Pepete
06.05.10,14:10
Ahojte, hladam externeho uctovnika / uctovnicku na podvojne ucto. pre novu firmu s prihliadnutim na zaciatok na cenu prace :) Kontaktujte ma prosim sukromnu spravou. Dakujem.
janazid
09.05.10,16:15
Dobry den, sme sro z Trnavy a zaoberame sa vedenim uctovnictva. Mame viac firiem z Bratislavy a pre doklady si chodievame tyzdenne, pripadne dohodou. Spracovavame uctovnictvo aj mzdy. Vacsinou mame dohodnuty pausal. Mozem vam ponuknut cenu 50 Eur pri pocte 20 faktur, 20 pokladnicných dokladov, vsetky interne doklady a bankove vypisy v cene, vratane vypracovania DPH, ak by ste boli platcom/. V pripade zaujmu ma kontaktujte na tel xxxxxxx Pekny den.
ada_krc
12.05.10,08:39
Dobry den,

vlastnim uctovnu spolocnost v Bratislave ( spracovavame uctovnictvo velkym zahranicnym spolocnostiam, ale zaroven aj malym, pripadne zacinajucim spolocnostiam na trhu ), takze ak by ste mali zaujem kludne to mozme spolu prebrat. Klientom nastavujeme cenu podla presneho poctu dokladov. Fakturacia je na mesacnej baze vzdy v presnej ciastke. Takze ak by ste mali zaujem, moje cislo je xxxxx

Pekny zvysok dna,
andrea
Zita5
12.05.10,08:57
Poraďáčky a kde ste do teraz boli tak fundované osoby ?Dlhoročná registrácia ,málo prínosu pre Poradu a zrovna dnes ste na Porade a reagujete v tejto téme :)
Xanti
12.05.10,09:00
Zita5
pravdu máš, admin by mal zmazať telefonne čísla. Zadávateľ žiadal o súkromné správy s kontaktom. Toto je reklama.
Zita5
12.05.10,09:02
Zita5
pravdu máš, admin by mal zmazať telefonne čísla. Zadávateľ žiadal o súkromné správy s kontaktom. Toto je reklama.

Nechcela som porušovať Etiketu Poradu , ospravedlňujem sa .
Ale tak fundované osoby z účtovných firiem , v takej minimálnej miere , ba v žiadnej ani nepriložia ruku k dielu na Porade..... tak to ma dožralo.
Ak sa jedná o získanie klienta, tak Porada je na to fantastická .
milenia
12.05.10,09:45
Mám živnosť, pracujem doma, cena bezkonkurenčná. 0918 667 084. Pekný deň.
Ajuška
12.05.10,09:47
...Ale tak fundované osoby z účtovných firiem , v takej minimálnej miere , ba v žiadnej ani nepriložia ruku k dielu na Porade..... tak to ma dožralo.
Ak sa jedná o získanie klienta, tak Porada je na to fantastická .
...Zitka nevytáčaj sa... rozumný klient má možnosť si práve týmto spôsobom urobiť prvý dojem o adeptoch na obchodného partnera... ;) ...reklama ako vyšitá...:D...
Laco-monter
12.05.10,10:32
...reklama vätšinou NEFUNGUJE , tak sa NEVYTÁČAJTE ....

Nie je zaručené,že niekto sem zavesí T.Č. a na druhýdeň mu bude mobil sustavne vyzváňať

A propos, niekto by mal robiť SELEKCIU zavesených TÉM a nevhodné hneď zablokovať alebo vymazať.
Dav
12.05.10,11:08
Ahojte, hladam externeho uctovnika / uctovnicku na podvojne ucto. pre novu firmu s prihliadnutim na zaciatok na cenu prace :) Kontaktujte ma prosim sukromnu spravou. Dakujem.
Príspevok odporúčam zaradiť do sekcie Inzercia.
evina
12.05.10,11:14
Nebudem citovať, aby som nezvyšovala propagáciu, ale autor príspevku ak zareaguje vie o čo ide:

Bezkonkurenčná cena = zadarmo?
zk24
12.05.10,11:18
...reklama vätšinou NEFUNGUJE , tak sa NEVYTÁČAJTE ....

Nie je zaručené,že niekto sem zavesí T.Č. a na druhýdeň mu bude mobil sustavne vyzváňať

A propos, niekto by mal robiť SELEKCIU zavesených TÉM a nevhodné hneď zablokovať alebo vymazať.

