Anna123
11.05.10,14:45
Dobrý deň, máte skúsenosti s úpravou účesu použitím elektrických nátačiek? Ďakujem za informácie.
Lenka*1
11.05.10,13:18
Anna nemam skusenosti, ale po precitani prispevkov na http://www.omlazeni.cz/elektricke-natacky-33-3466-0.html
som naozaj nalomena kupit is ich... tym viac, ze sa venujem vizazistike a nebudem musiet hodinu stat nad modelkou s kulmou v ruke...
Anna123
11.05.10,16:36
Lenka, ďakujem, sú tam len samé chvály, chcem si ich objednať v internetovom obchode, ich cena je cca 40 €.
wagner
11.05.10,18:19
Dobrý deň, máte skúsenosti s úpravou účesu použitím elektrických nátačiek? Ďakujem za informácie.

Ja ich mám a používam ich vtedy, keď súrne potrebujem mať lepší účes. Mám s nimi dobré skúsenosti. Tiež mám nátačky na varenie - používam ich veľmi málo, varenie ma zaťažuje, preto som si zabezpečila elektrické nátačky.
Anna123
12.05.10,07:04
Aj ja už roky používam nátačky na varenie a už sa mi stalo, že som ich musela vyhodiť aj s nádobou v ktorej sa varili, preto si chcem zaobstarať elektrické nátačky. Elektrické nátačky sa dajú nahriať a potom sa vypnú?
wagner
12.05.10,07:32
Aj ja už roky používam nátačky na varenie a už sa mi stalo, že som ich musela vyhodiť aj s nádobou v ktorej sa varili, preto si chcem zaobstarať elektrické nátačky. Elektrické nátačky sa dajú nahriať a potom sa vypnú?

Nátačky zapneš do zásuvky a keď sú horúce, tak sa sfarbia na červeno indikátory tepla na nátačke. Môžeš robiť aj tak, že keď ich máš málo, tak tie, čo Ti na vlasoch vychladnú, odtočíš a dáš znovu nahriať.
Anna123
12.05.10,09:12
Ďakujem za informácie a ako dlho sa nahrievajú? Chcem si kúpiť značky Remington, oplatí sa ?
Lenka*1
12.05.10,10:21
Ja mam so znackou Remington velmi dobre skusenosti... mam aj fen, hoci starsieho vydania, aj zehlicku a nedam na ne dopustit...
wagner
12.05.10,10:37
Ďakujem za informácie a ako dlho sa nahrievajú? Chcem si kúpiť značky Remington, oplatí sa ?

Ja ich mám už asi 25 rokov, dostala som ich hneď, ako ich začali predávať. Značku si nepamätám, ale fungujú stále, nahrievanie netrvá dlho. Ja mám dva druhy - väčší priemer a menší priemer. K tomu som si dokúpila tie tenšie a nahrievanie a natáčanie mi trvá asi nejakú štvrťhodinku.
Anna123
12.05.10,10:50
Ďakujem za informácie.
yenefer
12.05.10,11:31
Ďakujem za informácie a ako dlho sa nahrievajú? Chcem si kúpiť značky Remington, oplatí sa ?
Áno, rozhodne sa oplatí :-) Mám ich už asi rok a nedám na ne dopustiť. Teda, ak sú to tie so zamatovým povrchom a klipsou na prichytenie vlasov. V živote som si predtým nedokázala sama vlasy natočiť, ale s týmto nebol najmenší problém.
yenefer
12.05.10,11:33
Ďakujem za informácie a ako dlho sa nahrievajú? Chcem si kúpiť značky Remington, oplatí sa ?
Aha k tomu nahrievaniu. Nemajú indikátor, takže podľa návodu. Ja to robím už len tak od oka, že kým si vlasy umyjem a potom vysuším fénom tak sú nahriate až až. :)

