : samostatný účtovník, mzdár, tieto elementárne otázky sú prinajmenšom čudné.:confused:


nehnevaj sa, tebe sa zdajú elementárne, ja si radšej potvrdím, keď som profil pred rokmi zakladala tak som bola samostatný účtovník, teraz to už robím iba príležitostne. Ale aby si nemala s tým problém každý rok si budem meniť profil podľa funkcie, ktorú práve vykonávam. Páči sa mi ako sa hneď niekto nájde, kto okamžite zareaguje voči niekomu, kto sa iba pýta.
dara
01.06.10,17:06
A odhlasovala si minulý rok firmu zo závislej činnosti?


neodhlasovala. takže prihlasovať na novo nemusím, moc Ti ďakujem za odpoveď a tvoj čas. Radšej sa už nič nejdem pýtať, aby s tým niekto nemal problém. Ešteže máme takých múdrych ľudí čo všetko vedia a nemusia sa nič nikoho pýtať a radiť, chcela by som byť jedným z nich
Tweety
01.06.10,17:23
nehnevaj sa, tebe sa zdajú elementárne, ja si radšej potvrdím, keď som profil pred rokmi zakladala tak som bola samostatný účtovník, teraz to už robím iba príležitostne. Ale aby si nemala s tým problém každý rok si budem meniť profil podľa funkcie, ktorú práve vykonávam. Páči sa mi ako sa hneď niekto nájde, kto okamžite zareaguje voči niekomu, kto sa iba pýta.zlezaradil
Ja s tým nemám problém, ale to, že je slušné za odpoveď na svoju otázku aspoň poďakovať, je už tvoj problém. Ale to sa naučiť jednoducho nedá.
dara
01.06.10,17:27
zlezaradil
Ja s tým nemám problém, ale to, že je slušné za odpoveď na svoju otázku aspoň poďakovať, je už tvoj problém. Ale to sa naučiť jednoducho nedá.


NESÚHLASÍM!!!! vyhľadaj si všetky moje dotazy zakaždým poďakujem a slušne poprosím, je od teba veľmi neférové, že niečo takéto napíšeš, keď to nie je pravda, ale keď máš za to, že sa potrebuješ do niekoho navážať tak ja Ti v tom napomáhať nebudem. Prajem pekný večer
Tweety
01.06.10,17:37
NESÚHLASÍM!!!! vyhľadaj si všetky moje dotazy zakaždým poďakujem a slušne poprosím, je od teba veľmi neférové, že niečo takéto napíšeš, keď to nie je pravda, ale keď máš za to, že sa potrebuješ do niekoho navážať tak ja Ti v tom napomáhať nebudem. Prajem pekný večer Nesúhlasím:
prešla som si všetky odpovede na tvoje posledné otázky v tejto téme a nenašla som ho ani na jednu.:)
dara
01.06.10,17:39
v tejto téme som ďakovala, ale nejdem sa s tebou doťahovať, nemá to význam. Prejdi si všetky moje príspevky a potom hodnoť, ozaj som tu neni nováčik, a snažím sa vždy každému pomôcť a to aj v príapde, že mne sa zdajú otázky pre mňa banálne, ale je zbytočné vysvetlovať najmúdrejšej, ktorá má zároveň i svoju pravdu, pekný večer a ĎAKUJEM
abel
02.06.10,05:26
Takže, aby som v tom mala jasno. Spoločnosť chce zamestnať na upratovacie práce dohodárku. Mzda mesačne 250 eur. Dohoda od 1.6.2010 na neurčitý čas, rozsah 10 hodín týždenne. Spoločnosť sa prihlási do SP. Odvádza mesačne za dohodára gar.poist. 0,25% 0,625 a úrazové 0,80% 2 eur. nemám jasno v tom odvádza z tejto sumy mesačne daň? musí sa prihlásiť aj na DÚ? V minulosti bola spoločnosť prihlásená na DÚ

