bupi
09.05.10,22:23
Aky je rozdiel medzi spotrebicmi Bosch a Siemens? Niekde som zacula, ze jeden z nich je pre trh zapadny, druhy pre vychodny. Ako to je, viete? Vdaka za nazory.
220870
10.05.10,03:56
Možno na tom niečo bude.Osobne už od Bosh nič nekúpim.Všetko čo sem vozia vyrábajú v PRC,a všetko má aj takú kvalitu.
GABAZ
10.05.10,04:22
Ja mam umyvacku Bosch skoro 2 roky, doteraz som s nou nemala problemy - dufam, ze to nezarieknem. Ked som si citala diskusie k spotrebicom, citala som, ze Bosch a Siemens sa vyrabaju v jednom zavode, Siemens by mal byt vyssia trieda. V diskusiach boli v drvivej vacsine na tieto spotrebice dobre referencie, co sa napriklad neda povedat o znacke Whirlpool, kde bolo dost vela nespokojnych zakaznikov. Mam na mysli umyvacky a pracky - tieto spotrebice som pred niekolkymi rokmi menila. Predtym, nez som si vybrala , som precitala dost vela diskusii. Z toho mi vysli v prijatelnych cenovych relaciach znacky Bosch, Siemens a Elektrolux. Vela ludi bolo vsak spokojnych aj s lacnejsimi znackami, velakrat to zalezi od konkretneho kusu vyrobku - niektory sa vydari, iny nie.
Ked si chces urobit nazor, skus si prestudovat stranky internetovych obchodov, v niektorych su aj diskusie. Potom som nasla nejake diskusie aj na strankach : www.modrastrecha.sk a www.living.cz - dufam, ze sa to nebude brat ako reklama.
bupi
10.05.10,09:28
http://www.bosch.sk/content/language1/html/867.htm

....Výrobný závod BSH - BSH Drives and Pumps s. r. o. - sa nachádza v Michalovciach a vyrába diely na práčky, sušičky a umývačky riadu.....:eek:

Takze ????
katalóg
10.05.10,13:22
Mnohovravné "Takže?"...,takže ako je to myslené konkrétne? Niečo bližšie by sa žiadalo.
vemak
10.05.10,13:40
ono asi už neexistuje podnik ktorý montuje len z dielov jednej krajiny, aj švajčiarske hodinky niesu celé zo švajčiarska a vraj v nejakom teste kvality dopadla VW z BA lepšie ako nemecká.Ja mám v kuch. všetky spotrebiče siemens, a úplná spokojnosť. Od Boschu ich delí len dizajn, ktorý sa mne páčil viac u Siemensu.
calawen
10.05.10,15:12
bupi, závod BSH Drives and Pumps s. r. o. patrí do koncernu SIEMENS...
Maros16
11.05.10,15:45
Mame chladnicku Siemens 3 roky a zatial spokojnost