Richard
09.05.10,12:50
Podpis bol z príspevkov zrušený. Naďalej však ostáva v profile.
Zvažoval som to dávno. Niektoré boli veľmi fajn a rád som si ich prečítal, avšak zobrazovali sa neúmerne veľa krát a vytvárali prebytočné informácie.

Ako náhradu som sa rozhodol vytvoriť aspoň túto tému:
http://www.porada.sk/t139733-zabavne-a-poucne-citaty-nazory-byvale-podpisy.html
arizona
09.05.10,17:48
Riško, veď nám postupne berieš všetky naše obľúbené "hračky" - VIP, bodíky, skrývajúce sa hodnotenie,podpisy....:---:eek::mee::mee:

Nechaj nám aspoň avatary ...:mee:;):---:D ...a nicky si tiež nedáme zobať :D
220870
09.05.10,17:53
Server je plný postupne sa zruší všetko.
azla
09.05.10,17:57
Úúúúúplne súhlasím s arizonou.
Musela som to napísať čierne na bielom, lebo iba obyčajný súhlas by zanikol.:D

Môj dojem je, že veľa dobrého odsúšaného odchádza ....a v nových veciach necítim zlepšenie skôr chaos a naozaj myslím to tak ako som to napísala.
Už ma to tu menej baví menej :rolleyes:....a myslím si , že nie som sama.
Richard
09.05.10,22:11
Viem viem, ale tieto veci sa skôr presúvajú do profilu kde sa môže každý prezentovať. Príspevky majú byť o ich vlastnom obsahu a nie o nesúvisiacich textoch... Navyše niektoré podpisy boli už doosť veľké...
Richard
09.05.10,22:18
Riško, veď nám postupne berieš všetky naše obľúbené "hračky" - VIP, bodíky, skrývajúce sa hodnotenie,podpisy....:---:eek::mee::mee:

Nechaj nám aspoň avatary ...:mee:;):---:D ...a nicky si tiež nedáme zobať :D

To len preto aby som ich trochu oprášil a potom priniesol späť vyleštené.

Celkom ma teší že chýbajú VIP aj bodíky. Posledné roky som registroval na tieto veci len sťažnosti. Konečne sa ozvú aj tie tiché hlasy čo doteraz mlčali :D:D:D
Danila
10.05.10,04:31
To len preto aby som ich trochu oprášil a potom priniesol späť vyleštené.

Celkom ma teší že chýbajú VIP aj bodíky. Posledné roky som registroval na tieto veci len sťažnosti. Konečne sa ozvú aj tie tiché hlasy čo doteraz mlčali :D:D:D

To je dobrá správa, že ťa niečo teší, Richard, aj na Porade.
Tiché hlasy, čo doteraz mlčali, mali takéto podmienky?
Ozaj, a ako vieš, že konečne prehovoria?
Lebo ja sa na to veľmi teším...;), čo z nich vylezie.:)
Danila
10.05.10,11:20
To je dobrá správa, že ťa niečo teší, Richard, aj na Porade.
Tiché hlasy, čo doteraz mlčali, mali takéto podmienky?
Ozaj, a ako vieš, že konečne prehovoria?
Lebo ja sa na to veľmi teším...;), čo z nich vylezie.:)Richard, oceňujem Tvoju veľkorysosť. Očakávala som banner. Ale ja mám rada demokraciu aj krívajúcu na jednu nohu. Dlaha to spraví, a ideme ďalej. Možno.:);).
arizona
18.02.11,18:33
Richard, neplanuje sa zaviest opatovne "zviditelnenie" podpisov ?
Dost mi tu chybaju, vacsina z nich dokazala sprijemnit den,alebo len tak, vycarit usmev ...;):):)