Richard
04.05.10,10:21
VIP členstvo na chvíľu pozastavím, pretože jeho prideľovanie je zastaralé pre nový systém hodnotenia príspevkov a užívateľov.

Čítam Vaše ohlasy, ale tento systém ešte nie je úplne dokončený.
Napriek kritike však dochádza k omnoho masívnejšiemu používaniu hodnotenia príspevkov, čo je dobré keďže cieľom je zapojenie viacerých užívateľov do sprehľadnenia tém.

Rozpracované je zobrazovanie bodov podľa rubrík a ešte porozmýšľam ako zabezpečiť presnosť hodnotení, pretože "užitočné" sa stláča viac a aj v situáciách ktoré som neočakával.
Mgr.Shrek
04.05.10,09:22
Richard, nič v zlom, ale nedomyslel si to.
Ja mám v schránke ss takúto hlášku:
Prijaté SS obsahujú 475 správy.
Máte uložené 476 správy, z celkového limitu 50 správ.
Teraz predpokladám mi nové neprejdú a ja budem musieť 426 vymazať...najmenej.
Laco-monter
04.05.10,11:01
Tu je toľko tém, že je zbytočne čokoľvek sprehĺadňovať...

Svojim pristupom si každý vytvara určitú mienku u druhych ľudí.

A ja si myslim, že Ty Richard patríš do minulého režimu, cenzura, cenzura a ešte raz cenzura.

Ale čo už s Tebou , každý sa musí nejako živiť...
Martin Mocko
04.05.10,11:19
A ja si myslim, že Ty Richard patríš do minulého režimu, cenzura, cenzura a ešte raz cenzura.


Nerád sa montujem do podobných tém, ale na toto zareagovať musím.
Už raz sme to tu rozoberali v súvislosti s Karasom. Celé toto fórum je takpovediac Richardove "vlastníctvo". On je hlavný admin, takže si môže a dokonca aj musí diktovať určité podmienky, ktoré by mali užívatelia aj dodržiavať. Z môjho pohľadu je porada až veľmi benevolentná. Ja by som určite nedovolil niektoré témy, ktoré tu Richard toleruje.
Porada nie je súkromné vlastníctvo, nie "štátny podnik"..a to treba rozlišovať.
Richard
04.05.10,11:32
S tými správami to opravím.

Čo sa týka cenzúry, presun právomoci z jednotlivca na komunitu pri určovaní vhodného a nevhodného obsahu na stránke rozhodne pod cenzúru nepatrí.
Mgr.Shrek
04.05.10,11:34
Nerád sa montujem do podobných tém, ale na toto zareagovať musím.
Už raz sme to tu rozoberali v súvislosti s Karasom. Celé toto fórum je takpovediac Richardove "vlastníctvo". On je hlavný admin, takže si môže a dokonca aj musí diktovať určité podmienky, ktoré by mali užívatelia aj dodržiavať. Z môjho pohľadu je porada až veľmi benevolentná. Ja by som určite nedovolil niektoré témy, ktoré tu Richard toleruje.
Porada nie je súkromné vlastníctvo, nie "štátny podnik"..a to treba rozlišovať.

Súhlasím s tebou. Porada.sk je Richardova dielo.
Problém je v tom, že Porada prechádza zmenou, menia sa pravidlá a neviem, či niekomu okrem Richarda sú jasné.
Nepopieram Richardove právo určovať pravidlá, ale keďže Poradu tvoria aj jej užívatelia, bolo by podľa mňa fér, keby sa ujasnili pravidlá "hry", aby nedochádzalo k nedorozumeniam.

napr. ja nerozumiem, aký kľúč použil Richard pri určovaní, komu VIP členstvo pozastaví a komu nie....a to je len jedna vec.
Richard
04.05.10,11:45
Správy sú opravené, VIP členstvo som dočasne zrušil všetkým, ešte večer musia prebehnúť nejaké prepočty aby sa to zobrazovalo všetkým a všade správne, cez deň sa to robiť nedá.

Niekedy Vás poprosím o trpezlivosť, pretože niektoré veci nie sú dokončené, alebo sa nedajú robiť na počkanie. Konštruktívnu kritiku však vždy privítam.
Xanti
04.05.10,11:48
Správy sú opravené, VIP členstvo som dočasne zrušil všetkým, ešte večer musia prebehnúť nejaké prepočty aby sa to zobrazovalo všetkým a všade správne, cez deň sa to robiť nedá.

Niekedy Vás poprosím o trpezlivosť, pretože niektoré veci nie sú dokončené, alebo sa nedajú robiť na počkanie. Konštruktívnu kritiku však vždy privítam.
mimotemy Teda nechcem sa hádať,
ale pri tvojom nicku V.I.P. vidím a aj pri svojom a aj pri iných poraďákoch. Čím to? :D
Xanti
04.05.10,11:52
Pardon opravujem sa, ja už V.I.P nemám :D:D:D:D
zk24
04.05.10,11:53
Tak nam treba :D :D :D :D :D
misomiso
04.05.10,11:56
Odkedy sa nezobrazuje VIP pri mojom nicku, mam tazke depresie, asi si hodim slucku.
Mgr.Shrek
04.05.10,12:05
Správy sú opravené, VIP členstvo som dočasne zrušil všetkým, ešte večer musia prebehnúť nejaké prepočty aby sa to zobrazovalo všetkým a všade správne, cez deň sa to robiť nedá.

Niekedy Vás poprosím o trpezlivosť, pretože niektoré veci nie sú dokončené, alebo sa nedajú robiť na počkanie. Konštruktívnu kritiku však vždy privítam.

Ospravedlňujem sa.
Nevedel som, že to ide postupne, pretože v priebehu dňa sa to niekomu zobrazovalo a niekomu nie.

K tej kritike. Keď skončí "reforma" Porady, myslím, že by bolo vhodné zverejniť Nové pravidlá v jednej téme. Niekde to koncentrovať. napr. Pravidlá udeľovania bodov (od kedy môže užívateľ bodovať), Pravidlá VIP členstva, atď.....
Viem, že je to určite náročné, ale taká reforma býva.:)