Kacka26
03.05.10,15:01
Dobrý deň

Pred 2rokmi ma operovali srdce - plastika chlopne kde som mala nárok na kúpeľnú liečbu. Z Dôvodu zhoršenia môjho zdravotného stavu som musela kúpele zrušiť. Týmto som stratila nárok na tú pôvodnú kúpeľnú liečbu. Kvôli zhoršeniu zdravia mi bol vykonaný minulý rok ďalší operačný zákrok kde mi implantovali ICD taktiež som nebola v kúpeľoch. Myslím že by som mala nárok na kúpele aj viac krát do roka. Doktor mi nebráni v tom aby som išla do kúpeľ ale nevie do akej skupiny ma treba zaradiť aby vypísal návrh. Viete mi s tým pomôcť?
Tento mesiac ma čaká ďalšia operácia ale so žlčníkom. Všetkým vopred Ďakujem :) KATARÍNA
slavka124
03.05.10,13:53
prajem vám pevné zdravie a čo najmenej operácií, najlepšie bude ak sa pôjdete informovať do tej poisťovni v ktorej ste poistená. na slovensku nemá každá poisťovňa rovnaké parametre a predpisy- vlastná skúsenosť: 7 rokov to isté tlačivo, 7 rokov ten istý postup a každý rok tie isté problémy a tohto roku zlučovanie apollo a dôvery- čo platilo u jednej, neplatí u druhej posťovni- každá si robí svoje predpisy: a vraj jeden štát.
prajem veľa trpezlivosti a hlavne zdravie. pekný deň
Bionda
03.05.10,14:27
:) toto mi pripadá ako žart, že lekár nevie kategorizáciu dg.... veď aj každá poisťovňa má uvedenú túto tabuľku- voľne dostupná aj na internete a aj to či A alebo B podľa diagnoz a na koľko dní má poistenec nárok. Kľudne si to pozri aj sama na stránke poisťovne , do ktorej patríš.
Tiež prajem veľa šťastia!
zdenka131
03.05.10,14:32
Tu sú informácie o kúpeľnej liečbe.

http://a-z-kupele.slovenske.info/Ind...st-b62-sk.html

Na stránke sa nachádza aj indikačný zoznam ochorení.
Kacka26
04.05.10,09:14
Ďakujem pekne
Kacka26
04.05.10,09:16
Ďakujem za radu. Pozerala som to je to tam fajn povypisovane len ked čítam tie diagnózy atd tak tam nie je zmienka o implantacii defibrilátora ale len kardiostimulátora ale podla mna je to skoro rovnake. No uvidim ako ci sa mi podari dostat tie kupele. Pekny den