dobjan
04.05.10,13:08
Pekný deň poraďáci
O2 som dva roky pretrpel s viazanosťov na mob. telefón, pred mesiacom po skončení viazanosti som sa rozhodol pokračovať bez viazanosti pod logom "O2 FÉR" z nejakých technických dôvodov som musel pokračovať na faktúry čo sa mi vôbec nepáčilo no ubezpečili ma že časom to pôjde aj na dobíjanie, a navyše som nahovoril manželku aby si kúpila kartu ako nový zákazník s mojim doporučením a vlastne sme splnili všetky podmienky aby sme mali jeden na druhého tri mesiace volania zadarmo. Ja navyše som si aktivoval službu 100min. za 10 eur. Na moje prekvapenie som priśiel o kredit za tri dni napriek tomu že som volal iba manželke na zadarmo volajúce číslo. Na zakazíckej linke mi povedali že došlo k technickéj chybe, volania na číslo mojej manželky sa spoplatňovali a aby som si napýsal reklamáciu a dopropisom mi to vrátia. Povedal som si DOBRE, však k nápreve dôjde a všetko bude OK. Po ďalšom týždni zistila manželka že jej "zmizol" kredit v sume 6eur za päť dní napriek tomu že volala iba na moje číslo ktoré mala taktiež uvedené v službe mojim trom ako nový zákazník zadarmo. To už ma tak rozčúlilo že som nevedel čím začať rozhovor s operátorom..... len v skratke......... Technická chyba, Napísať reklamáciu - doprapis.
PORAĎÁCI poradte, Dá sa na nich sťažovať na dákom úrade, čo vlastne s nimi, veď určite niesom sám s týmto problémom.
Ďakujem
zk24
04.05.10,11:18
Ahoj,

no chapem ze si nahnevany, ja by som sa vsak nestazovala. Mam pochopenie aj pre technicku chybu, pokial sa ma vsak nesnazia oklamat a chybu pripustili a dojde aj k naprave. Mala som parkrat problem s internetom od isteho providera, vypadaval signal... ano, ked najviac potrebujete vtedy sa to stane... a bola som dva tyzdne bez netu, co mi v nasledujucej fakture vsak zohladnili...

Ja by som sa sla hadat a stazovat v pripade ze by si nechceli priznat chybu, pripadne ze by som bola oklamana pracovnickou a k nahrade by prist nemalo...

Na tvojom mieste by som to skusila iba rozdychat a cakat na peniaze... chyby sa stavaju...
Xanti
04.05.10,11:19
Po ďalšom týždni zistila manželka že jej "zmizol" kredit v sume 6eur za päť dní napriek tomu že volala iba na moje číslo ktoré mala taktiež uvedené v službe mojim trom ako nový zákazník zadarmo. To už ma tak rozčúlilo že som nevedel čím začať rozhovor s operátorom..... len v skratke......... Technická chyba, Napísať reklamáciu - doprapis.
PORAĎÁCI poradte, Dá sa na nich sťažovať na dákom úrade, čo vlastne s nimi, veď určite niesom sám s týmto problémom.
Ďakujem
No nie som si istá, ani nechcem obhajovať bublinkového operátora ale ak som čítala podmienky aktivácie služby "mojim trom" tak bolo uvedené, že sa platí prvý mesiac a ak niekto si to aktivuje tak za prvý mesiac stiahnu kredit a nasledujúce tri mesiace má zadarmo.

Takže neviem či čosi také sa nestalo tvojej mng., že jej stiahli kredit lebo si aktivovala službu mojim trom. A po uplynutí 30 dnovej lehoty dalšie tri mesiace jej ho nestiahnu.
dobjan
04.05.10,12:42
No nie som si istá, ani nechcem obhajovať bublinkového operátora ale ak som čítala podmienky aktivácie služby "mojim trom" tak bolo uvedené, že sa platí prvý mesiac a ak niekto si to aktivuje tak za prvý mesiac stiahnu kredit a nasledujúce tri mesiace má zadarmo.

