RenataGat
05.05.10,18:39
Prosím Vás o radu, akým spôsobom si mám v programe OMEGA zabezpečiť, aby mi netlačilo na spodnej stránke listov ten šedý pásik. Pred nedávnom som tu zaregistrovala, že ste sa o tom bavili, ale nepodarilo sa mi nájsť nejaký bližší návod na odstránenie toho pásika. Ďakujem za rady.
Llívia
06.05.10,05:42
Mne to žiadny šedý pásik netlačí. S Omegou som nerobila nič. Len mi tak napadá, akú máš verziu? Možno to odstránili až od nejakej vyššej verzie.
RenataGat
06.05.10,13:50
Možno som to nenapísala správne. Keď tlačím napríklad príjemku, alebo napríklad, keď tlačím doklady k DPH (rekapituláciu k odpočtu alebo evidenciu DPH), tak mi na spodu listu tlačí "Omega-účtovníctvo,sklad a .... a pod tým je na celú šírku strany šedý pásik s menom úžívateľa. Keďže je to tam zbytočné, chcela by som si to v programe nastaviť tak, aby mi to tam netlačilo (aj z dôvodu úspory tonera). Verziu programu mám poslednú (teda predposlednú, lebo tú najnovšiu som ešte nestihla inštalovať).
Dá sa s tým niečo robiť? Ďakujem za odpoveď a rady.
liba2
06.05.10,13:54
Neviem presne od kedy ale určite od začiatku roka 2009 to bolo novou verziou zmenené;
na vytlačených dokladoch zostal iba tenký riadok s textom, tá šedá plocha tam už nie je.
Zavolaj si do krosu 041/7071021 ... 8-15,30 h.
RenataGat
06.05.10,13:58
Ďakujem, zajtra to skúsim s krosákmi poriešiť.
Llívia
07.05.10,08:20
Ďakujem, zajtra to skúsim s krosákmi poriešiť.

Čo si poriešila? Tiež som mala kedysi ten "problém", že na výstupný zostavách tlačilo moje meno a nevedela som to odstrániť (vlastne ani neviem, kde som to vôbec nastavila, aby tam to moje meno tlačilo).
RenataGat
09.05.10,12:45
V piatok som nestíhala ale zajtra (pondelok) to skúsim a dám vedieť.
RenataGat
10.05.10,07:03
Záhada šedého pásika odhalená.
Po otvorení programu vľavo hore v záložke "OMEGA" otvoriť ďalšiu záložku "Nastavenie programu" a v prvej záložke v spodnej časti "Položka spracoval vo výstupných zostavách" ostáva čisté pole (mala som tam napísané svoje meno a preto to tlačilo). Pri ďalšej tlači už nezobrazuje šedý pásik s menom .