rastik000
10.05.10,14:32
Dobrý deň...

Neviete náhodou niekto či sa dá resp. či si vedia naši zubári poradiť s takým problémom ako je malá medzierka mezdi 2 zubami......Tak aby sa nemuselo nič trhať...Chcel by som niečo takého podstúpiť ale bojím a a ani neviem či sa to vôbec dá...:D

Ďakujem za odpovede...:DDDD

Pekný dník....xD
Martin Mocko
10.05.10,12:35
Pravdepodobne ti ide o predné dva horné..tam býva najčastejšie. Zopár rokov budes nosiť strojček a malo by sa to dať vyriešiť. Skoč k stomatológovi a on vysvetlí podrobnosti. Určite nebude pri takomto probléme nič trhať.
rastik000
10.05.10,12:39
Pravdepodobne ti ide o predné dva horné..tam býva najčastejšie. Zopár rokov budes nosiť strojček a malo by sa to dať vyriešiť. Skoč k stomatológovi a on vysvetlí podrobnosti. Určite nebude pri takomto probléme nič trhať.

Nie, nie nie sú to dva predné, ale medzi jedným z nich a ďaľším v poradí...Ja mám zuby rovné strojček som mal keď som bol mladý...Teraz mám už 22 :D...Len sa mi neako spravila medzierka medzi tými dvoma...a Súrne to potrebujem vyriešiť..:DD
Chobot
10.05.10,13:00
Nie, nie nie sú to dva predné, ale medzi jedným z nich a ďaľším v poradí...Ja mám zuby rovné strojček som mal keď som bol mladý...Teraz mám už 22 :D...Len sa mi neako spravila medzierka medzi tými dvoma...a Súrne to potrebujem vyriešiť..:DD

Odfoť tú medzeru a počkaj, či sem nezablúdi nejaký zubár.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Tu sú v prevažnej miere účtovníci a ekonómovia, nie že by som ich podceňoval, ale odbornú radu na tvoju otázku ti asi nedajú. Aj keby niekto napísal, že sa to dá, tak konečné slovo bude mať zubár, ktorý to bude robiť.

Teoreticky je dnes možné spraviť všetko. Preto by som na tvojom mieste zašiel k zubárovi a spýtal sa jeho. Poradí ti najlepšie.
rastik000
10.05.10,13:01
Odfoť tú medzeru a počkaj, či sem nezablúdi nejaký zubár.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Tu sú v prevažnej miere účtovníci a ekonómovia, nie že by som ich podceňoval, ale odbornú radu na tvoju otázku ti asi nedajú. Aj keby niekto napísal, že sa to dá, tak konečné slovo bude mať zubár, ktorý to bude robiť.

Teoreticky je dnes možné spraviť všetko. Preto by som na tvojom mieste zašiel k zubárovi a spýtal sa jeho. Poradí ti najlepšie.

To bude asi najlepší nápad...Len som chcel skúsiť či niekto nepodstúpil niečo podóbné...že ako to vlastne chodí....Tak len tak..:D
danushka
10.05.10,13:16
Nie, nie nie sú to dva predné, ale medzi jedným z nich a ďaľším v poradí...Ja mám zuby rovné strojček som mal keď som bol mladý...Teraz mám už 22 :D...Len sa mi neako spravila medzierka medzi tými dvoma...a Súrne to potrebujem vyriešiť..:DD

Rastík, neviem ako veľmi Ti to súri, ale ak máš večer rande, tak to asi vyriešiť nestihneš:).
pasuliatko
10.05.10,14:40
tak choď k zubárovi!!!!!
piggos
10.05.10,16:56
keď že si v minulosti nosil strojček,,, možno bi si ho mal dať znovu spraviť .. aspoň ten na noc...zrejme si tvoj chrup znovu robí čo sa mu zachce...a preto tá medzierka..alebo druhá možnosť je tá: že by si si dal tú medzeru zablombovať..(.je to možné?..áno je,,, môjmu bratovi to spravili)...
rastik000
10.05.10,17:25
Rastík, neviem ako veľmi Ti to súri, ale ak máš večer rande, tak to asi vyriešiť nestihneš:).

Hehe...Ako tak mi to nesúri...na rande ozaj nejdem..:DD Len ma to tak v poslednej dobe začalo moc a moc vytáčať a som nervous :D Ako není to nič skoro..:D ale ma to ...to....
maja
11.05.10,07:55
Dá sa to domodelovať bez toho, aby sa narušila štruktúra zuba. Treba nájsť dobrého zubára, naplniť peňaženku a máš krásny úsmev :).
Dcére to urobili, keď už strojčekom nemohli posúvať zuby a ostala jej malá medzera. Prerobili jej tak aj trojku (očný zub) na dvojku, ktorá jej chýbala.