michelle84
27.06.10,20:39
Tak, doteraz som robila fotky, kto je môj priateľ, ten si ich môže pozrieť v mini porade v albume. Príjemnú zábavu :-)))

Fotky som našla, aj na miniporade, aj na fb. Sú perfektné, naozaj sme tam boli paparazzovia, ako sa patrí ;)

Svoje výtvory pridám zajtra večer.
Jana Motyčková
27.06.10,18:49
Hlásim príchod po niekoľkých medzizastávkach.
Rozalka
27.06.10,19:31
Janka, ešte si v norme ...
z nášho nitra-stretka jedna účastníčka sa hlási vždy až ďalší deň ráno, ktovie, kade chodí ....
MikiHalasko
28.06.10,03:56
aj detickam sa velmi pacilo a dorazili domov v poriadku ....
no keby mam tolko dakovat, tak zahltim celu poradu dakovanim :)
este raz vsetkym velmi dakujem, splnili sa mi niketore mini sny :)
a urcite aj Zuzka. :)

fotecky spracujem a ozvem sa .
paaaaaaaaaaa
truch
28.06.10,05:47
Tak, doteraz som robila fotky, kto je môj priateľ, ten si ich môže pozrieť v mini porade v albume. Príjemnú zábavu :-)))
Adi, sprístupni fotky aj ostatným, tiež by som ich rada videla. Keď som sa nemohla zúčastniť, čo mi je veľmi ľúto, lebo určite bolo perfektne, aspoň kuknem:):)
Jana Acsová
28.06.10,06:34
.... I wanna be your number ONE...:):D;)
number nenumber ... heš odsúhlasovať priateľov
AdaG
28.06.10,08:24
number nenumber ... heš odsúhlasovať priateľov
... už sa stalo, aj na FB...:rolleyes:
sadžika
28.06.10,08:42
Pár scenzúrovaných foto pre nezúčastnených.
Denda
28.06.10,09:01
Hlásim príchod a všetkým ďakujem za perfektne strávený víkend, ktorý fakt nikdy nemá chybu.

6. superstretko je za nami, ale nezabudnúť ďalšie PRED NAMI !!!
účtovník 007
28.06.10,09:26
Tie fotečky sú suprovééééé.:)

PS: a na Mi...ša mi nesahajte:D. už zháňam tel.číslo., :D

PS1: som rada, že som spoznala Poraďákov-prvoročiakov :) a musím uznať, že boli všetci super.
MikiHalasko
28.06.10,09:32
Tie fotečky sú suprovééééé.:)

PS: a na Mi...ša mi nesahajte:D. už zháňam tel.číslo., :D
to je tak vazne?
ja som myslel ze to len gangovô s teba hovori :D:D:D
účtovník 007
28.06.10,09:35
to je tak vazne?
ja som myslel ze to len gangovô s teba hovori :D:D:D

si nevidel ten zápal v srdci???????:D
MikiHalasko
28.06.10,09:36
si nevidel ten zápal v srdci???????:D

mala si nejake cervene lycka... :)
účtovník 007
28.06.10,09:39
mala som -mala som,
znak Hippies za pásom
a smiala sa
s MikiHalasom.
(zmena nicku z dôvodu rýmovania:D)
MikiHalasko
28.06.10,09:42
mala som -mala som,
znak Hippies za pásom
a smiala sa
s MikiHalasom.
(zmena nicku z dôvodu rýmovania:D)

to sa bude musiet odsuhlasit na dalsiom stretku :)
no, a riadit to moze ten tovj Mi... :D:D:D
AdaG
28.06.10,09:45
Tie fotečky sú suprovééééé.:)



..... kujéééém.... :D:):rolleyes:
Zuzka
28.06.10,10:32
aj detickam sa velmi pacilo a dorazili domov v poriadku ....
no keby mam tolko dakovat, tak zahltim celu poradu dakovanim :)
este raz vsetkym velmi dakujem, splnili sa mi niketore mini sny :)
a urcite aj Zuzka. :)

fotecky spracujem a ozvem sa .
paaaaaaaaaaa

Jéééj, ďakujem, to je milé od Teba. Pozdravuj Zuzku, dúfam, že je OK. :)
kyblik
28.06.10,15:44
Tie fotečky sú suprovééééé.:)