Takže neviem či čosi také sa nestalo tvojej mng., že jej stiahli kredit lebo si aktivovala službu mojim trom. A po uplynutí 30 dnovej lehoty dalšie tri mesiace jej ho nestiahnu.
Manželka mala na mňa volanie zadarmo bez mesačného poplatku lebo bola "nový zákazník" ja na ňu zadarmo lebo som odporučil nového zákazníka. A nakoniec sám so tieto služby aktyvoval cez sms, a začiatok služby je v deň aktualizácie.
Xanti
04.05.10,14:30
Manželka mala na mňa volanie zadarmo bez mesačného poplatku lebo bola "nový zákazník" ja na ňu zadarmo lebo som odporučil nového zákazníka. A nakoniec sám so tieto služby aktyvoval cez sms, a začiatok služby je v deň aktualizácie.
Dobjan,
ono občas nezaškodí si prečítať čosi na stránke daného operátora.
zdroj : http://www.sk.o2.com/pre-vas/e-shop/programy-o2-fer/mojim-trom-najmilsim/viac-informacii
Odporučte a získajte - Ďalšie informácie

Ak ste existujúci zákazník O2 Fér to si ty




môžete nás odporučiť maximálne 3 novým zákazníkom
aby sme Vám mohli službu Mojim trom zdarma aktivovať, je potrebné, aby sa Vaša SMS a SMS nového zákazníka úspešne spárovali.
Ak využívate platbu na faktúru

službu Mojim trom zdarma Vám aktivujeme okamžite po splnení podmienok, na aktuálne zúčtovacie obdobie a na celé tri nasledujúce aj toto si ty
za každého nového zákazníka získate službu zdarma na 3 zúčtovacie obdobia, t.j. službu Mojim trom zdarma budete môcť využívať max. 9 mesiacov.

Ak využívate dobíjanie kreditu

Službu Mojim trom zdarma Vám aktivujeme okamžite po splnení podmienok. Pokiaľ túto službu už máte aktivovanú, bezplatných 90 dní Vám začne plynúť až po uplynutí 30 dňového obdobia na ktoré ste si už službu Mojim trom zaplatili a toto je tvoja mng.
za každého nového zákazníka získate službu na 90 dní, t.j. budete ju môcť využívať max. 3x90 dní.

http://www.sk.o2.com/images/icons/bodky.pngAk ste nový zákazník


O2 Fér Vám môže odporučiť len 1 existujúci zákazník
aby sme Vám mohli službu Mojim trom zdarma aktivovať, je potrebné aby sa Vaša SMS a SMS existujúceho zákazníka úspešne spárovali do 30 dní od aktivácie Vašej O2 Fér SIM karty
ak využívate O2 Fér s dobíjaním kreditu, je zároveň potrebné aby ste si na Vašej SIM karte dobili kredit v min. hodnote 6 € (180,76Sk) do 30 dní od aktivácie Vašej O2 Fér SIM karty. hurá aj toto je tvoja mng


Treba prečítať podmienky čo sa splňa, takže tvoja mng. zaplatila si prvých 30 dní a dalších 90 dní Ti bude volať zadarmo ... pozor nie 3 mesiace ... ale len 90 dní. ( je to totiž rozdiel ).
dobjan
04.05.10,18:12
Dobjan,
ono občas nezaškodí si prečítať čosi na stránke daného operátora.
zdroj : http://www.sk.o2.com/pre-vas/e-shop/programy-o2-fer/mojim-trom-najmilsim/viac-informacii
Odporučte a získajte - Ďalšie informácie

Ak ste existujúci zákazník O2 Fér to si ty




môžete nás odporučiť maximálne 3 novým zákazníkom
aby sme Vám mohli službu Mojim trom zdarma aktivovať, je potrebné, aby sa Vaša SMS a SMS nového zákazníka úspešne spárovali.
Ak využívate platbu na faktúru

službu Mojim trom zdarma Vám aktivujeme okamžite po splnení podmienok, na aktuálne zúčtovacie obdobie a na celé tri nasledujúce aj toto si ty
za každého nového zákazníka získate službu zdarma na 3 zúčtovacie obdobia, t.j. službu Mojim trom zdarma budete môcť využívať max. 9 mesiacov.

