ulrika
10.05.10,09:48
rozbieham internetovy obchod, platenie mam zatial len na dobierku ale chcela by som aby bolo platenie aj kartou... viete mi niekto poradit ako na to? viem, ze sa da ist do banky a dohodnut sa nejako s nimi... ale neda sa dohodnut aj s visa card, ci mastercar priamo? Nedokazem najst na nich kontakt... poradite mi ako na to? Kazda rada dobra....
MRichardM
10.05.10,10:31
Dá sa to priamo naprogramovať pri tvorbe e-shopu
miso2201
10.05.10,13:20
Ulrika priamo s Visa ci Mastercard sa dohodnut nemozes, to su druzstva ku ktorym maju pristup len banky. Musis sa dohodnut s bankou ktora je opravnena vydavat taketo karty, ta banka ti moze umoznit prijmat aj elektronicke platby. Odporucam UniCredit, maju to podla mna najjednoduchsie. Musis tam mat potom otvoreny ucet kam sa ti budu tie platby pripisovat. Daj si pozor, vela ludi na prepazkach nebude vediet o com tocis, nedaj sa odbit, oni potom zavolaju niekam a tam im to vysvetlia :).
padro
10.05.10,15:28
v TB v podstate vsetko vyriesis mailom, len treba potom zmluvu podpisanu bud zaniest do banky alebo poslat a ist si potom do banky pre udaje, vsetko vratane implementacie sa da za 2 tyzdne bez problemov zvladnut. Co sa tyka ochoty tak v TB sa znazili velmi.
miso2201
10.05.10,16:00
Ale na TatraPay alebo na karty vyslovene? Lebo volakedy TB mala velky problem s tym a vyzadovali danove priznania za 2 roky a podobne veci...
dorah34
10.05.10,16:13
v TB v podstate vsetko vyriesis mailom, len treba potom zmluvu podpisanu bud zaniest do banky alebo poslat a ist si potom do banky pre udaje, vsetko vratane implementacie sa da za 2 tyzdne bez problemov zvladnut. Co sa tyka ochoty tak v TB sa znazili velmi.
V Tatrabanke su velmi ochotni, ale pre platby kartou od nas pozadovali "Počas celej doby platnosti zmluvného vzťahu je potrebné na termínovanom vklade vinkulovať sumu 1500 EUR". To znamena, ze 1500 Eur ti lezi niekde ladom a nemozes ich tocit. sice z nich mas urok, ale urcite ani zdaleka nie taky ako by mohol byt zisk, preto sme si TB nevybrali.

V SlSp vobec na ziadnej pobocke netusili o com tocime a zrejme sa dost nabehas, kym tam nieco vybavis.

VUB vyzerala celkom jednoducho, ale nas odmietli, lebo predavame eroticke pomocky.

dohodli sme sa s ČSOB - sluzby vyborne, pociatocna investicia 6000 CZK.


V kazdom pripade odporucam kontaktovat priamo centraly (hoci aj mailovym formularom z webstranky) - rychlejsie sa dopracujes k informaciam a konkretnemu cloveku, co tomu rozumie a pomoze ti, ako ked budes chodit na pobocky. to plati asi u vacsiny bank.
profesional
10.05.10,17:04
Skus pripadne ceske PayMuzo
padro
10.05.10,18:36
karty ..inak zjadne dokladovanie, ... par otazok vyplnit... tych 1500 EUR je pravda, aj ked hovorili mi ze v buducnosti by sa to malo znizit... ja to beriem ako istu formu sporenia
camozzi
10.05.10,19:50
No ja mam platby kartou cez Moneybookers. Pred zavedenim som to specialne neriesil, nakolko 90% objednavok jednoznacne preferuje dobierka. Tych ostatnych 10% je prevazne prevod na ucet a osobny odber. Platbu kartou vnimam ako obchodnik skor ako imidzovku pre eshop. V nasich koncinach sme este nedozreli na online platby kartou.
ulrika
12.05.10,09:09
Dakujem vam vsetkym velmi pekne! Tych 1500 zaloha sa mi zda dost vela... este dve otazky: 1.ked si dam to Tatrapay, mozu tam platit drzitelia vsetkych bank alebo len Tatrabanky?
2. To moneybookers ako presne fuguje, da sa to normalne uctovat, mozu cez to platit drzitelia vsetkych kariet?
padro
12.05.10,09:32
nieco ine je tatra pay a ine je cardpay, tatra pay je len pre tatrabanku o tom sme sa tu nebavili, cardpay je mastercard, visa...
camozzi
12.05.10,11:23
Moneybookers je britska platobna metoda. Nemusis nikam chodit a podpisovat. Staci sa registrovat. Platia sa len poplatky za prichadzajuce platby a prevod z uctu MB na slovensky ucet. Prijma to vsetky kreditne a debetne karty: VISA, Mastercard, AE, JCB, Diners. Viac info je na moneybookers.com. Stranky su aj v cestine.
TatraPay je urcena pre klientov Tatra banky, pricom klientom musi byt tak obchodnik ako zakaznik.
Uvedom si, ze to plati kazdej platobnej metode. T.j. ak chces VUB ePlatby, musis mat ucet vo VUB, ak CSOB plaby, tak v CSOB... A v kazdej banke platis mesacne poplatky za vedenie uctu. Zrataj si teda rentabilitu.
jess
12.05.10,11:42
Skus pripadne ceske PayMuzo
PayMuzo už neexistuje....je to premenované na GPwebpay...spolupracujú so slovenskou ČSOB... áno, prvotná investícia tuším tých 6000 CZK a teraz z každej platby nejaké percentá banke .... len škoda, že málo ľudí má karty, ktoré sú schopné platieb na internete

GPwebpay prijíma všetky karty všetkých bánk...Maestro, Mastercard, Visa, visa electron ... iba pre obchodníka je podmienka, že musí mať účet v ČSOB....
camozzi
12.05.10,11:56
Nemal by byt problem poziadat o vydanie karty, ktora akceptuje online platby. Zrejme to bude za poplatok. Problemom bude aj to, ze vela ludi neriesi platby kartou online a preto nepoziada o vydanie takej karty aj keby to bolo zadarmo. TB ich vydava automaticky.
dilla
15.05.10,13:00
ahojte
Používate niekto moneybookers.com?
Ako to vnímajú zakaznici? Resp. dá sa platiť priamo ako napr. Cardpay alebo je nutné sa na moneybookers zaregistrovať a až potom platiť kartou? resp. je to ako paypal?

Dakujem
nucky
22.02.12,10:12
Ahojte,
ake a kolko su prosim Vas vsetky poplatky na monebookers? Neviem to nikde najst.
iez by som sa chcel spytat na eCard v CSOB ci este stale sa to da zriadit bez zaciatocneho poplatku a ci v TB je to este stale 1500 eur.
Dakujem.
BiznisWeb.sk
23.02.12,07:50
Okrem TatraPay, CardPay, SporoPay, ePlatby od VÚB, UniCredit Bank, eBanka existuje aj multipack platobných metód GoPay - obsahuje Moneybookers (platby kartami) + GoPay peňaženku a ďalšie.