Inak - sa nedajú s tými staršími modelmi vôbce porovnať.
babi2
12.05.10,18:29
Ja ich mám už asi 25 rokov, dostala som ich hneď, ako ich začali predávať. Značku si nepamätám, ale fungujú stále, nahrievanie netrvá dlho. Ja mám dva druhy - väčší priemer a menší priemer. K tomu som si dokúpila tie tenšie a nahrievanie a natáčanie mi trvá asi nejakú štvrťhodinku.
Keď ich máš 25 rokov tak to bude značka Calliope, aj ja ich mám, je tam 9 tenších a 9 hrubších nátačiek, používala som ich roky rokúce každý deň, teraz sú už založené, ale občas ak chce dcéra mať kudrlinky, tak ich vytiahneme. Zohrievajú sa približne 5 minút a za 10 minút môžu ísť dolu. Pre toho kto chce mať vlnitý účes je to fakt dobrý pomocník.
Anna123
10.08.11,05:33
Tak som si kúpila elektrické nátačky, v istom hypermarkete ich ponúkali za veľmi dobrú cenu cca 12 €, no ale vôbec som s nimi nie spokojná, pretože vlasy na natačkach si neviem dobre uchytiť priloženými sponkami a všetko mi hneď spadne, ako to správne uchytiť?
babi2
10.08.11,06:17
Tak som si kúpila elektrické nátačky, v istom hypermarkete ich ponúkali za veľmi dobrú cenu cca 12 €, no ale vôbec som s nimi nie spokojná, pretože vlasy na natačkach si neviem dobre uchytiť priloženými sponkami a všetko mi hneď spadne, ako to správne uchytiť?
ťažko poradiť, ako ich správne uchytiť, keď nevieme ako vyzerajú, aká je to značka?
Anna123
10.08.11,10:24
babi2
10.08.11,11:07
Anna123
10.08.11,11:29
babi2 - si poklad, výborné video, tie sponky mám presne také aké aj vo videu, keď je záber na nátačky , ale modelka používa spony, ktoré nie sú súčasťou nátačiek, tak také si asi musím kúpiť niekde v drogérii. Ďakujem.
mima24
18.08.11,09:38
ahojte, ja som si prednedavnom kupila tieto natacky (remington) ,ale na moje vlasy naozaj nic nedrzi... takze som to vzdala a mam ich na ponuknutie ak by niekto chcel..
KristinnaZ
11.01.13,07:59
Ahojte,

chcem sa spytat kolko sa Vam nahrievaju tie natacky (ja mam remington) a nezdali sa mi uplne horcue na dotyk po takych 20 minutach. je to normalne?
Dakujem
Lenka*1
11.01.13,08:46
Kristinna a mala si ich dobre ponasadzovane na tych ohrievacikoch? nemam sice remington, ale obca sa mi to stane a vtedy mam pocit, ze nie su zohriate ako zvycajne...
alebo to tak mas od zaciatku? lebo ani tie moju nebyvaju az tak horuce, ze by som ich v ruke neudrzala..
KristinnaZ
11.01.13,09:05
Myslim, ze ano. Isla som ich vyskusat prvy krat. Citim, ze su teple na dotyk, ale rozhodne nie horuce. Este tu baby hovorili o nejakom indikatore, ja tam mam cervene svetielko, ale to svieti hned po zastreceni do elektriky a inu farbu to uz nehadze :):) inak mam tieto
http://www.lekarna.cz/elektricke-natacky-protect-shine-20ks/
dakujem
Lenka*1
11.01.13,09:30
no mozno hovorili o indikatore na natacke.. aj ja mam na jdednej natacke z kazdej velkosti taku cervenu bodku... ked su dostatocne nahriate tak sa bodka strati (ako pri teflonovych panviciach s tym cervenym kruzkom v strede)
len ako pozeram na tvoje, tak asi tam nie je dost miesta, kde by mohol byt na vrchu natacky.. ale skus pre istotu popozerat.. podla navodu ale myslim, ze ty to mat nebudes...
skus skontrolovat tie vyhrievacie telieska, ci su horuce. pokial ani po 15 min sa ti nezdaju dostatocne nahriate, tak by som ich asi vzala reklamovat..
KristinnaZ
11.01.13,12:59
dakujem ti velmi pekne. Ty ich mas take naozaj horuce? aby som zase nerobila paniku....
dnes to este skusim a dakujem velmi pekne Lenka, dufam, ze to bude v poriadku :(
wagner
11.01.13,17:11
Ahojte,

chcem sa spytat kolko sa Vam nahrievaju tie natacky (ja mam remington) a nezdali sa mi uplne horcue na dotyk po takych 20 minutach. je to normalne?
Dakujem
Ja mám elektrické nátačky - ale už majú dosť rokov a stále sú funkčné. Tak ako píše Lenka*1, tak zvrchu je na nich červená kontrolka. Keď sú nahriate, tak kontrolka stmavne. Na pocit nie sú horúce, výhrevné teleso je vo vnútri. Systémom je vnútorný ohrev nátačky a tá vyžaruje teplotu do vlasu. Tým sa vlas zohreje, skučeraví a keď to vychladne, tak sú vlasy natočené.
Lenka*1
15.01.13,08:07
Kristina tak ako? skusila si? natocili? no nie su horuce, ze by som ich v ruke neudrzala, ale su dost teple..
KristinnaZ
15.01.13,08:09
Ahoj Lenka a baby :) ano skusila, dopadlo to dobre :) na dotyk neboli horuce, ale vnutri ano a vlasy som mala super. Este na treti den som mala take padnute, ale pekne vlny. Takze som spokojna a panikarila som zbytocne. Dakujem velmi pekne:) kristina