Jéééj fotky... :) len som sa nikde nenasiel v civile...:eek::cool::D
michelle84
28.06.10,17:55
Jéééj fotky... :) len som sa nikde nenasiel v civile...:eek::cool::D

Neboj, na mojich budeš aj vo farbe dnešných víťazov vo futbale...

Idem sa pustiť do fotiek, ešte som nikdy nepracovala s miniporadou, tak som zvedavá. Ak dačo, budete musieť PORADIŤ :rolleyes:
michelle84
28.06.10,18:19
Navrhujem rovnaký spôsob stiahnutia mojich fotiek ako vlani cez Andreja. Mám ich 430, samozrejme aj nejaké videjko, ktoré sa Vám bude určite páčiť :---:---:---

Nejaké som dala do albumov, ale dá sa vkladať len po 5 fotkách a straaaašne dlho by som ich tam ukladala.

Môže byť?
AdaG
28.06.10,19:50
Navrhujem rovnaký spôsob stiahnutia mojich fotiek ako vlani cez Andreja. Mám ich 430, samozrejme aj nejaké videjko, ktoré sa Vám bude určite páčiť :---:---:---

Nejaké som dala do albumov, ale dá sa vkladať len po 5 fotkách a straaaašne dlho by som ich tam ukladala.

Môže byť?

Aj mne to trvalo pri menšom množstve skoro 3 hoďky
Zuzka
28.06.10,19:53
ceníme si vašu trpezlivosť, ste šikulky :)
endrju
28.06.10,19:54
Mam pripravene vsetko potrebne tak, aby mohli byt vsetky fotecky umiestnene na jednom mieste s moznostou stiahnutia podla potreby vo vacsich balikoch.
Pridam do archivu aj tie fotky, ktore sa uz vcera alebo dnes objavili na Porade v albumoch ucastnikov stretka.
Ak poslete infosku cez SSku alebo mailik, prispejete k tomu, ze neprehliadnem niektore albumy. Najintenzivnejsie sa chcem venovat umiestnovaniu fotiek do archivu pocas najblizsieho vikendu, ktory bude navyse aj o cosi predlzeny.
Zuzka
28.06.10,20:00
andrej, už sa teším :)
účtovník 007
29.06.10,05:06
Len podotýkam, že ak pridáte fotky do miniporady, vidia ich všetci, ktorých ste si pridali za priateľov.;)
michelle84
29.06.10,05:11
Len podotýkam, že ak pridáte fotky do miniporady, vidia ich všetci, ktorých ste si pridali za priateľov.;)

áno, to je pravda, preto treba zvážiť priateľov :)
michelle84
29.06.10,05:12
Mam pripravene vsetko potrebne tak, aby mohli byt vsetky fotecky umiestnene na jednom mieste s moznostou stiahnutia podla potreby vo vacsich balikoch.
Pridam do archivu aj tie fotky, ktore sa uz vcera alebo dnes objavili na Porade v albumoch ucastnikov stretka.
Ak poslete infosku cez SSku alebo mailik, prispejete k tomu, ze neprehliadnem niektore albumy. Najintenzivnejsie sa chcem venovat umiestnovaniu fotiek do archivu pocas najblizsieho vikendu, ktory bude navyse aj o cosi predlzeny.

Andrej, tiež mám všetko pripravené, budem čakať na mailík od Teba, kam to môžem uložiť.

