AMaruš
04.05.10,14:47
Dobrý deň,
veľmi prosím o radu. prvý raz som sa stretla s polovičným pracovným úväzkom.
Každý mi povie niečo iné tak už naozaj neviem. Ak pracuje zamestnanec na polovičný prac. úv. a pracuje skutočne 4,5 hod. každý deň má právo na stravné lístky? Má fixný plat. Na odpracované hodiny v mesiaci mám koľko napísať. Už som si myslela že to mám dobre a dnes bola u mňa ekonómka a povedala že to nemám dobre. Je to štátna správa.

Ďakujem
suzvedava
05.05.10,11:12
Ak pracuje v štátnej správe, tak denný pracovný čas by mal byť 7,5 h. Čas 4,5 h mi vychádza na úväzok 0,6.
Podľa § 152 má nárok na poskytnutie stravy zamestnanec, ktorý vykonáva prácu viac ako 4 h.
AMaruš
05.05.10,20:47
Ďakujem za odpoveď.
Prajem pekný deň.