monika040
11.05.10,07:08
Ahojte, hľadám jeden film, viem iba toľko, že som ho pozerala keď som mala asi šesť rokov, bolo to o dievčatku, gymnastke, viem, že sa jej na tréningu niečo stalo a že bola v nemocnici a davali jej tie elektrošoky, viac si nepamatám :(( rada by som ten film videla :)) Neviete náhodou ako sa to mohlo volať?
monika040
11.05.10,05:10
alebo ak poznáte nejaký podobný pekný film tak mi poradte :))
ErikaDP
11.05.10,05:29
Mohol by sa ti páčiť aj film: Billy Elliot
Je o malom chlapcovi , ktorý sa vypracoval na baleťáka, o jeho detsve, vyrastaní bez matky v chudobnej rodine, o prekonávaní predsudkov o tom, že mály chalan by mal hrať fotbal a nie tancovať balet, o jeho boji s otcom a posmechom spolužiakov ... je to milý, láskavý film, nechýba v ňom humor a hlavne majstrovsky zahraná hlavná postava.
patrika
27.05.10,13:12
pravdepodobne to bude tento http://www.csfd.cz/film/87964-anna/
osamakosa
25.06.10,08:56
áno,aj myslim,ze to bola ana- nemecky serial o baletka,mala kamarata na voziku,jeden cas aj ona bola,pomahal sa jej znova postavuit na nohy:-)
monika040
01.06.12,07:19
ahojte, hľadám jeden film, videla som ho asi tak 10 rokov dozadu, pravdepodobne na STV. Pravdepodobne to bolo rozdelené na dve časti, bolo to o dvoch malých chlapcoch, bratoch. Ich mama mala leukémiu a neskôr zomrela. Chlapci mali doma bazén a skokanský mostík a mladší chlapec na tom mostíku stál keď v bazéne nebola voda a ten mostík sa odkrúcal, starší si to všimol a odsotil ho, ale on spadol do toho bazéna a potom bol na vozíku. Nič viac si z filmu nepamätám. Rada by som si ho ešte raz pozrela, lebo viem, že sa mi páčil. Ďakujem :)