garančné poistenie odvádzaš vo výške 0,60 € (zaokrúhľuje sa nadol na celých 10 centov)
sybila3
15.06.10,09:10
Prosím Vás nemá niekto jednoduchý vzor dohody o pracovnej činnosti? díky moc
VERONIKA6
15.06.10,09:12
Prosím Vás nemá niekto jednoduchý vzor dohody o pracovnej činnosti? díky moc
Tu sa nachádza:
http://www.porada.sk/t66975-dohoda-o-pracovnej-cinnosti-tlacivo.html
sybila3
15.06.10,09:27
Veronika, ďakujem veľmi pekne moc si mi pomohla. ň
Ešte sa opýtam, je nejaký peňažný limit pre dohodára? Koľko hodín môže max. opracovať za mesiac?
Tweety
15.06.10,09:31
Veronika, ďakujem veľmi pekne moc si mi pomohla. ň
Ešte sa opýtam, je nejaký peňažný limit pre dohodára? Koľko hodín môže max. opracovať za mesiac?
Nie, nie je. A čo na limit hodín ZP § 228a? :
(1) Na základe dohody o pracovnej činnosti možno vykonávať pracovnú činnosť v rozsahu najviac 10 hodín týždenne.
sybila3
15.06.10,09:51
Takže najviac hodín za mesiac môže mať 40 a sumu môže mať aj 500 eur? Viem, že je tam len limit na financie, ak je evidovaný na úrade práce. Ešte sa spýtam, že ak sa ukončuje dohoda, treba tiež nejakú výpoveď z dohody ako pri skončení PP?
Pýtam sa lebo dorábam zmluvy po mojej predchodkyni a neviem, či dám dohotu o prac.činnosti kde je limit na hodiny ale zas keby som dala o vykonaní práce to je len na vykonanie jednorázovo??? ďakujem pekne
rodina1
15.06.10,10:11
Takže najviac hodín za mesiac môže mať 40 a sumu môže mať aj 500 eur? Viem, že je tam len limit na financie, ak je evidovaný na úrade práce. Ešte sa spýtam, že ak sa ukončuje dohoda, treba tiež nejakú výpoveď z dohody ako pri skončení PP?
Pýtam sa lebo dorábam zmluvy po mojej predchodkyni a neviem, či dám dohotu o prac.činnosti kde je limit na hodiny ale zas keby som dala o vykonaní práce to je len na vykonanie jednorázovo??? ďakujem pekne
Podľa § 228a ZP:
(3) Dohoda o pracovnej činnosti sa uzatvára na určitú dobu alebo na neurčitý čas. V dohode možno dohodnúť spôsob jej skončenia. Okamžité skončenie dohody možno dohodnúť len na prípady, v ktorých možno okamžite skončiť pracovný pomer. Ak spôsob skončenia nevyplýva priamo z uzatvorenej dohody, možno ju skončiť dohodou účastníkov k dohodnutému dňu a jednostranne len výpoveďou bez uvedenia dôvodu s 15 - dennou výpovednou dobou, ktorá sa začína dňom, v ktorom sa písomná výpoveď doručila.

Odmena nie je limitovaná. Dohodu o pracovnej činnosti možno skončiť dohodou obidvoch účastníkov (zamestnanca a zamestnávateľa), alebo výpoveďou v zmysle uvedeného § ZP.