A dúfam, že všetci prispejú fotkami, kto fotil, či foťáčikmi či mobilmi ;)
michelle84
29.06.10,05:24
Aj mne to trvalo pri menšom množstve skoro 3 hoďky

Adi, áno, trvá to dlho a neviem si predstaviť, že by som trojnásobne dlhší čas ako Ty strávila vkladaním fotiek do albumov. A video by som sem aj tak nedala. Ale super, že si sa tomu hneď v nedeľu venovala a dala fotky na web.
hnedoočka
29.06.10,05:26
Len podotýkam, že ak pridáte fotky do miniporady, vidia ich všetci, ktorých ste si pridali za priateľov.;)


Bobo, trošku ťa poopravím, do miniporady môžu pozrieť len jej členovia...tak to u nás riešil i jarecko po stretku v Prešove...a bolo to super riešenie. :)

Súhlas na členstvo dáva zakladateľ miniporady...
Jana Acsová
29.06.10,09:41
A dúfam, že všetci prispejú fotkami, kto fotil, či foťáčikmi či mobilmi ;)Miška ... kuk na FB.
michelle84
29.06.10,10:06
Miška ... kuk na FB.

perfektné fotečky :) nie sme žiadne béčka vo fotení ;)
Luna
29.06.10,19:00
Také menšie varovanie pre ostatných. Tá moja modrinka si vyžiadala antibiotiká -je to infekcia v tele. Takže radšej nič nepodceňovať.
michelle84
29.06.10,19:07
Také menšie varovanie pre ostatných. Tá moja modrinka si vyžiadala antibiotiká -je to infekcia v tele. Takže radšej nič nepodceňovať.

Fúúúha, tak snáď to rýchlo prejde
Dav
29.06.10,19:07
Také menšie varovanie pre ostatných. Tá moja modrinka si vyžiadala antibiotiká -je to infekcia v tele. Takže radšej nič nepodceňovať.
:mee: Tak Ti želám, aby si čo najskôr zmenila farbu modriny na obvyklú;) a bola zase zdravá.
AdaG
29.06.10,19:14
Také menšie varovanie pre ostatných. Tá moja modrinka si vyžiadala antibiotiká -je to infekcia v tele. Takže radšej nič nepodceňovať.
.... asi si málo dezinfikovala, keď sa ti tam dostala infekcia.... polepši sa!!!!:D;)
jarecko
29.06.10,21:06
Bobo, trošku ťa poopravím, do miniporady môžu pozrieť len jej členovia...tak to u nás riešil i jarecko po stretku v Prešove...a bolo to super riešenie. :)

Súhlas na členstvo dáva zakladateľ miniporady...
Upresnim to trocha.
Z jednej polovice ma pravdu účtovník 007 a z druhej hnedoočka. Cize obidvaja mate spolocnu pravdu o miniporade.

V podstate je to tak, ze vsetky foto na miniporade vidia jej clenovia a tiez priatelia toho nicku co umiestnil sukromny album na miniporade a ma ho vo svojom profile. Nepocitam do toho moderatorov, ktori mozu prezerat vsetko.

Ked som dobre pozeral zoznam vsetkych miniporad, tak ,, Aďa ,, nezalozila ziadnu miniporadu ,,stretko Hronec,,. Ma iba vo svojom profile umiestnene z neho dva sukromne fotoalbumy, ktore mozu prezerat osoby, co ma uvedene v priecinku ,, priatelia,,. Napr. osoby, ktore sa nezucastnili stretka Vychod a su jej priatelia, mozu tiez z neho prezerat sukromny fotoalbum, ktory ma tam ulozeny.

Ja ako Adin poradacky priatel som videl tiez foto z Hronca, hoci som nebol ucastnikom stretka. Dufam, ze som tym neporusil nejake poradacke tajomstvo a ani ti co videli foto z nasho stretka a na nom neboli. :)
Neda sa to v terajsom stave vyselektovat tak, aby urciti priatelia daneho nicku videli iba prislusne foto, ktore sa ich tyka.

