Bazilka
10.05.10,20:17
Prosím Vás poraďte mi :po preinštalovaní windowsu mi nenačítava prvá mechanika a zamrzne počítač,druhá mechanika je v poriadku a dnes sme tu mali jedného "šikovného" maníka a teraz pre istotu sa nedá pc ani vypnúť...hneď po vypnutí sa znovu zapne............je to win 7 home page a 64 bitová verzia a ta mechanika v inom počítači funguje podžubkala sa po výmene ramky,alebo niečo také môže byť?!?
Vlado40
10.05.10,21:31
Otvor PC a skús tu prvú mechaniku odpojiť od zdroja.Možno kvôli nej blbne PC.Možno je to náhoda ,ale mechanika mohla prestať fungovať práve vtedy keď sa preinštaloval Windows.Skús prehodiť IDE alebo SATA káble na mechanikách , ktorá mechanika potom bude fungovať.
Duchanito
11.05.10,05:27
mechaniku by som dal komplet prec a otestoval ju na inom PC. Nasledne by som system obnovil z restore pointu, ktory bol vytvoreny automaticky po instalacii.

Dalej by mozno bolo dobre skontrolovat drivery atd. ale to uz je tazko povedat kedze si nenapisala aky win mas nahodeny XP/Vista/7 ?? ..ci je to 32 resp 64 bit verzia atd. cimviac info dat tym lepsie sa da poadit.
sfinks
11.05.10,08:42
Ten restore point vela ludi ani nezapina ... a v mnohych verziach po naintalovani je defaultne toto prave vypnute ... ale skus odpojit tu mechaniku co robi problem ... :)