diablicaXYZ
11.05.10,09:54
Dobrý deň,

objednala som si mobilný internet a spolu s ním aj Leadtek USB modem. Potrebovala som si to nainštalovať do Win 7 64 -bit, ale bohužiaľ z inštalačného CD sa to nedalo, nakoľko sa to dá len na 32-bit windows. Musela som si stiahnuť beta verziu z ich stránky pre 64 bit win 7 a keď chcem byť pripojená do netu, musím mať windows prepnutý v testovacom režime. A to je moja otázka, či mi to nebude robiť žiadný problém v pc, keď to bude prepnuté v tom testovacom režime.

Ďakujem za vaše rady.
sfinks
11.05.10,08:40
Dobrý deň,

musím mať windows prepnutý v testovacom režime. A to je moja otázka, či mi to nebude robiť žiadný problém v pc, keď to bude prepnuté v tom testovacom režime.

Ďakujem za vaše rady.

Windows v testovacom rezime ? a to je co ? aky to je rezim a sisi ista ze je to OS a nie neico ine co je vtom testovacom rezime aj ked neviem aky to moze byt
diablicaXYZ
11.05.10,09:04
Preto aby sa ovládače pre Leadtek USB modem alebo Leadtek Express kartu nainštalovali musíme spustiť Windows v testovacom režime. Tento režim zabezpečí nainštalovanie ovládačov.

toto je vlastné výňatok z návodu ako si to urobiť na t-mobile stránke pri sťahovaní ovládača na ten modem.
Som sa aj ja čudovala čo to je a preto mám strach aby mi to nejak nepoškodilo pc, bo nebol najlacnejší a mám ho asi tak mesiac.
dík
salvosko
11.05.10,10:04
Testovaci rezim je podla mna Safe mod. Pod tym to treba nainstalovat ale potom ti to pojde aj po nastartovani do naormalnych Win 7. Spusta sa to cez F8 pri starte.
Teda ak som to spravne pochopil.
Nic ti to nepokazi, maximalne ti to nebude fungovat, teda to zariadenie.
mecky
11.05.10,10:09
Testovaci rezim je podla mna Safe mod. Pod tym to treba nainstalovat ale potom ti to pojde aj po nastartovani do naormalnych Win 7. Spusta sa to cez F8 pri starte.
Teda ak som to spravne pochopil.
Nic ti to nepokazi, maximalne ti to nebude fungovat, teda to zariadenie.
nie, existuje aj debug mode, v ktorom sa daju nainstalovat aj nepodpisane ovladace, co je aj tento pripad
diablicaXYZ
11.05.10,10:30
preste cez ten debug mode som to inštalovala, len mám strach či je to tak ok, keďže tie ovládače ešte nie sú oficiálne.
salvosko
11.05.10,10:44
Ok, toto oni volaju testovaci rezim, debug mode.
No to ti nikto presne nepovie ake to moze mat dosledky. Su ludia co tak bezia mesiace a ziadny problem.
V zasade ale je to rezim Windows 7 urceny pre vyvojarov a nie bezneho cloveka, tazko povedat co ti to bude robit, nemalo by nic ale moze.
Avsak coskoro predpokladam ze bude normalna verzia ktora bude fungovat bez testovacieho rezimu, no kolko to bude trvat a ci to toto bude normalne fungovat je tazko povedat.
diablicaXYZ
11.05.10,11:57
ďakujem za info. Aj v t-mobile mi trvrdili že bude čoskoro oficiálna verzia ale kolko to bude trvat, to nevie asi nikto. Len škoda že nie sú dopredu pripravení na takého veci, nakoľko ide technika veľmi rýchlo dopredu.
salvosko
12.05.10,10:48
ďakujem za info. Aj v t-mobile mi trvrdili že bude čoskoro oficiálna verzia ale kolko to bude trvat, to nevie asi nikto. Len škoda že nie sú dopredu pripravení na takého veci, nakoľko ide technika veľmi rýchlo dopredu.
Windows 7 ma jednu chybu ... este je novy a nie su na vsetko ovladace. Ale je to minimum v porovnani ked prisla Vista x64 alebo nebodaj XP x64.
mecky
12.05.10,11:19
Windows 7 ma jednu chybu ... este je novy a nie su na vsetko ovladace. Ale je to minimum v porovnani ked prisla Vista x64 alebo nebodaj XP x64.

to je skor chyba vyrobciv hardware, win7 je vonku uz dost dlho na to aby ovladace dorobili