Dalo by sa to vyriesit sposobom, ze by sa zrusil priecinok ,, priatelia ,, to znamena, ze by nikto nemal takyto priecinok na porade z poradackymi priatelmi a osoba, ktora by zalozila miniporadu zo stretka (spravca miniporady) a umiestnila tam sukromny fotoalbum by umoznila vidiet foto iba clenom tejto miniporady, clenom by bol iba ten kto sa stretka zucastnil. Boli by aj dalsie riesenia aby priatelia ostali, ked Richard dokazal urobit rozne upravy, tato by tiez nebola pre neho problem. Len asi mu treba dat zadanie.

My to mame zo stretka Vychod urobene tak ze, sme tam clenovia iba ti co sme sa ho zucastnili. Problem je iba z priatelmi, ktorych maju (tutiola, AdaG) a na stretku neboli, ti mozu foto vidiet tiez. Kedze ja mam poradackych priatelov iba zo stretka Vychod, foto, ktore som z neho na miniporadu umiestnil by ini co tam neboli teoreticky vidiet nemali.
michelle84
30.06.10,18:36
Kto ste si pozerali fotky na fb, nič podozrivé ste si nevšimli na fotke č. 148 v 1. časti? Veľmi pozorne si pozrite fotku :D:D:D
valblink666
30.06.10,18:51
Kto ste si pozerali fotky na fb, nič podozrivé ste si nevšimli na fotke č. 148 v 1. časti? Veľmi pozorne si pozrite fotku :D:D:D
no ja neviem, ze by clenovia tejto poradackej particky z hronca po tych "..." diskusiach boli taki nevsimavi hmmm hmmm
michelle84
30.06.10,19:06
Gratulujem k prvému príspevku :D
valblink666
30.06.10,19:10
ved uz bolo aj nacase, mi to trvalo ci?:rolleyes:
účtovník 007
01.07.10,05:24
Ja nemám FB. :cool: Ako kuknem fotku 148?:)
michelle84
01.07.10,05:31
Ja nemám FB. :cool: Ako kuknem fotku 148?:)

Keď s Andrejom spracujeme fotky, bude si ich môcť každý stiahnuť a tam ju nájdete :)
m.hladka
01.07.10,08:21
Obkľukou cez Zvolen a Bratislavu hlásime konečne príchod domov. Nestretli sme už žiadneho pesa, čo ma veľmi potešilo.
Všetkým zúčastneným veľmi pekne ďakujeme za príjemne strávný víkend, kopu dobrôt a nálady. Trochu sme tam omladli, ale len trochu :D :D :D.
Ideme pokukať fotečky.
AdaG
05.07.10,07:02
Ja nemám FB. :cool: Ako kuknem fotku 148?:)
Bobček, pojednáva o nejakom bode, ktorý sme tak dĺĺĺĺho rozoberali :eek::D;)
endrju
05.07.10,10:22
Kto ste si pozerali fotky na fb, nič podozrivé ste si nevšimli na fotke č. 148 v 1. časti? Veľmi pozorne si pozrite fotku

Ja nemám FB. Ako kuknem fotku 148?

Keď s Andrejom spracujeme fotky, bude si ich môcť každý stiahnuť a tam ju nájdete

Bobček, pojednáva o nejakom bode, ktorý sme tak dĺĺĺĺho rozoberali :eek::D;)
Sak aj Ti bez FB uz mozu kuknut. :D
Komu nemdosiel mail s instrukciami a bol na spravnom mieste v spravnom case, nech sa ozve cez SSku.
michelle84
06.07.10,04:37
Práve som Vám poslala SS s inštrukciami na stiahnutie mojich fotiek, ktoré pripravil Andrej.

