2009
03.05.10,16:41
Od včera nevidím pod Mozilla Firefox/3.6.3 obrázky na porade. Ani ako prílohy v témach ani v fotoalbumoch. V Explorer tento problém nemám.
Stefan2005
03.05.10,14:57
Od včera nevidím pod Mozilla Firefox/3.6.3 obrázky na porade. Ani ako prílohy v témach ani v fotoalbumoch. V Explorer tento problém nemám.

mám Firefox 3.6.3 a nezbadal som takýto problém. Pre istotu som si otvoril príspevok s obrázkami : http://www.porada.sk/t78749-co-nam-prave-kvitne.html - sú tam...
2009
03.05.10,15:25
Hm.. ja nevidím ani avart nickou a ani v bodovaní aký bod mi pridelia. Čo ak poďakujem za červený? Ak dajú obrázok ako link z iného Servera vidím ho. Deje sa mi to iba od včera. Na iných stránkach vidím všetko. :-(
Zdenka175
03.05.10,16:27
Hm.. ja nevidím ani avart nickou a ani v bodovaní aký bod mi pridelia. Čo ak poďakujem za červený? Ak dajú obrázok ako link z iného Servera vidím ho. Deje sa mi to iba od včera. Na iných stránkach vidím všetko. :-(
Ja vidím všetko OK aj tvoj avatar. Nenastavovala si nejaké hodnoty v profile, nastavenia????možno omylom ??
2009
03.05.10,16:38
hm.. pozriem. Teraz idem cez explorer tu vidím všetko. Idem to preskúmať vo Firefoxe. Asi máš pravdu lebo iné stránky pod ním sú O.K.
2009
03.05.10,17:15
Ja vidím všetko OK aj tvoj avatar. Nenastavovala si nejaké hodnoty v profile, nastavenia????možno omylom ??

Nič také v nastaveniach nie je. Mimochodom dodatočne ma napadlo, že to by som si nevidela ani v Explorer. Hm čo som včera robila? Nainštalovala som si QuickTime a updatovala Apple. Ja som z toho jeleň. Pardon laň. Ani smajlíka nemôžem pridať tu ho nevidím ta iba fňuk