Ak využívate dobíjanie kreditu

Službu Mojim trom zdarma Vám aktivujeme okamžite po splnení podmienok. Pokiaľ túto službu už máte aktivovanú, bezplatných 90 dní Vám začne plynúť až po uplynutí 30 dňového obdobia na ktoré ste si už službu Mojim trom zaplatili a toto je tvoja mng.
za každého nového zákazníka získate službu na 90 dní, t.j. budete ju môcť využívať max. 3x90 dní.

http://www.sk.o2.com/images/icons/bodky.pngAk ste nový zákazník


O2 Fér Vám môže odporučiť len 1 existujúci zákazník
aby sme Vám mohli službu Mojim trom zdarma aktivovať, je potrebné aby sa Vaša SMS a SMS existujúceho zákazníka úspešne spárovali do 30 dní od aktivácie Vašej O2 Fér SIM karty
ak využívate O2 Fér s dobíjaním kreditu, je zároveň potrebné aby ste si na Vašej SIM karte dobili kredit v min. hodnote 6 € (180,76Sk) do 30 dní od aktivácie Vašej O2 Fér SIM karty. hurá aj toto je tvoja mng


Treba prečítať podmienky čo sa splňa, takže tvoja mng. zaplatila si prvých 30 dní a dalších 90 dní Ti bude volať zadarmo ... pozor nie 3 mesiace ... ale len 90 dní. ( je to totiž rozdiel ).

Len pre zaujímavosť, 8.4.2010si mng kupila kartu na moje doporučenie-9.4.2010 si aktivovala službu mojim trom bezplatne. a vzápätí jej prišla sms, cytujem "Službu mojim trom bezplatne získate od 9.4.2010 do 7.7.2010.Pre zadanie tel. cisel na ktore chcete volat neobmedzene, volajte949" A čo sa týka mňa ako pokračujúceho zákazníka je tak ako si písal.
Xanti
04.05.10,18:20
Len pre zaujímavosť, 8.4.2010si mng kupila kartu na moje doporučenie-9.4.2010 si aktivovala službu mojim trom bezplatne. a vzápätí jej prišla sms, cyItujem "Službu mojim trom bezplatne získate od 9.4.2010 do 7.7.2010.Pre zadanie tel. cisel na ktore chcete volat neobmedzene, volajte949" A čo sa týka mňa ako pokračujúceho zákazníka je tak ako si písal.
No písala som ... :D:D
Osobne nemám skúsenosť s touto službou. Bublinkového operátora mám od začiatku jeho príchodu na trh, a v podstate som s ním spokojná. Som si vedomá, že má svoje muchy, stále o tom čítam na ich fore. Tam Ti nevedeli poradiť? ;)
alla66
12.05.10,18:39
Len pre zaujímavosť, 8.4.2010si mng kupila kartu na moje doporučenie-9.4.2010 si aktivovala službu mojim trom bezplatne. a vzápätí jej prišla sms, cytujem "Službu mojim trom bezplatne získate od 9.4.2010 do 7.7.2010.Pre zadanie tel. cisel na ktore chcete volat neobmedzene, volajte949" A čo sa týka mňa ako pokračujúceho zákazníka je tak ako si písal.

citujem:
že manželka kúpila kartu a aktivovala službu M3.
pýtam sa: aktivovala si službu Odporučte a získajte??? až po úspešnej aktivácií si mala aktivovať službu Mojim trom


Len pre zaujímavosť, 8.4.2010si mng kupila kartu na moje doporučenie-9.4.2010 si aktivovala službu mojim trom bezplatne. a vzápätí jej prišla sms, cytujem "Službu mojim trom bezplatne získate od 9.4.2010 do 7.7.2010.Pre zadanie tel. cisel na ktore chcete volat neobmedzene, volajte949" A čo sa týka mňa ako pokračujúceho zákazníka je tak ako si písal.