Do sťahovania :)
endrju
06.07.10,16:54
No, kukol som pred chvilou na aktivitu pri stahovani suborov a zda sa mi, ze asi sa vyskytli nejake problemy.
V protokoloch vidim nerovnomerny pocet stiahnuti jednotlivych suborov. Ak sa vyskytuju problemy s tym, ze po stiahnuti jedneho suboru dalsi mozete stiahnut az po nejakom case (asi po hodine), ozvite sa cez SS alebo mailik, aby som sa zorientoval v pricinach a pokusil sa o zmenu nastaveni spravnym smerom. Poskytovatel od 29.6.2010 uz niekolkokrat zmenil podmienky prevadzkovania uloziska a v niektorych novinkach som sa este nezorientoval.
Predpokladam, ze vsetci, co mi poslali SSky vcera vecer (cital som ich iba pred chvilou), dnes rano od michelle84 informacie dostali. Ak napriek tomu niekto informacie este stale nema, poslem ich.
P.S.
Onedlho by mali byt k dispozicii fotecky od dalsieho paparazziho - tety AVO. Dnes Janka na ich priprave velmi intezivne a aj uspesne pracovala. :) Teraz pracujem na presune jej podkladov z docasneho na trvale ulozisko.
Potom opat pojde aktualizovana informacia vsetkym zucastnenym.

P.S. 7.7.2010, 6:50 hod.

Fotky od Janky su k dispozicii - informacia pride alebo uz prisla obvyklou cestou.
michelle84
07.07.10,09:36
Andrej poslal niektorým zúčastneným mail o možnosti stiahnutia fotiek od Janky Acsovej. Kto má záujem o fotky, ozvite sa Andrejovi, nemá na všetkych e-mail.
endrju
08.07.10,07:11
Meteorologovia predpovedaju, ze pocas najblizsieho vikendu budu pridane dalsie serie fotiek.
Zuzka
08.07.10,07:19
ja som ešte zatiaľ nestihla nič :eek:
MikiHalasko
09.07.10,05:55
no ja som ich stihol zatial roztriedit, a hodit do raru.
rapidschare mame v robote zakazany, takze az doma :)
endrju
10.07.10,18:56
2 nove serie fotiek su na urcenom mieste.
Dav
13.07.10,18:01
Ešte jedna dávka fotiek bude.
endrju
13.07.10,19:11
Ešte jedna dávka fotiek bude.
Nooo, predbehnem trochu. Pred ohlasenou davkou pribudla este jedna nie velka, ale pekna seria.
endrju
19.07.10,19:47
Pripravuje sa dalsia zaujimava reportazna seria foteciek zo superstretka. Nezabudnite si precistit internetove trubky. Zajtra vecer by mali ist do sveta potrebne infosky.
Lubaba
19.07.10,21:01
a kde sú, sa stratili?
endrju
20.07.10,08:21
a kde sú, sa stratili?
Ak sa pytas na seriu ohlasenu vcera vecer, tak su v mojom domacom pocitaci. Nestratili sa - cez vikend priplavali od jednej aktivnej reporterky. Kedze cely vikend som stravil bez pocitaca, tak ich spracovanie zostalo az na pracovne dni. Vcera uz nebol cas na dokoncenie spracovania. A len tak medzi recou, este nie je "zajtra" (t.j. dnes) vecer. :)
endrju
21.07.10,16:38
Akosi dlho vcera trvalo nahravanie na net - skoncilo az po polnoci, ked uz som sa venoval inej cinnosti. Takze mailiky s infoskami odchadzaju az teraz.
Dav
09.05.11,20:49
Či bude aj tohtoročné Superstretko, padla dnes v LC otázka;)
Paula
09.05.11,20:52
Či bude aj tohtoročné Superstretko, padla dnes v LC otázka;)


Aj sa zodvihla ruka organizátora? Lebo pýtať sa je najľahšie ;)
Dav
09.05.11,21:03
Aj sa zodvihla ruka organizátora? Lebo pýtať sa je najľahšie ;)
V rámci jednej debaty som sa vyskytla pri téme stretko: kto, kde, kedy, a nie som neochotná priložiť ruku k dielu. Spolu s dnešným , teda už včerajším, záujmom o stretko z radov juhoslovenských poraďákov mi pripadalo ako dobrý nápad tému posunúť, a pripomenúť zaneprázdneným,už je po 31.3, 25.4. a teda by sa mohlo začať rozmýšľať nad tým tohoročným Superstretkom :)
DanielaSL
10.05.11,05:20
Boli časy, keď sa táto téma začínala riešiť už začiatkom roka...
Denda
12.05.11,07:39
A toto je čo za tému?

