andreaS
07.05.10,08:00
Neviem ako mam na Nokia 7230 zmenit prednastavenu skratku pre prave tlacidlo... je tam nastavene "w´n´w" a zmena tejto ponuky nie je ani v nastaveni - moje skratky... je tam len lave tlacidlo a smerove ...

uprednostnila by som inu volbu, lebo internet v mobile nechcem a nepotrebujem... takto to tlacidlo ani nevyuzijem... chcela by som tam skor kalkulacku (kt. som si na inych mobiloch vzdy nastavil na tuto volbu)

pritom na original obrazkoch od nokie, je na tomto mieste "names" ... tak nechapem, kde sa berie to moje wnw... :(
bobino38
07.05.10,06:48
...pokial to tlačítko nie je v nastaveniach tak to asi nepojde.
andreaS
07.05.10,06:49
no nepotesil si ma :(

ale pevne dufam, ze nato daka finta bude...
zamestnankyna
07.05.10,06:52
Tu (http://nds1.nokia.com/phones/files/guides/Nokia_7230_UG_en.pdf) je návod a je to na strane 19, Shortcuts.
andreaS
07.05.10,06:57
pisala som, ze cez tuto volbu mi neponuka zmenit PRAVE tlacidlo... len LAVE...

ale ja chcem zmenit to prave... a v ponuke "my shortcuts" ho nemam :(
zamestnankyna
07.05.10,07:22
Ak si v menu Shortcuts, tak skús priamo stlačiť to, ktoré chceš zmeniť.
andreaS
07.05.10,07:26
tu je pre istotu problem, ze v tom okamihu ako som v menu shortcuts, je to prave tlacidlo "spat" ... takze ked ho stlacim som prec z tejto ponuky...

zda sa, ze sa budem musiet zmierit so zbytocnou tlacicou wnw :( skoda... inak fajn telefon...
zamestnankyna
07.05.10,09:54
Aj v slovenskom návode (http://nds1.nokia.com/phones/files/guides/Nokia_7230_UG_sk.pdf) na str. 21 je to tak , takže neviem kde je chyba.
andreaS
07.05.10,10:06
ked pridem domov skusim ci je novsia verzia softu v mobile...

dakujem za snahu ;)
alla66
07.05.10,10:35
Neviem ako mam na Nokia 7230 zmenit prednastavenu skratku pre prave tlacidlo... je tam nastavene "w´n´w" a zmena tejto ponuky nie je ani v nastaveni - moje skratky... je tam len lave tlacidlo a smerove ...

uprednostnila by som inu volbu, lebo internet v mobile nechcem a nepotrebujem... takto to tlacidlo ani nevyuzijem... chcela by som tam skor kalkulacku (kt. som si na inych mobiloch vzdy nastavil na tuto volbu)

pritom na original obrazkoch od nokie, je na tomto mieste "names" ... tak nechapem, kde sa berie to moje wnw... :(

Mobilný telefón si kupovala v T-Mobile za 1 €. Pravé tlačítko máš zamknuté a presmerované na w´b´w. Pri kúpe akciového telefónu musíš rátať s tým, že operátori (TM, Orange) brandujú mobilne telefony. Každý mobilný operátor si prispôsobuje mobilné telefóny.....malé logo operátora vytlačené na čelnej alebo zadnej strane mobilného telefónu, upravený softvér telefónu.
andreaS
07.05.10,10:46
alla: s tymto som sa veru stretla 1. krat... vzdy to islo zmenit a vzdy som bravala "akciove" telefony... skoda... lebo tu tlacicu nevyuzijem, a radsej som si dala bloknut aj pristup na internet, kedze ho nemam predplateny a nemienim platit za pripojenie omylom...
Valcake
08.05.10,21:03
Zdravím,
nemôže byť, že mobil je vadný? Neviem od ktorého operátora máš mobil, ale myslím si, že to je jedno. Ja som v orange od začiatku a to je teda dosť. Nikdy sa mi nestalo, že by mi predali vadný mobil. Tiež mám akciové a dva, takže mením každý rok. Tiež si nastavujem tlačítka ako mi vyhovuje. Mala by si sa vrátiť do predajne a opýtať sa ako to je:confused:....daj vedieť prosím, som celkom zvedavá, lebo aj mne končí zmluva, ale nevyhovujú mi ponuky. Dík
alla66
08.05.10,21:54
Zdravím,
nemôže byť, že mobil je vadný? Neviem od ktorého operátora máš mobil, ale myslím si, že to je jedno. Ja som v orange od začiatku a to je teda dosť. Nikdy sa mi nestalo, že by mi predali vadný mobil. Tiež mám akciové a dva, takže mením každý rok. Tiež si nastavujem tlačítka ako mi vyhovuje. Mala by si sa vrátiť do predajne a opýtať sa ako to je:confused:....daj vedieť prosím, som celkom zvedavá, lebo aj mne končí zmluva, ale nevyhovujú mi ponuky. Dík
Ahoj, nie je vadný;) andreaS má telefón z T-Mobile.
...dcéra má tiež prednastavené tlačítko na internet a nechtiac sa prihlási na net.
... vo faktúre nájdem spoplatnený každý omyl:) Operátorovi vyhovujú zákazníci, ktorí robia chyby.:cool:
miramax1
08.08.12,13:23
Ahojte, ako sa prosím nastavuje ukladanie obrázkov na pamäťovú kartu? Ďakujem.
Valcake
08.08.12,23:35
..otvoríš fotoaparát...voľby,nastavenia,zvoľ a nájdi: uloženie snímok...ponúka:
pamäť telefónu,
pamäťovú kartu,
inú zložku..
ak si zvolíš pamäťovú kartu, všetky fotky sa uložia priamo na kartu do snímok...ale môžeš si zvoliť ešte rôzne zložky...dúfam, že je to zrozumiteľné v tej neskorej hod.:eek::D...
miramax1
09.08.12,19:04
Ďakujem veľmi pekne za odpoveď.