Staci, ze si vsetkym inzerentom udelil bod ;)
Laco-monter
12.05.10,13:55
Staci, ze si vsetkym inzerentom udelil bod ;)

A čo ??? :eek:

Nestalo ma to ani 0,01 € .

Udelim bod tomu, komu iní body odobrali, aby bola zachovaná ROVNOVÁHA.
jar88
12.05.10,14:16
Nebudem citovať, aby som nezvyšovala propagáciu, ale autor príspevku ak zareaguje vie o čo ide:

Bezkonkurenčná cena = zadarmo?

Veď je kríza. píšem vám o tom už rok.
Treba bojovať, makať, nefrflať a hlavne podliezať. (kvalita za rozumnú cenu)
.................................................. ................
Snáď si len nemyslíte, že garážovú konkurenciu nezdoláte.
evina
12.05.10,15:02
Veď je kríza. píšem vám o tom už rok.
Treba bojovať, makať, nefrflať a hlavne podliezať. (kvalita za rozumnú cenu)
.................................................. ................
Snáď si len nemyslíte, že garážovú konkurenciu nezdoláte.

Zatiaľ nám to ešte myslí, neboj, vieme, že je kríza.
Bojujeme, makáme, nefrfleme - ale vyjadrovať sa môžeme - a máme rozumné ceny, a podliezame len podľa potreby :) ale bezkonkurenčné???
Laco-monter
12.05.10,19:06
Až teraz som sa pozastavil, aké ste vy poradačky xxxxx,

tu sa idete pretrhnuť v servirovaní svojich skusenosti a mudrosti, ktoré ste nadobudli počas svojej práce z klientmi, mate klientelu

zarabate peniaze, nič vám nechýba a keď pridu nejaké nové vaše kolegyne, tak im hned na začiatku podražate nohy,

že prečo tu dávajú na seba t. číslo

asi preto,že keď niekto začína podnikať, tak pre neho je dobrý každý klient, každý kontakt, každý job aj ten, čo by skusený harcovník už nezobral.

naozaj som Vás odhalil, vašu prajnosť, charakter a ochotu pomáhať iným.
JankaO
12.05.10,19:11
Až teraz som sa pozastavil, aké ste vy poradačky xxxxx,

tu sa idete pretrhnuť v servirovaní svojich skusenosti a mudrosti, ktoré ste nadobudli počas svojej práce z klientmi, mate klientelu

zarabate peniaze, nič vám nechýba a keď pridu nejaké nové vaše kolegyne, tak im hned na začiatku podražate nohy,

že prečo tu dávajú na seba t. číslo

asi preto,že keď niekto začína podnikať, tak pre neho je dobrý každý klient, každý kontakt, každý job aj ten, čo by skusený harcovník už nezobral.

naozaj som Vás odhalil, vašu prajnosť, charakter a ochotu pomáhať iným.
Vôbec nejde o toto, ale len o to, že na to je sekcia inzercia, takže ide len o trochu poriadku. O ochote pomáhať iným svedčí celá odborná časť porady.
zk24
12.05.10,19:18
Až teraz som sa pozastavil, aké ste vy poradačky xxxxx,

tu sa idete pretrhnuť v servirovaní svojich skusenosti a mudrosti, ktoré ste nadobudli počas svojej práce z klientmi, mate klientelu

zarabate peniaze, nič vám nechýba a keď pridu nejaké nové vaše kolegyne, tak im hned na začiatku podražate nohy,

že prečo tu dávajú na seba t. číslo

asi preto,že keď niekto začína podnikať, tak pre neho je dobrý každý klient, každý kontakt, každý job aj ten, čo by skusený harcovník už nezobral.

naozaj som Vás odhalil, vašu prajnosť, charakter a ochotu pomáhať iným.

