supinka
05.05.10,15:54
Praca nadcas nad limit 150 hodin

Ako riesite vo firme, kde neexistuju odbory, ale zastupcovia zamestnancov prekrocenie odpracovanych nadcasov nad limit 150 hodin? V ZP §97 musi byt dohodnute so zastupcami zamestnancov, ze praca nadcas nesmie presiahnut 8 hodin tyzdenne najdlhsie po dobu 12 mesiacov. V pripade, ak u zamestnancov nastane prekrocenie tohto limitu 150 hodin postaci pisomna dohoda medzi nim a zamestnavatelom o praci nadcas najviac na 250 hodin? Alebo aj v tomto pripade musime mat suhlas zastupcov zamestnancov?

Dalej ma zaujima, ze ak zamestnanec prekrocil 150 hodin prace nadcas, ale firma mu nejake hodiny nepreplatila z dovodu, ze si ich "mozno" bude mat sancu vycerpat ako nahradne volno, musim s nim uzavriet dohodu podla §97 ods.10? V evidencii dochadzky su nadcasy evidovane.

Dakujem za Vase nazory a odpovede.

Pekny den prajem.
BXLmiami
05.05.10,14:17
mimotemy Nijako.Povieme do Televiznych novín,že v zdravotníctve sa zákonník práce nedodržiava,pretože sa nemá ako,lekárov nie je a tým to končí.Nevadí to štátu,ani generálnej prokurature,nevadí to ani kontrolným orgánom a tak to ešte pár krát pred celou republikou zopakujeme a je to.:D
ilona
06.05.10,05:48
Súhlasím,nevadí to nikomu,mali sme kontrolu aj s inšpektoriatu práce a nič sa neporiešilo.Keď sa ozve zamestnanec tak odpoveď je,že môže ísť,koľkí na jeho miesto čakajú,pritom sa nadčasy vôbec nepreplácajú.Ja si myslím,že sa nadčasy dodržiavajú väčšinou len v štátnych inštitúciach.
BXLmiami
07.05.10,09:33
Okrem štátnych nemocníc.
Aďka S
10.05.10,08:35
Nie sme nemocnica ani iný štátny sektor. Odbory nemáme a ani zástupcov zamestnancov. Prácu nadčas v rámci §97 ods. 10 riešime samostatnou dohodu medzi zamestnávateľom a zamestnancom, ktorú podpisuje každý zamestnanec pri nástupe do PP.

Rada by som dala do pozornosti ust. § 121 ods. 2 - zamestnávateľ môže za určitých podmienok dohodnúť, že v dohodnutej mzde je už zohľadnených prípadných 150 hod. nadčasu a teda tento preplácať nemusí. Na ďalších 250 hod. sa však toto ustanovenie nevsťahuje. Samozrejme, táto informácia je zaujímavá len pre zamestnávateľov, ktorí rešpektujú zákonník práce. :)