MaTO_001
03.05.10,15:14
Prosím niekoho zdatného do anglického jazyka, nech mi preloží tento abstrakt, aby som si ho mohol skontrolovať, či ho mám správne. Za pochopenie vám veľmi pekne ďakujem. Maťo
ABSTRAKT:
Cieľom mojej diplomovej práce je analyzovať finančnú situáciu v dôchodkovej správcovskej spoločnosti AXA d.s.s, a.s. a na jej základe navrhnúť najlepšie alternatívy využitia dostupných finančných prostriedkov pre nasledujúci plánovací rok. Finančnú analýzu budeme robiť na základe údajov zo súvahy, výkazu ziskov a strát a výkazu cash-flow. . Z údajov všetkých troch zdrojov potrebných pre finančnú analýza správcovskej spoločnosti AXA d.s.s, a.s. zistíme jej aktuálnu pozíciu na trhu. Budeme robiť finančnú analýzu ex post, ktorú využívajú všetky spoločnosti tohto typu a na jej základe uvidíme v akom finančnom zdraví je správcovská spoločnosť a ako má ďalej postupovať. V jednotlivých bodoch si spresníme možnosti investovania dostupných finančných prostriedkov správcovskej spoločnosti a navrhneme najvhodnejšiu stratégiu a víziu do budúcnosti pre spoločnosť AXA d.s.s., a.s.
Chobot
03.05.10,14:09
Prosím niekoho zdatného do anglického jazyka, nech mi preloží tento abstrakt, aby som si ho mohol skontrolovať, či ho mám správne. Za pochopenie vám veľmi pekne ďakujem. Maťo
ABSTRAKT:
Cieľom mojej diplomovej práce je analyzovať finančnú situáciu v dôchodkovej správcovskej spoločnosti AXA d.s.s, a.s. a na jej základe navrhnúť najlepšie alternatívy využitia dostupných finančných prostriedkov pre nasledujúci plánovací rok. Finančnú analýzu budeme robiť na základe údajov zo súvahy, výkazu ziskov a strát a výkazu cash-flow. . Z údajov všetkých troch zdrojov potrebných pre finančnú analýza správcovskej spoločnosti AXA d.s.s, a.s. zistíme jej aktuálnu pozíciu na trhu. Budeme robiť finančnú analýzu ex post, ktorú využívajú všetky spoločnosti tohto typu a na jej základe uvidíme v akom finančnom zdraví je správcovská spoločnosť a ako má ďalej postupovať. V jednotlivých bodoch si spresníme možnosti investovania dostupných finančných prostriedkov správcovskej spoločnosti a navrhneme najvhodnejšiu stratégiu a víziu do budúcnosti pre spoločnosť AXA d.s.s., a.s.


The aim of my thesis is to analyse the financial situation of the pension fund management company AXA, d.s.s., a.s. and based on it to propose the best alternatives of placement of the available financial means for the next planning year. The financial analysis shall be realised based on the data from the balance sheet, profit and loss accounts and cash flow report. From all these three sources necessary for financial analysis of the pension fund management company AXA d.s.s., a.s. we shall determine its actual market position. We are going to make the ex post analysis that is used by all companies in this sector and based on it we shall discover in what financial condition is the pension fund management company and what it has to do. In particular points we shall specify the possibilities of investment of available financial means of the pension fund management company and we are going to propose the best strategy and vision for the future for the company AXA d.s.s., a.s.



No a teraz prilož, čo si mal preložené ty...
MaTO_001
03.05.10,18:27
ďakujem ti veľmi pekne, vážim si to, prajem veľa úspechov v osobnom a pracovnom živote...svoj preklad radšej neprikladám, pretože má väčšie nedostatky, ak to nevadí.