ninla
11.05.10,16:48
Dobrý deň, chcela by som sa Vás spýtať, či by mi niekto vedel poradiť, či môže riaditeľka školy byť napríklad aj poslankyňou NR SR; príp. ešte aj štátnym zamestnancom. Viem že v mestskom zastupiteľstve byť nemôže, ale ako je to s inými pracovnými príležitosťami? Jedna riaditeľka sa domnieva, že funkciu riaditeľky školy môže vykonávať aj napríklad 1x do týždňa. Ďakujem
Sabadka
11.05.10,16:57
Dobrý deň, chcela by som sa Vás spýtať, či by mi niekto vedel poradiť, či môže riaditeľka školy byť napríklad aj poslankyňou NR SR;žiaľ áno príp. ešte aj štátnym zamestnancom. Viem že v mestskom zastupiteľstve byť nemôže, ale ako je to s inými pracovnými príležitosťami? Jedna riaditeľka sa domnieva, že funkciu riaditeľky školy môže vykonávať aj napríklad 1x do týždňa. no pokiaľ nerobí riaditeľku na plný úväzok tak jej stačí aj 1x týždenne a pokiaľ to nevadí jej zriaďovateľovi tak žiaľ veľký zázrak s tým nespravíte, "Na Slovensku je to tak":mee::mee:Ďakujem





Odpoveď v texte
zdenka131
11.05.10,17:11
Funkcia poslanca je nezlučiteľná len s funkciou:

prezidenta republiky, sudcu, prokurátora, verejného ochrancu práv, príslušníka ozbrojených síl a príslušníka ozbrojeného zboru.