mili29
10.05.10,14:07
Ahojte Poraďáci,
chcem sa spýtať, či niekto z vás nemá skúsenosť s agentúrou Hostessmanagement. Je to dôležité, chcem vedieť, či je to solídna agentúra, alebo podvod. Ďakujem
arizona
10.05.10,20:19
mili29
11.05.10,04:47
ďakujem arizona, toto všetko som si našla, len som chcela vedieť, či nemá niekto osobnú skúsenosť alebo nepozná niekoho,kto cez túto agentúru robil
bettylou
12.05.10,08:51
k... ako všetky ostatné
Chobot
12.05.10,13:39
ďakujem arizona, toto všetko som si našla, len som chcela vedieť, či nemá niekto osobnú skúsenosť alebo nepozná niekoho,kto cez túto agentúru robil

Ale veď v tých odkazoch máš osobné skúsenosti.

Podľa mňa je to síce seriózna agentúra (seriózna v tom zmysle, že neunáša ženy a nenúti k prostitúcii), ale je to na hrane. JA by som tam dcéru určite nepustil. Ale ak máš guráž a sem tam nejaký ten styk ti nevadí, tak tam choď, asi zarobíš dobre...:rolleyes::cool:
osky
12.05.10,14:19
neriskuj a zabudni!!!!!!!

pred 12 rokmi ,ako mlada 20-tnicka som aj ja naletela na podobnu ponuku-casnicka vo Svajciarsku a bolo to presne to co sa tu spomina.Turek u ktoreho som mala robit povedal ze si ma kupil na tri mesiace/potom som sa musela vratit domov-bez viz sa da len 3 mesiace / a musim s nim.........:eek::eek::eek::eek::mee::mee:
;)neskrivili mi ani vlasok na hlave len vdaka tomu ze sa mi podarilo ujst okamzite ako som zistila,co sa odo mna ocakava.usla som este s jednou dievcinou a schovali sme sa v kostole.tam nas nasiel spravca,vsetko sme mu vyrozpravali a za pomoci jednej nadacie ktora nam dala aj peniaze na cestu,sme boli dopravene spät na Slovensko.videla som vsak ine dievcata ktore boli mladucke ale strhane,mozno i pod drogami!!!!!ked som sa vratila domov,este viac ako rok sme dostavali telefonaty typu-ak prehovorite,zomriete;podpalime vam dom;sme mafia davajte si na nas pozor...........
nikdy v zivote som si uz brigady v zahranici nehladala pomocou inzeratov.len osobne a po znamosti!!!!
a o tomto zazitku po rokoch pisem aj hovorim 1. raz teraz tu!!!!
snad uz ma nenajdu.....:eek::):D
mili29
20.05.10,04:35
Ďakujem vám všetkým, ktorí ste mi odpovedali. Nejednalo sa o prácu pre mňa, ale mali sme dosť veľký problém vysvetliť neteri, aby sa na niečo také nedala. Naše argumenty asi neboli dostatočné, našla som jej veľa info na internete, ale stále si mlela svoje. Ešte jej dám prečítať toto, myslím, že to ju preberie.
bettylou
21.05.10,12:18
luxus je veľké lákadlo, ale "žiaden obed nie je zadarmo".
Ak sa uchytí a nevyhodia ju, tak v tom lepšom prípade si zarobí nejaké tie ľahšie peniaze. V tom horšom stretne niekoho, kto ju presvedčí, že sú aj ďalšie roboty, celkom príjemné, kde si zarobí ešte oveľa viac. A tam sa nepresviedča slovami, ale ohurovaním. Tak je na každom, aké má silné morálne zázemie a životné priority.