Alebo ide aj o to, ze su na porade registrovane niekolko rokov a za cely cas si nenasli v sebe ochotu trebars aj poradit inym nejakym prispevkom, ked su take odbornicky ako pisu...
si odhalil nasu ochotu a prajnost? .... neviem nejako najst jediny tvoj prispevok ktory by nebol podrivacny a ktory by bol aspon trosku napomocny pre zadavatela otazky...
Laco-monter
12.05.10,19:24
Alebo ide aj o to, ze su na porade registrovane niekolko rokov a za cely cas si nenasli v sebe ochotu trebars aj poradit inym nejakym prispevkom, ked su take odbornicky ako pisu...
si odhalil nasu ochotu a prajnost? .... neviem nejako najst jediny tvoj prispevok ktory by nebol podrivacny a ktory by bol aspon trosku napomocny pre zadavatela otazky...

Niektorým nevyhovie NIKTO

Píšem veĺa príspevkov je NEDOBRE, že nie su k teme a bla-bla-bla...

Niekto píše malo prispevkov a hneď je okydaný, že je hlupy lebo je neaktívny.....

Ako niekto naznačil, toto je voĺne prístupná stránka a každý jeden prispievateľ má SLOBODU PREJAVU napisať svoj názor.
jar88
12.05.10,19:42
Niektorým nevyhovie NIKTO

Píšem veĺa príspevkov je NEDOBRE, že nie su k teme a bla-bla-bla...

Niekto píše malo prispevkov a hneď je okydaný, že je hlupy lebo je neaktívny.....

Ako niekto naznačil, toto je voĺne prístupná stránka a každý jeden prispievateľ má SLOBODU PREJAVU napisať svoj názor.

Laco oni možno už aj tušia, že trh je nemilosrdný.
Určite je logické, že ak v účtovnickej firme ubúdajú klienti, musí niekto z kola von. No a ak niekoho z kolektívu vyšupnú, jediné čo mu zostáva je zobrať si pár zákazníkov so sebou. Každý účtovník má prístup ku kontaktom na klientov a rovnako vie, za koľko euráčov sa účtuje.
Trh vraví, že rovnaká kvalita za nižšiu cenu berie. V tomto prípade nezáleží na veľkosti psíka. Nemusí byť veľký, aby mohol.....stačí že má potrebu a chce.
Zita5
13.05.10,03:49
Až teraz som sa pozastavil, aké ste vy poradačky xxxxx,

tu sa idete pretrhnuť v servirovaní svojich skusenosti a mudrosti, ktoré ste nadobudli počas svojej práce z klientmi, mate klientelu

zarabate peniaze, nič vám nechýba a keď pridu nejaké nové vaše kolegyne, tak im hned na začiatku podražate nohy,

že prečo tu dávajú na seba t. číslo

asi preto,že keď niekto začína podnikať, tak pre neho je dobrý každý klient, každý kontakt, každý job aj ten, čo by skusený harcovník už nezobral.

naozaj som Vás odhalil, vašu prajnosť, charakter a ochotu pomáhať iným.

Ty nie si ten pravý , ktorý by mal posudzovať môj charakter,prajnosť a ochotu pomáhať, to si od Teba vyprosím !

Ty si nepochopil podstatu veci .

Tu ide o to , že neviem v ktorej téme sa v minulosti písalo , že na Porade by sa nemalo , len brať , ale aj niečo dávať .
Vzhľadom k tomu , že tie poraďáčky sú už dlhšie na Porade a majú mizerný počet príspevkov ....tak to ma zarazilo.Pýtaš sa možno prečo ?
Preto , lebo sa málo zapájali pomôcť iným iným .Už len z pohľadu toho ,že majú účtovné firmy,alebo pracujú v účtovných firmách tak niečo by v nich malo byť .

Takže Laco druhý krát si vyberaj slová .

