Zita5
07.05.10,11:58
Veľmi sa ospravedlňujem za túto tému . Ale nemám inú možnosť , len využiť tento príspevok .

Dňa 21.4.2010 som požiadala Chobota o pomoc , nakoľko mzdárka renča zabudla heslo na Poradu a nevie sa sem dostať .A okrem toho medzitým zmenila aj emailovú adresu .Jednoducho nie každý musí byť technicky zdatný na vyriešenie uvedenej záležitosti .Chobot mi odpovedal , že nie je to v jeho kompetencii , čo aj chápem .
Dňa 22.4.2010 som požiadala Richarda o pomoc pri tomto probléme, kde som napísala SS a okrem toho som sa poistila s tým, že som prostredníctvom oznamu v profile upozornila na seba , že som posielala SS , a poprosila som ,aby sa mi pozrel na problém .

Ja neviem prečo , ale do dnešného dňa čakáme odpoveď od Richarda a odpovedi nieto.

Richard nehnevaj sa , že to takto píšem cez ohlasy , ale inú možnosť nemám .:) Čakáme stále od Teba odpoveď .
truch
07.05.10,10:44
Akurát na stretnutí v ZA sme hovorili, že mzdarka renča prestala chodiť na poradu a že je to veľká škoda. Tak už viem prečo:(
JarkaL
07.05.10,11:21
Aj ja som minule písala Renči do profilu, že čo s ňou je, že sem nechodí. Fakt tu chýba.
Martin Mocko
07.05.10,11:40
mimotemy
Ale rád by som vedel, či zabudla taktiež i heslo do scrabble fóra...:D:D:D
Zita5
07.05.10,11:41
mimotemy
Ale rád by som vedel, či zabudla taktiež i heslo do scrabble fóra...:D:D:D


No môžem Ti zodpovedne povedať , že už od januára mi nedala ťah .:D Možno aj od decembra .
truch
07.05.10,11:45
mimotemy
Ale rád by som vedel, či zabudla taktiež i heslo do scrabble fóra...:D:D:D
Ľahko zabudneš heslo. Prihlasujem sa automaticky, nemusím ho zadávať.
Minule mi synátor niečo robil v PC a zmazal mi heslá na mail, poradu aj na scrable. Musela som veru riadne premýšľať kde aké heslo mám. Najlepšie si dávať jedno heslo všade:):)
Dav
07.05.10,14:30
Prečo neskúšala možnosť pri prihlasovani "Zabudli ste heslo? " ? Hneď ako naskočí tabuľka meno a heslo. E-mail zadá svoj aktuálny, nie ten, ktorý už nepoužíva.

Tak by sa dostala aj na Poradu, aj do Draka. Potom si zmení = aktualizuje nový e-mail v Drakovi.
Lubaba
07.05.10,14:38
Ak má Renča ešte prístup k pôvodnej mailovej adrese, ktorú použila pri registrácii, tak by sa jej to mohlo podariť.


"Ak ste zabudli svoje užívateľské meno, alebo heslo, tu môžete požiadať o poslanie užívateľského mena na Váš email a obnovenie hesla. Po zadaní Vášho emailu, ktorý ste uviedli pri registrácii Vám budú zaslané inštrukcie ako si obnoviť heslo.
Obnova hesla má z bezpečnostných dôvodov dva kroky.

Najprv Vám zašleme email v ktorom musíte kliknúť na odkaz (čím potvrdíte, že máte prístup k emailu a teda že heslo bude zaslané do správnych rúk)
Po potvrdení emailu Vám bude vygenerované nové heslo, ktoré Vám zašleme na email."
Martin Mocko
07.05.10,15:39
to truch: Ja viem, že zabudnúť je veľmi ľahké..a hlavne, keď musí človek nosiť v hlave zopár PINkódov, hesiel a prístupových kódov do všetkých systémov. Celé to bolo myslené ako recesia..a pobavili sa hlavne ľudia, ktorí poznajú Renčinu závislosť od scrabble :rolleyes:

Ostatným: Zitka už v pôvodnej správe písala, že zmenila aj email. Takže pravdepodobne pôvodná adresa je už asi zrušená kvôli neaktivite..alebo heslo je tam, kde "to poraďácke"...
truch
07.05.10,16:02
[QUOTE=Martin Mocko;1395932] Celé to bolo myslené ako recesia..a pobavili sa hlavne ľudia, ktorí poznajú Renčinu závislosť od scrabble :rolleyes:

mimotemyTo som nevedela, nemyslela som, že to myslíš zo srandy, iba som Renču ľutovala. Ja som totiž tiež scrablista - závislák:):):)
Zita5
07.05.10,17:56
to truch: Ja viem, že zabudnúť je veľmi ľahké..a hlavne, keď musí človek nosiť v hlave zopár PINkódov, hesiel a prístupových kódov do všetkých systémov. Celé to bolo myslené ako recesia..a pobavili sa hlavne ľudia, ktorí poznajú Renčinu závislosť od scrabble :rolleyes:

Ostatným: Zitka už v pôvodnej správe písala, že zmenila aj email. Takže pravdepodobne pôvodná adresa je už asi zrušená kvôli neaktivite..alebo heslo je tam, kde "to poraďácke"...

