dau
10.05.10,10:39
Dobry den,

vedel by mi niekto poradit, kde dostanem kupit nahradne kolesa na kocik Bertoni Foxy? Kolieska uz raz boli menene vyrobcom, avsak problem nadalej pokacuje. Ide to tento kocik http://www.bertoni-sk.sk/index.php?art=319 (http://www.bertoni-sk.sk/index.php?art=319)

Prip. dajte typ, kde dostat nahradn ekolesa na rozne druhy kocikov (mozno budu vhodne aj kolieska na inu znacku).

Dakujem Vam!
Chobot
10.05.10,08:47
Dobry den,

vedel by mi niekto poradit, kde dostanem kupit nahradne kolesa na kocik Bertoni Foxy? Kolieska uz raz boli menene vyrobcom, avsak problem nadalej pokacuje. Ide to tento kocik http://www.bertoni-sk.sk/index.php?art=319 (http://www.bertoni-sk.sk/index.php?art=319)

Prip. dajte typ, kde dostat nahradn ekolesa na rozne druhy kocikov (mozno budu vhodne aj kolieska na inu znacku).

Dakujem Vam!

Neexistuje univerzálna opravovňa. Každá značka má svoju opravovňu. My napr. máme všetky kočíki Peg Perego a viem, kde je servis a predaj náhradných dielov na túto značku, už som neraz kupoval náhradné veci.

Treba sa spýtať predajcu, či tá značka má vôbec servis na Slovensku, alebo treba hľadať na internete.
dau
10.05.10,11:26
A mohli by ste mi prosim dat kontakt na tuto opravovnu, infromovala by som sa tam, ci nejaky typ koliesok nesedi na ten nas kocik. U nasho predajcu nema vyznam sa pytat, pretoze kolieska mi uz raz vymenili a problem stale pokracuje...takze by som chcela nejake kvalitnejsie.Dakujem.
Chobot
10.05.10,12:01
A mohli by ste mi prosim dat kontakt na tuto opravovnu, infromovala by som sa tam, ci nejaky typ koliesok nesedi na ten nas kocik. U nasho predajcu nema vyznam sa pytat, pretoze kolieska mi uz raz vymenili a problem stale pokracuje...takze by som chcela nejake kvalitnejsie.Dakujem.

Nemám pri sebe presne názov firmy, ale je to dovozca aj značky Peg Perego. Sídlo majú v areáli Istrochemu, Nobelova 34, Bratislava (vchod len z Vajnorskej ulice), tel. číslo je tuším 02/44637141, musím to doma overiť na vizitke firmy. Ale ak si zavoláš do Auparku, predajne kočíkov Peg Perego, povedia ti presne kontakt.
bupi
10.05.10,12:39
Ak mas stale tu istu zavadu a kociar je v zaruke, treba ho znovu reklamovat a mozu Ti vratit peniaze, potom mozes uvazovat o kvalitejsej znacke.
dau
11.05.10,08:38
Dakujem! Prosim este niekho, ak ma typ na predajnu nahradnych dielov na kociky (kolies), sem s nim! Dakujem vopred.
bupi
11.05.10,09:40
Pokial viem, taka specializovana predajna neexistuje. Kazdy vyrobca sam predava nahradne diely podla popisneho katalogu jednotliveho kociara./Kazda suciastka kociara ma svoje cislo./ Nahradne diely su casto drahsie ako polovica kociara, zvlast taka velka suciastka ako potahy, kolesa, pokial sa nepredavaju zvlast ako volitelhy doplnok....:D/ Obrat sa priamo na vyrobcu, aj mailom, alebo kup lacny pouzity kociar na inzerat a z toho si kolesa vymen.
dau
11.05.10,09:47
To by bolo tiez, riesenie (s tym lacnejsim kocikom na inzerat), len musim dopredu vediet, ake kolesa na neho pasuju...A to neviem, ako zistim...
pivko
12.05.10,06:16
Kde kúpim kolesá na Peg Perego Pliko P3?
Chobot
12.05.10,13:09
Kde kúpim kolesá na Peg Perego Pliko P3?

Prečítaj si môj príspevok č. 4.
pivko
12.05.10,17:57
Prečítaj si môj príspevok č. 4.
Chobot ,len že ja som z KE , neexistuje nejaký pneuservis:Dna kočíky v KE?
Laco-monter
12.05.10,18:32
Na kočik možeš dopasovať HOCIJAKE kolieska, len myslim,že tam bude treba upraviť osky.

Kolieska predávajú v Hornbachu v Baumaxe alebo v hociktorom železiarstve.

Inak ak odišli kolieska na kočíku, tuším sa vydreli alebo praskli tak je to pekný brak!
Chobot
13.05.10,06:39
Chobot ,len že ja som z KE , neexistuje nejaký pneuservis:Dna kočíky v KE?

No ale to si nenapísal, že si z KE! Aj tak, ja by som na tvojom mieste zavolal do tej firmy, najskôr oni budú vedieť, či náhodou nedodávajú aj do KE nejaké veci.
battole
11.05.14,18:20
Dobry den, potrebovala by som kolieska (plást) prave na Peg perego classico. Pisali ste, ze ponukate prave tuto znacku. Som z Kosic a vase udaje su uz 4 roky stare, tak neviem, ci ta firma, o ktorej pisete, este funguje.
Dakujem
Chobot
11.05.14,21:06
Tak si zavolaj na doleuvedené číslo a uvidíš.
battole
12.05.14,11:25
Ahoj, tak cislo neexistuje, ale zohnala som v Kosiciach servis, kde mi to vymenili a dali nove do 20 minut. dam tu aj cislo: 0944418533 , aby si mal aktualne informacie. Dakujem
Viktória Parnahaj
25.08.14,11:38
Ahoj, našli ste nejaku opravovnu kočíkov v Ke?pretoze aj ja zhanam, toto cislo je na to? dakujem
battole
25.08.14,13:11
Ano.opravuju tam bicykle.takze s konstrukciou a kolesami pomozu.
Viktória Parnahaj
05.09.14,08:12
a neviete, brdu by opravili?
Chobot
05.09.14,08:18
Myslím, že najrozumnejšie bude, ak tam zavoláš a spýtaš sa ich priamo.
battole
06.09.14,19:30
urcite opravia. Su sikovní :-)
Viktória Parnahaj
19.09.14,07:04
dakujem pekne