Dohoda o vykonaní práce sa zvyčajne dáva na jednorázové vykonanie nejakej práce.
sybila3
15.06.10,10:14
ďakujem pekne
sybila3
15.06.10,10:18
takže musí tam byť uvedená aj tá 15 denná výpovedná doba? Ako sa to ráta, napr. deň doručenia je 16.5. -rátam aj tento deň tak potom výpoveď by bola 30.5 alebo 31.5. No lenže ja som písala, že v tom vzore ukončenia dohody je že výpovedná doba začína plynúť dňom doručenia, ale keď nepreberie dohodu a jednoducho to ignoruje, tak som to chcela napísať bez toho? dík
rodina1
15.06.10,10:27
takže musí tam byť uvedená aj tá 15 denná výpovedná doba? Ako sa to ráta, napr. deň doručenia je 16.5. -rátam aj tento deň tak potom výpoveď by bola 30.5 alebo 31.5. No lenže ja som písala, že v tom vzore ukončenia dohody je že výpovedná doba začína plynúť dňom doručenia, ale keď nepreberie dohodu a jednoducho to ignoruje, tak som to chcela napísať bez toho? dík
Ty môžeš postupovať aj podľa
Okamžité skončenie dohody možno dohodnúť len na prípady, v ktorých možno okamžite skončiť pracovný pomer. (ZP § 228a ods. 3)
Napíšete, že okamžite končíte s ním dohodu o pracovnej činnosti v zmysle uvedeného §, nakoľko už nenastúpil na vykonávanie činnosti, ktorú mal v zmysle dohody o pracovnej činnosti vykonávať. Zašleš mu to do vlastných rúk a ak to nepreberie a pošta vám to vráti, odhlásiš ho zo SP dátumom, kedy vám toto bolo doručené. Ak preberie, odhlásiš ho s dátumom, kedy to prebral.
sybila3
15.06.10,10:34
Lenže tu je jeden problémik, že to je starý prípad z minulého roka a moja predchodkyňa neurobila dohodu o ukončení ani mu nič neposlala, takže ja len papierovo dorábam, aby to bolo v poriadku, ale zas nechcem podpísať, že prebral, keď neprebral. To bol taký vykuk, že poslal na zamestnávateľa anonymi na všetky možné inštitúcie a potom mu prišli kontroly.....
rodina1
15.06.10,10:47
Lenže tu je jeden problémik, že to je starý prípad z minulého roka a moja predchodkyňa neurobila dohodu o ukončení ani mu nič neposlala, takže ja len papierovo dorábam, aby to bolo v poriadku, ale zas nechcem podpísať, že prebral, keď neprebral. To bol taký vykuk, že poslal na zamestnávateľa anonymi na všetky možné inštitúcie a potom mu prišli kontroly.....
Keď je to z minulého roku, nechala by som to tak. Niekde by som len poznačila, že nenastúpil do zamestnania (dátum dáš podľa odhlášky zo SP).
sybila3
15.06.10,10:58
asi to tak bude lepšie.
Jana3
15.06.10,11:44
Mozeme na "dohodara" uctovat ostatne naklady - napr. telefon, sluzobne cesty a pod. Je to jedno, aku ma dohodu?
Tweety
15.06.10,11:48
Mozeme na "dohodara" uctovat ostatne naklady - napr. telefon, sluzobne cesty a pod. Je to jedno, aku ma dohodu?
Áno, ak to máte ošetrené v Dohode.
Anja111
15.06.10,11:52
Mozeme na "dohodara" uctovat ostatne naklady - napr. telefon, sluzobne cesty a pod. Je to jedno, aku ma dohodu?
Vymenované ostatné náklady nepočítaš na dohodára, či zamestnanca, ale na firmu... Z toho hľadiska nie je dôležité, či využíva telefon, alebo chodí na služobné cesty dohodár alebo zamestnanec... Potrebujete ho, prijali ste ho a dávate mu úlohy, ktoré má splniť pre firmu. Takže telefon aj cesťáky sú vlastne prostriedkami, ktoré pomáhajú firme dosiahnuť zisk... Preto sú zdaniteľnými nákladmi...
Jana3
15.06.10,11:56
Dakujem za odpoved
timejka200
18.06.10,13:50
prosím Vás ak je vystavená dohoda na dobu určitú do 31.12.2010 a my s nim chceme ukončiť dohodu o pracovnej činnosti dá sa to? či musím počkať do konca roka?
timejka200
18.06.10,14:06
je na to nejaký vzor?
adi11
18.06.10,14:15
prosím Vás ak je vystavená dohoda na dobu určitú do 31.12.2010 a my s nim chceme ukončiť dohodu o pracovnej činnosti dá sa to? či musím počkať do konca roka?
§ 228a
Dohoda o pracovnej činnosti
(1) Na základe dohody o pracovnej činnosti možno vykonávať pracovnú činnosť v rozsahu najviac 10 hodín týždenne.