Napíšem postup, ako si mal postupovať:

Na začiatku je potrebná aktivácia služby Odporučte a získajte.

Odoslať s manželkou bezplatné SMS správy na číslo 99222.....Ty zo svojho tel.čísla a manželka zo svojho tel.čísla

Tvoja SMS správa mala mať tvar:
„existujuci zakaznik 09NNNNNNNN". 09NNNNNNNN je telefónne číslo nového zákazníka - Vášho známeho.manželky

SMS správa manželky mala mať tvar:
„novy zakaznik 09EEEEEEEE" 09EEEEEEEE je Vaše telefónne číslo (telefónne číslo existujúceho zákazníka).Tvoje číslo


...po úspešnom spárovaní vám prídu notifikačné sms a následne si môžete aktivovať službu Mojim trom

Poslať správy v tvare...jednu odošleš Ty (z tvojho telef.čísla) a druhú manželka (z jej tel.čísla)
„M3 A cislo1 cislo 2 cislo3" na číslo 99222.(príklad: M3 A 09AAAAAAAA 09BBBBBBBB 09CCCCCCCC)
„cislo1", „cislo2" a „cislo3" sú telefónne čísla v sieti O2 Slovensko, na ktoré budete po aktivácii služby Mojim trom volať bez obmedzenia.


po úspešnej aktivácií M3 vám prišli ďalšie notifikačné sms





Je nutné splniť tieto podmienky

• Služba Mojim trom rovnako ako služba Odporuč a získaj je určená iba pre fyzické osoby - nepodnikateľov.

aby Vám mohli službu Mojim trom zdarma aktivovať, je potrebné aby sa Tvoja SMS a SMS manželky úspešne spárovali do 30 dní od aktivácie manželkinej O2 Fér SIM karty
ak využívate O2 Fér s dobíjaním kreditu, je zároveň potrebné aby si manželka na SIM karte dobila kredit v min. hodnote 6 € (180,76Sk) do 30 dní od aktivácie O2 Fér SIM karty.






ak využívate O2 Fér s dobíjaním kreditu, je zároveň potrebné aby ste si na Vašej SIM karte dobili kredit v min. hodnote 6 € (180,76Sk) do 30 dní od aktivácie Vašej O2 Fér SIM karty. hurá aj toto je tvoja mng

Treba prečítať podmienky čo sa splňa, takže tvoja mng. zaplatila si prvých 30 dní a dalších 90 dní Ti bude volať zadarmo ... pozor nie 3 mesiace ... ale len 90 dní. ( je to totiž rozdiel ).[:mee: manželka nemala platiť:confused:

...z akého dôvodu jej strhli kredit si musí manžel overiť u operátora na čísle 949 / volanie nebude spoplatnené, pretože má O2 Fér s platbou na faktúru/

Keď sa SMS správy úspešne spárujú, službu Mojim trom si obaja manželia môžu užívať až tri mesiace zadarmo.....iba sa musia splniť všetky podmienky a nespraviť chybu.

Služba Mojim trom zdarma sa aktivuje okamžite po splnení podmienok.

Pokiaľ túto službu už máte aktivovanú, bezplatných 90 dní Vám začne plynúť až po uplynutí 30 dňového obdobia na ktoré ste si už službu Mojim trom zaplatili



•operátor si priznal vinu, peniaze vráti...

• Nezabudla manželka odoslať sms a aktivovať si službu Odporučte a získajte???


Prečo manželke strhli kredit, si zisti telefonicky na Zákazníckej linke 949
(Centrum starostlivosti o zákazníkov)
Telefón: +421 949 949 949 alebo 949

alebo e-mailom http://www.sk.o2.com/pre-vas/zakaznicke-centrum/napiste-nam

PS: držím palce...službu M3 mám aktivovanú a zatiaľ mi nestrhli žiadne € :)