jankaB
05.08.04,11:27
Prosím má niekto skúsenosti s ABRA G2 alebo s BW SOFTom?
ekin
08.08.04,09:40
pracujem s BW soft, zatial iba pre neziskove organizacie, ale velky rozdiel vlastne nie je. Tento rok je to vlastne zhodne s podnikatel.uctovanim, pretoze vsetky prijmy pojdu do zdanenych a vydavky detto. Este som vela komplikacii s programom nezazila, ale spociatku mi dali zabrat vykazy, hlavne ucty, ktore som mala nespravne nadefinovane.. Ale uzavierka sa podarila:)
helas
23.05.09,13:01
pracujem s BW soft, zatial iba pre neziskove organizacie, ale velky rozdiel vlastne nie je. Tento rok je to vlastne zhodne s podnikatel.uctovanim, pretoze vsetky prijmy pojdu do zdanenych a vydavky detto. Este som vela komplikacii s programom nezazila, ale spociatku mi dali zabrat vykazy, hlavne ucty, ktore som mala nespravne nadefinovane.. Ale uzavierka sa podarila:)
Dobrý deň, viem, že je to už dávno, ale chcem sa opýtať, pravda, ak v tom BW softe ešte robiš, ak je všetko zaplatené, myslím licencia a tak oni automaticky posielajú všetky zmeny, ide mi teraz lavne o tom že od 1.4.09 sa zmenili výkazy na DPH, či je to už všetko tam, porovnávam to s ostatnými programami, ale rozdiel tam nevidím, ale neziskovky asi nemajú DPH, tak prepáč. Topiaci sa aj slamky chytá.
Ďakujem