(2) Dohodu o pracovnej činnosti je zamestnávateľ povinný uzatvoriť písomne, inak je neplatná. V dohode o pracovnej činnosti musí byť uvedená dohodnutá práca, dohodnutá odmena za vykonávanú prácu, dohodnutý rozsah pracovného času a doba, na ktorú sa dohoda uzatvára. Jedno vyhotovenie dohody o pracovnej činnosti je zamestnávateľ povinný vydať zamestnancovi.

(3) Dohoda o pracovnej činnosti sa uzatvára na určitú dobu alebo na neurčitý čas. V dohode možno dohodnúť spôsob jej skončenia. Okamžité skončenie dohody možno dohodnúť len na prípady, v ktorých možno okamžite skončiť pracovný pomer. Ak spôsob skončenia nevyplýva priamo z uzatvorenej dohody, možno ju skončiť dohodou účastníkov k dohodnutému dňu a jednostranne len výpoveďou bez uvedenia dôvodu s 15 - dennou výpovednou dobou, ktorá sa začína dňom, v ktorom sa písomná výpoveď doručila.
sara3
29.06.10,07:00
Mám uzavretú Doh. o pracovnej činnosti - limit max. 10 hod./týždenne. Máme niekto skúsenosť, ako sa to rieši na prezenčke. Pretože naša personalistka nepodpíše prezenčku, keď je trebárs: jún 2010 začal v utorok. V pondelok som nepracovala (ide o prácu, ktorú robím doma pri PC) a robila som ostatné dni toho týždňa, teda od utorka do nedele a ona nechce podpísať tých 10 hodín týždenne. Ona si to vysvetľuje, že konkrétne v tom týždni som mohla pracovať 10 hodín deleno 6 dní. To isté bude robiť aj na prelome júna a júla 2010, keď jún končí stredou a júl začína štvrtkom. Ide mi o to, že nebudem robiť tie posledné tri dni júnové, ale budem robiť len 4 zvyšné dni týždna, ktoré sú už júlové, ale ona to obmedzí na 10 hod./4 dni.
Postupuje správne???
Iwett
01.07.10,08:59
Dobrý deň, poradí mi niekto? Ak sa dohodnú zmluvné strany na inej výške odmenu na DOPČ, vypracuje sa nová dohoda s inou sumou? Ďakujem
drobeceva
01.07.10,09:01
Dobrý deň, poradí mi niekto? Ak sa dohodnú zmluvné strany na inej výške odmenu na DOPČ, vypracuje sa nová dohoda s inou sumou? Ďakujem
myslím, že dodatok by stačil
Iwett
01.07.10,09:03
myslím, že dodatok by stačil
Ďakujem.Ale nieje zakázaná aj taká možnosť, že sa urobí nová dohoda. Alebo sa musí odhlásiť a prihlásiť dohodár na SP?
drobeceva
01.07.10,09:09
Ďakujem.Ale nieje zakázaná aj taká možnosť, že sa urobí nová dohoda. Alebo sa musí odhlásiť a prihlásiť dohodár na SP?
Ak dátum nástupu súhlasí, nie je dôvod.
Môže sa aj dohoda urobiť na novo, s novými podmienkami odmeňovania- ak iné body súhlasia.
truch
01.07.10,10:57
Ďakujem.Ale nieje zakázaná aj taká možnosť, že sa urobí nová dohoda. Alebo sa musí odhlásiť a prihlásiť dohodár na SP?
Najjednoduchšie je urobiť dodatok, tak ako píše Drobeceva. V dodatku upravíš len výšku odmeny.
Iwett
01.07.10,11:29
áno, viem, že to je najjednoduchšie,len sa pýtam, či môže byt taká možnosť, lebo som už také dohody napísala a neviem či ich mám spätne zrušiť a vystaviť dodatky, alebo to nechať tak ako to je, ak to žiaden zákon nezakazuje
Tweety
01.07.10,11:57
áno, viem, že to je najjednoduchšie,len sa pýtam, či môže byt taká možnosť, lebo som už také dohody napísala a neviem či ich mám spätne zrušiť a vystaviť dodatky, alebo to nechať tak ako to je, ak to žiaden zákon nezakazuje
Ak už si postupovala takýmto ( komplikovaným) spôsobom, nechaj to tak. Ale pri nových úpravách už môžeš postupovať jednoduchšie.( cez dodatky)
Iwett
01.07.10,13:36
Ak už si postupovala takýmto ( komplikovaným) spôsobom, nechaj to tak. Ale pri nových úpravách už môžeš postupovať jednoduchšie.( cez dodatky)
Prišla som na to, že som si to komplikovala. :) Ďakujem za odpovede. Pekný deň
IvetaH
01.07.10,18:37
Dobrý večer, ak dohodár vykonáva dve činnosti podľa potreby, musí mať dve dohody alebo stačí jedna a v nej uvediem tie dve činnosti.
Ďakujem
terezamaria
01.07.10,19:05
Dobrý večer, ak dohodár vykonáva dve činnosti podľa potreby, musí mať dve dohody alebo stačí jedna a v nej uvediem tie dve činnosti.
Ďakujem
V pohode môže mať jednu Dohodu o pracovnej činnosti, kde uvedieš každý druh práce, ktorú bude vykonávať, napr. pomocné práce v kuchyni, upratovacie práce.....Jednoducho všetky práce, ktoré prípadne môže vykonávať.