Keď Richard zaviedol nové bodovanie, som si povedala, že nevhodné používať nebudem,ale tento krát poruším svoje slovo a Tebe ho bez problémov dám .
jar88
13.05.10,05:49
Zatiaľ nám to ešte myslí, neboj, vieme, že je kríza.
Bojujeme, makáme, nefrfleme - ale vyjadrovať sa môžeme - a máme rozumné ceny, a podliezame len podľa potreby :) ale bezkonkurenčné???
Asi tak nejak. Musia byť ako si sama napísala bezkonkurenčné.
Ty si myslíš, že máš dobrú cenu a to ti nikto neberie. Len musíš uznať, že aj zákazník sa môže vyjadrovať a dokonca aj rozhodovať.
Jara
13.05.10,05:58
Zitka, myslím, že Laco-monter sa tak "vhodne" už zapojil v téme o účtovníckej etikete, alebo niečo také podobné, lebo ma vtedy poriadne nas..l... Vidím, že alebo to nečítal, alebo si nezobral ponaučenie, je to bez komentára... Nerieš to, a plne s tebou súhlasím.
jar88
13.05.10,06:08
Zitka, myslím, že Laco-monter sa tak "vhodne" už zapojil v téme o účtovníckej etikete, alebo niečo také podobné, lebo ma vtedy poriadne nas..l... Vidím, že alebo to nečítal, alebo si nezobral ponaučenie, je to bez komentára... Nerieš to, a plne s tebou súhlasím.
Ale tu sa nerieši etiketa, tu hľadá účtovníka v Ba.
Xanti
13.05.10,06:12
Ale tu sa nerieši etiketa, tu hľadá účtovníka v Ba. Ano máš pravdu nerieši sa etiketa hľadá sa účtovník v BA.


Ahojte, hladam externeho uctovnika / uctovnicku na podvojne ucto. pre novu firmu s prihliadnutim na zaciatok na cenu prace :) Kontaktujte ma prosim sukromnu spravou. Dakujem.
Ale uvedom si, sám zadávateľ žiadal o kontakty súkromnou správou.
Takže tie tri akčné poraďáčky ešte ani tú prvú zadávateľovu požiadavku nesplnili. Oslovili ponukou verejne daného poraďáka, a mysliac si, že takto si nájdu aj dalších klientov. Myslím, že ten počet príspevkov nesvedčí o ich serioznosti. Porada je nielen o bratí, ale aj o dávaní.
evina
13.05.10,06:18
Asi tak nejak. Musia byť ako si sama napísala bezkonkurenčné.
Ty si myslíš, že máš dobrú cenu a to ti nikto neberie. Len musíš uznať, že aj zákazník sa môže vyjadrovať a dokonca aj rozhodovať.

No neviem, či niekedy niekto dokázal dohodnúť sám cenu so sebou bez zákazníka, alebo si to niektorá z nás nedajbože niekedy myslela. Prvý j, čo sa rozhoduje je zákazník ... Takže to samozrejme uznávam...

Ke´dže som z branže, tak viem, že je x-ľudí, je ochotných robiť túto prácu za 3,20 - o ostatnom sa nerozpisujem, je to inde -, a preto bola moja ironická otázka, či zadarmo?

P.s. Neviem ani o čom nás presviedčaš- priama reklama na Porade nie je dovolená, ak si dobre pamätám- na takéto záležitosti tu máme Inzerciu aj to za stanovených podmienok, čo kde a ako... Neviem prečo sme to už tisickrát nespravili aj my, tak nechápem zmysel debatky :)
Jara
13.05.10,06:31
Ale tu sa nerieši etiketa, tu hľadá účtovníka v Ba.

Odpovedal ale zhruba rovnako v oboch témach... Spôsobom človeka, ktorý nepozná pozadie...
Jara
13.05.10,06:33
Zitka, myslím, že Laco-monter sa tak "vhodne" už zapojil v téme o účtovníckej etikete, alebo niečo také podobné, lebo ma vtedy poriadne nas..l... Vidím, že alebo to nečítal, alebo si nezobral ponaučenie, je to bez komentára... Nerieš to, a plne s tebou súhlasím.
jar88
13.05.10,06:52
Zitka, myslím, že Laco-monter sa tak "vhodne" už zapojil v téme o účtovníckej etikete, alebo niečo také podobné, lebo ma vtedy poriadne nas..l... Vidím, že alebo to nečítal, alebo si nezobral ponaučenie, je to bez komentára... Nerieš to, a plne s tebou súhlasím.
Zitka, myslím, že Laco-monter sa tak "vhodne" už zapojil v téme o účtovníckej etikete, alebo niečo také podobné, lebo ma vtedy poriadne nas..l... Vidím, že alebo to nečítal, alebo si nezobral ponaučenie, je to bez komentára... Nerieš to, a plne s tebou súhlasím.
-----------------------------------
jar88 - už je to lepšie?
Jara
13.05.10,07:00
Ospravedlňujem sa, že je to 2x, čosi mi blbne internet, aj som to chcela 1x vymazať, aj sa to znova objavilo. Nebolo to úmyselné
janulka
13.05.10,08:09
Až teraz som sa pozastavil, aké ste vy poradačky xxxxx,

tu sa idete pretrhnuť v servirovaní svojich skusenosti a mudrosti, ktoré ste nadobudli počas svojej práce z klientmi, mate klientelu

zarabate peniaze, nič vám nechýba a keď pridu nejaké nové vaše kolegyne, tak im hned na začiatku podražate nohy,