Áno pôvodný email má zrušený .
Zita5
07.05.10,17:57
Ak má Renča ešte prístup k pôvodnej mailovej adrese, ktorú použila pri registrácii, tak by sa jej to mohlo podariť.


"Ak ste zabudli svoje užívateľské meno, alebo heslo, tu môžete požiadať o poslanie užívateľského mena na Váš email a obnovenie hesla. Po zadaní Vášho emailu, ktorý ste uviedli pri registrácii Vám budú zaslané inštrukcie ako si obnoviť heslo.
Obnova hesla má z bezpečnostných dôvodov dva kroky.

Najprv Vám zašleme email v ktorom musíte kliknúť na odkaz (čím potvrdíte, že máte prístup k emailu a teda že heslo bude zaslané do správnych rúk)
Po potvrdení emailu Vám bude vygenerované nové heslo, ktoré Vám zašleme na email."

Prístup k pôvodnej email adrese už nemá .
Zita5
07.05.10,17:58
Prečo neskúšala možnosť pri prihlasovani "Zabudli ste heslo? " ? Hneď ako naskočí tabuľka meno a heslo. E-mail zadá svoj aktuálny, nie ten, ktorý už nepoužíva.

Tak by sa dostala aj na Poradu, aj do Draka. Potom si zmení = aktualizuje nový e-mail v Drakovi.

Toto už skúšala a napriek tomu sa jej nedostalo nového hesla .
alla66
07.05.10,18:29
Kočky obdivujem vašu trpezlivosť;)
Dav
07.05.10,18:42
Toto už skúšala a napriek tomu sa jej nedostalo nového hesla .
:mee:

Ďalšie možnosti :- zatelefonovať do RELIA s.r.o. , či by jej oni neporadili s pripojením. Alebo sa skúsiť pripojiť z počítača, ktorý nezdieľa Renčinu sklerózu, a heslo si zapamätal. Alebo ... porušenie Etikety...
P.S. Renča mi už chýba;)
DanielaSL
07.05.10,18:54
No konečne opúšťate farmu a iné výmysly na FB a vraciate sa na Poradu dievčatá.....:);):rolleyes:
Zita5
07.05.10,18:56
No konečne opúšťate farmu a iné výmysly na FB a vraciate sa na Poradu dievčatá.....:);):rolleyes:

:D:)
Zita5
09.05.10,04:48
Kočky obdivujem vašu trpezlivosť;)

Poviem pravdu , už ma trpezlivosť pomaličky opúšťa.
wagner
09.05.10,07:29
Poviem pravdu , už ma trpezlivosť pomaličky opúšťa.

Zitka, nech si znovu zriadi schránku s takým istým menom, neviem síce kde ju mala, ale môže to skúsiť na zozname, azete, atlase,thunderbird - spoločnosť Mozila, všade je tá možnosť zriadiť si s rôznymi koncovkami. Ako vidíš, tu sa skôr dočkáš súdneho dňa, ako odpovede od admina.( Odpovie Ti iba vtedy, keď ho riadne napáliš, inak na Teba kašle:() Peknú nedeľu prajem.
liba2
09.05.10,08:05
Ja viem z minulosti, že niektorým členom - registrovanými pod 2 nickmi -neskôr admin zlúčil všetko do jedného nicku.
Preto by sa Renka mohla teraz zaregistrovať a potom admina požiadať o túto službu.
Zita5
09.05.10,14:01
Mrzí ma prístup Richarda .Poraďáci ďakujem Vám za každý jeden príspevok.Som veľmi rada , že som tu nemusela komunikovať sama so sebou . Písala som Renče , že na Porade niektorým dobrým dušiam chýba , navrhla som jej podľa Vašich rád , aby sa zaregistrovala na novo.

Ešte raz vďaka .
Heni
09.05.10,14:14
prípadne ešte zavolať priamo Richardovi, ja myslím, že ktosi napr. z celkom prvého superstretka by mohol mať mobil priamo naňho... :rolleyes:
Richard
09.05.10,20:29
Poslal som heslo na nový email.

Takéto veci sa však robia ťažko a už som ich aj viac krát odmietol, keďže ja nemám možnosť overiť či sa niekto snaží dostať k vlastnému alebo cudziemu kontu (ak nemá v profile takmer nič).
Horšie ako zabudnúť heslo je neaktualizovať si email. Na väčšine serveroch je to bez šance. Ak si to niekto zanedbá, tak má len jednu možnosť - vytvoriť si nové konto.

Inak toto je situácia kedy môže byť užitočné overené telefónne číslo kam by sa dalo v prípade zmeny emailovej adresy nové heslo zaslať.