Riaditel1
11.05.10,17:45
Dobrý deň.Chcel by som postaviť 150 m2 jednopodlažný drevodom ,ako potraviny.Má stým už niekto skusenosti?Robím si ho svoj pomocne a je to dosť papierovačiek.Čo nato hygiena či požiarnici alebo statici.?
zalobaba
11.05.10,20:11
Dobrý deň.Chcel by som postaviť 150 m2 jednopodlažný drevodom ,ako potraviny.Má stým už niekto skusenosti?Robím si ho svoj pomocne a je to dosť papierovačiek.Čo nato hygiena či požiarnici alebo statici.?

zlezaradil Načo zakladáš dve identické témy?????
kokolačík
11.05.10,20:23
Dobrý deň.Chcel by som postaviť 150 m2 jednopodlažný drevodom ,ako potraviny.Má stým už niekto skusenosti?Robím si ho svoj pomocne a je to dosť papierovačiek.Čo nato hygiena či požiarnici alebo statici.?

" Drevodom ako potraviny "

mimotemy

Ma napadlo, či pre termity ??:D
ondrejvla
11.05.10,20:34
Dobrý deň.Chcel by som postaviť 150 m2 jednopodlažný drevodom ,ako potraviny.Má stým už niekto skusenosti?Robím si ho svoj pomocne a je to dosť papierovačiek.Čo nato hygiena či požiarnici alebo statici.?

Keď môžu byť potraviny v kadejakých unimobunkách, prečo by nemohli byť v drevodome? Musí spĺňať všetky požiadavky hygieny, statici s tým nemôžu mať problém, ale ak sa bojíš statiky prečo ho staviaš? Potrebuješ mať prívod vody, kanalizáciu, elektrickú energiu a vlastný elektromer, skladový priestor, toaletu, teplú a studenú vodu, zabezpečenú hygienu tak, aby si tam nemal hlodavce, čo pri drevodome bude asi dosť ťažko, lebo tie sú aj vo veľkých hypermarketoch... Vypracovať HACCP, obehať si hygienu, predpokladám, že živnosť už máš, tak nech sa ti darí.
Riaditel1
12.05.10,13:34
Pýtam sa len či sa s tým už niekto nestretol,lebo unimobunky sa dajú rozobrať a na to už je iný zakon.Aj tak ďakujem za info.
correctba
03.06.10,20:01
Dobrý deň.Chcel by som postaviť 150 m2 jednopodlažný drevodom ,ako potraviny.Má stým už niekto skusenosti?Robím si ho svoj pomocne a je to dosť papierovačiek.Čo nato hygiena či požiarnici alebo statici.?
dá sa všetko aj svojpomocne,ale odporúčam sa obrátiť na niekoho,kto zariadi všetko až po spustenie.Nie je to až tak finančne náročné a ušetrí to veľa času a nervov :)
napr.: www.b4s.sk