že prečo tu dávajú na seba t. číslo

asi preto,že keď niekto začína podnikať, tak pre neho je dobrý každý klient, každý kontakt, každý job aj ten, čo by skusený harcovník už nezobral.
naozaj som Vás odhalil, vašu prajnosť, charakter a ochotu pomáhať iným.


Milý Laco,
som sice na porade dlhsie, pocet bodov a príspevkov nie je sice ohromujuci, no vazim si kazdy jeden bod kazdu jednu pomoc od kazdeho kto je len ochotny precitat si moj problem a moju otazku. Kazdu jednu otazku, alebo príspevkom zadavam s otazkou ci to uz niekde nebolo preberane a ci uz velmi nevyčerpavam ludi ochotnych pomôct, pretoze viem, ake tazke je dopracovat sa k spravnej odpovedi. a aby som hlavne svojou ochotou pomoct svojim príspevkom neurobila viac škody ako uzitku. Kolko je tu takych co si povedia viem, ale nepoviem.
Takze si myslim, ze tvoje slova su prílis odvazne na adresu Poradakova a Poradačok s veľkým "P". Oni si svoje peniaze zarobia, vydru, nikto im nic neda zadarmo, oni si vymakali "svoje miesto", vydreli si svojich klientov. Každý z nás môže začat. Ale osočavaním toho druheho? tak to uz je začiatok konca a nie začiatok toho ako začať na sebe pracovať.

Pevne verim, ze kto bude chcieť pochopiť môj príspevok, tak pochopí co som chcela povedať. Jednoducho som pocitovala potrebu aspon trosku sa prihovorit, za ludi, ktorí si to zaslužia.
Maria300
03.06.10,07:57
ked už sme pri tej inzercii...ja tam mám aktuálne inzeráty z februára...tá časť porady funguje???
evina
13.06.10,12:23
Terraz neviem, či sa mám smiať alebo plakať ....
Xanti
14.06.10,07:16
Otázka mimotemy prečo mi zmizol odtial príspevok, síce bola to reakcia na samoreklamu ale v tejto téme sú na prvej strane dalšie tri telefonne čísla, od dalších troch šikovných "poraďáčok" čo si takto naháňajú klientov.
A tie nezmizli ako ten posledný. :eek: aj ked z vymazaním súhlasím, no mali by byť aj tie čísla v úvode témy vymazané.
marjankaj
14.06.10,08:30
Xanti, to som omylom odklikol mimo témy.:eek:
Asi to vymazal niekto v rámci "samomoderovania", keď richard chcel odľahčiť prácu moderátorom.:rolleyes::eek::eek:

A mne dokonca zrušili dva "zábavné" body.:confused:
Xanti
14.06.10,08:33
Xanti, to som omylom odklikol mimo témy.
Asi to vymazal niekto v rámci "samomoderovania", keď richard chcel odľahčiť prácu moderátorom. Pohoda, ved je to príspevok mimotemy. Ale ak ten samomoderátor mal toľko sebareflexie tak nemá oprávnenie mazať môj príspevok. Ten môže jedine Richard a moderátori.
Ak môžem požiadať vymažte aj tie telefonne čísla z prvej strany. Ďakujem.
evina
14.06.10,08:34
Xanti, to som omylom odklikol mimo témy.:eek:
Asi to vymazal niekto v rámci "samomoderovania", keď richard chcel odľahčiť prácu moderátorom.:rolleyes::eek::eek:

A mne dokonca zrušili dva "zábavné" body.:confused:

Asi sa neoplatí byť príliš zábavným ...:D
marjankaj
14.06.10,08:44
Asi sa neoplatí byť príliš zábavným ...:D

Ale keďže všetko by malo patriť do inzercie, alebo mimo témy, tak to mohol urobiť poriadne a popresúvať tam, kam to patrí.:eek: :rolleyes:

Nech to robí poriadne, alebo nechá tak.:cool: A ešte anonymne.:confused: