Eva Póčová
03.05.10,16:14
Ahojte, vedel by mi niekto poradiť, či existuje nejaká firma na slovensku, ktorá by prenajala drevené chatky za účelom turstického ubytovania?
Mám pozemok už vybavený presne na účel prevádzkovania kempingu - voda, elektrika a sociálna budova (wc, sprcha, kuchyňa). Chcela by som tam mať drevené chatky, ale nemôžem si ich kúpiť bolo by to finančne náročné.
Alebo mal by niekto lepší nápad ako na to? :(
Každý názor ma poteší. ďakujem.:---
miky64
03.05.10,15:21
ak je to v atraktívnom prostredi začni prevadzkovať kemp stany a obytne prívesy k tomu nejake občerstvenie a postupom času ak ziskaš nejake peniažky investuj do stavby chatiek
profesional
03.05.10,15:33
Neviem o tom ze by niekto take chatky mal a prenajimal. Ale som presvedceny o tom, ze je mozne ich normalne dat urobit ako dielo a to tak, ze sa to vyriesi formou leasingu nehnutelnosti. Existuju leasingovky co leasuju aj nehnutelnosti. Takze by sa to dalo riesit trojstrannou zmluvou.

A ak by si nemal mat na leasingove splatky, tak urcite by si nemal ani na komercny prenajom. Takze je to cele o zivotaschopnosti programu.

Samozrejme je tu moznost este pribrat do biznisu spolocnika co by to zafinancoval.

Alebo mozes najst biznis partaka, co robi povedzme taketo nejake drevene stavby a teraz koli krize nema do coho pichnut..
Eva Póčová
04.05.10,11:17
Ďakujem vám za Vaše nápady, cez ten leasing by to asi bolo možné, zistím aké sú možnosti. Ešte raz Vám ďakujem.
Fred666
05.05.10,14:52
poslal som sukromnu spravu.