emilly1
11.05.10,12:12
Prosím Vás pekne Vie mi niekto popísať ako prebieha BERA vyšetrenie, či sa tam pichá aj kontrastná látka a prečo?:confused:
zdenka131
11.05.10,20:50
pasuliatko
12.05.10,08:46
katrine
12.05.10,11:18
ahoj, moj syn podstupil BREA vysetrenie dva krat, raz na Antolskej a to som ho tam len uspala (este bol mensi, tak si tam schrupol) a raz na kramaroch, tam ho uspavali,uz si nepamatam, ci mu dali len nejaky sirup, alebo mu pichli nejaku narkozu lebo co, lebo moj syn bol uz uspavany niekolko krat, tak si presne nepamatam ako to bolo vtedy, nakolko dieta musi spat...nic katastrofalne sa tam nedeje, nalepili mu tusim na celo, za usi a asi v okoli spankov take tie veci ako pri EKG tusim davaju a asi hodinu to monitoroval pocitac...to je vsetko, co sa tam deje...drzim palce, nam odhalil poruchu sluchu :-(.
emilly1
13.05.10,05:50
Veľmi pekne ďakujem všetkým za odpovede.
eričitka
13.05.10,06:20
Ahoj, môj nedoslýchavý syn taktiež absolvoval 2 x BERA vyšetrenie. Prvý krát v BB dostal narkózu, ale trvalo to krátko, celé asi 20 minút a druhý krát tiež na Antolskej v BA, tiež som ho priamo vo vyšetrovni uspala, tu mu nedávali ani narkózu, ani nič iné. Myslím, že kontrastná látka v týchto prípadoch ani nemá význam, oni im púšťajú rôzne zvuky rôznych výšok a decibelov, aby zistili, na aké zvuky uško reaguje.