... to si takto predstavujete ??

... no ja si možno aj viem to stretko predstaviť...

... a vy ???

no ale šup, šup so súhlasmi bo nás čaká rýchla vybavovačka ak niečo má byť.

... ČI ????
Luna
14.05.11,11:40
A toto je čo za tému?

... to si takto predstavujete ??

... no ja si možno aj viem to stretko predstaviť...

... a vy ???

no ale šup, šup so súhlasmi bo nás čaká rýchla vybavovačka ak niečo má byť.

... ČI ????


Posúvam
m.hladka
14.05.11,14:51
:)
verkaz
14.05.11,15:13
Dajte nejaký návrh - už sa teším :):):)
Prihlasujem sa
Luna
14.05.11,17:11
Treba chvíľu počkať už sa niečo rieši.
DanielaSL
15.05.11,05:56
Dúfam, že to nebude vtedy, keď pôjdem na dovolenku....
Luna
15.05.11,10:17
Posúvam
m.hladka
15.05.11,15:59
posúvam do pozornosti :)
Dav
16.05.11,06:33
posúvam
Daggmar
16.05.11,06:42
Prosím, len nie v tomto termíne ...... ako bolo minule :rolleyes:
jamija
16.05.11,17:54
Super, už teraz sa teším na stretko, ani si neviete predstaviť ako.:)
DanielaSL
17.05.11,05:08
Hádam bude termín vyhovujúci pre mňa....
DanielaSL
17.05.11,07:02
Posúvam ..... bude záujem?
Luna
17.05.11,16:56
Posúvam ..... bude záujem?


Posúvam
mzdarka renca
17.05.11,17:19
Posúvam
aký je termín? :)

ps: mám problém s písaním a hľadaním, tak neprskajte, že som pohodlná :D:D
Luna
17.05.11,17:40
Termín ešte nie je, rieši sa. Zatiaľ sme potrebovali vedieť koľký by došli. A ty sa kde flákaš,že ťa vidno nie je.
mzdarka renca
17.05.11,20:01
Termín ešte nie je, rieši sa. Zatiaľ sme potrebovali vedieť koľký by došli. A ty sa kde flákaš,že ťa vidno nie je.
so sebou v servise ;):D
Luna
18.05.11,06:53
Termín na stredko je od 1.7 - 3.7 2011. Stredko sa bude konať tam kde vlani. t.j. v Hronci. Bližšie info o programe ak aj prihlášky dodám neskoršie.
Daggmar
18.05.11,12:23
Termín na stredko je od 1.7 - 3.7 2011. Stredko sa bude konať tam kde vlani. t.j. v Hronci. Bližšie info o programe ak aj prihlášky dodám neskoršie.

Super, jednu prihlasku uz mate istú ..... poprosim nasiel by sa sofer z BA z 1 volnym miestom ??? :)
DanielaSL
18.05.11,12:30
A tak to zase tento rok bohužiaľ, práve budem na dovolenke....
jess
18.05.11,12:31
1.7. - 3.7.2011 ....hudba budúcnosti
verkaz
18.05.11,14:58
Prihlasujem sa a hlavne sa teším
m.hladka
18.05.11,17:23
A tak to zase tento rok bohužiaľ, práve budem na dovolenke....
Dani a to už tak skoro ideš na dovo???
DanielaSL
19.05.11,05:56
Skoro? Veď akurát ako začnú prázdniny... idem 29.6.
Luna
20.05.11,09:06
Stretnutie v mesiaci júl 2011 RUŠIM!!!
Ideme hľadať náhradný termín, ktorý by mal byť začiatkom septembra 2011.
DanielaSL
02.06.11,11:45
Hľadá sa niečo?
m.hladka
02.06.11,13:52
Hľadá sa niečo?

Danielka, téma pokračuje tu:

http://www.porada.sk/t168481-7-superstredko-hronec-termn-1-3-7-2011-a.html