V tom je rozdiel oproti Dohode o vykonaní práce, kde uvádzaš vykonanie určitej práce, ktorá sa pravidelne neopakuje, ale dotyčný človek na nej pracuje ako na celku, napr.kompletné zoradenie archívu, alebo vypracovanie agendy pre poisťovňu za mesiac jún,.....
Uľa
01.02.11,11:14
Prosím vás pekne o radu: podpísali sme dohodu o pracovnej činnosti od 01.10.2010 na dobu neurčitú. Kolegyá ma presviedča, že som ju mala odhlásiť k 31.12.2010 a znova k 01.01.2011 prihlásiť. Keď ju mám na dobu neurčitú, tak ju môžem mať prihlásenú aj tri roky, pokiaľ si plním ostatné povinnosti, či sa mýlim??? Ďakujem
Timka1
01.02.11,11:16
Prosím vás pekne o radu: podpísali sme dohodu o pracovnej činnosti od 01.10.2010 na dobu neurčitú. Kolegyá ma presviedča, že som ju mala odhlásiť k 31.12.2010 a znova k 01.01.2011 prihlásiť. Keď ju mám na dobu neurčitú, tak ju môžem mať prihlásenú aj tri roky, pokiaľ si plním ostatné povinnosti, či sa mýlim??? Ďakujem

ak máš dohodu na dobu neurčitú, nie je potrebné ju odhlásiť k 31.12.2010 a znovu prihlásiť k 1.1., odhlasuješ ju až pri skončení dohody
Tweety
01.02.11,11:17
Prosím vás pekne o radu: podpísali sme dohodu o pracovnej činnosti od 01.10.2010 na dobu neurčitú. Kolegyá ma presviedča, že som ju mala odhlásiť k 31.12.2010 a znova k 01.01.2011 prihlásiť. Keď ju mám na dobu neurčitú, tak ju môžem mať prihlásenú aj tri roky, pokiaľ si plním ostatné povinnosti, či sa mýlim??? Ďakujem
Nemýliš sa.