neworleans
04.05.10,16:41
Dobrý deň,
chcem sa opýtať na tetovanie v štátnej službe, konkrétne v armáde. Môže byť problémom? Je obmedzené na nejaké miesta na tele resp. je vôbec akceptované u štátnych zamestnancov?

Ďakujem
miges
23.05.10,15:10
Dobrý deň,
chcem sa opýtať na tetovanie v štátnej službe, konkrétne v armáde. Môže byť problémom? Je obmedzené na nejaké miesta na tele resp. je vôbec akceptované u štátnych zamestnancov?

Ďakujem

Podla novezo Zakl, ktory este nie je v platnosti, vojak nesmie mat tetovanie na viditelnom mieste. Len neviem co sravia s tymi, ktori ho uz maju
buchač
26.05.10,10:40
Podla novezo Zakl, ktory este nie je v platnosti, vojak nesmie mat tetovanie na viditelnom mieste. Len neviem co sravia s tymi, ktori ho uz maju

Odrežú , vyrežú ....;)

Ozaj , že aký problém ...?

Čo je to viditeľné miesto ?....hlava ...?
Lebo inak je celé telo zaodeté v maskáčoch , len v tých sa teraz vojsko pohybuje , pokiaľ teda viem...
miges
27.05.10,18:40
Odrežú , vyrežú ....;)

Ozaj , že aký problém ...?

Čo je to viditeľné miesto ?....hlava ...?
Lebo inak je celé telo zaodeté v maskáčoch , len v tých sa teraz vojsko pohybuje , pokiaľ teda viem...

A co tak kratke tricko v lete?
buchač
29.05.10,15:13
A co tak kratke tricko v lete?

Hm ...a ja Ti viem ...???

Na chalupe ich nosím , nášivky som odpáral ...;)...nové Zákl. 1-1 neriešim...a medvede s mojím tetovaním problémy nemajú ...a na vlkov sa môžem zvysoka ...;):rolleyes::---:D:D:D
neworleans
10.07.10,21:25
no..o tom viditelnom mieste som uz pocula tiez..ale co to je, to nie je upresnene..jedine to som sa docitala, ze cestna straz nesmie mat na tvari, krku a neviem kde este..ale tak ked cestna straz ma len iste obmedzenia tak vojak snad uz nebude mat nejake extremne..ktovie no..zakon o tom nehovori
tosed
11.07.10,06:54
Chcem sa spýtať, neviete niekto ako je to s tetovaním u polície? Lebo nenašiel som nič konkrétne, čo by to upravovalo. Tiež sa hovorí, že by to nemalo byť na viditeľnom mieste, ale nikto mi nevedel povedať žiadne konkrétne nariadenie alebo rozkaz.
sito
11.07.10,07:04
Odrežú , vyrežú ....;)

Ozaj , že aký problém ...?

Čo je to viditeľné miesto ?....hlava ...?
Lebo inak je celé telo zaodeté v maskáčoch , len v tých sa teraz vojsko pohybuje , pokiaľ teda viem...

Tvár! Ale aj tú si zamažú, aby sa nepoznali, alebo aby ich nepoznali??? ;)