stanco007
12.05.10,17:06
Mate niekto skusenosti s uplne poslednou moznostou kupy zajazd, myslim, ze sa to vola ultra last minute. Je to vlastne vypredaj poslednych volnych miest v hoteli a v lietadle za rapidne znizene ceny priamo na letiskach. A zaujima ma ako to funguje a ako je mozne sa k tomu dostat? Ci len sediet a cakat na letisku na takuto ponuku od CK alebo sa da aj k tomu dostat napr na internete?
arizona
12.05.10,15:21
stanco007
12.05.10,15:32
http://www.google.sk/search?hl=sk&client=firefox-a&hs=Icu&rls=org.mozilla%3Ask%3Aofficial&q=%22ultra+last+minute%22&aq=f&aqi=g10&aql=&oq=&gs_rfai=
Cakal som, ze to tu niekto hodi... To si dokazem najst. Mna zaujimaju nazory ludi co tu chodia a hlavne ich priame skusenosti s takouto kupou... Internet nie je zly ale casto zavadza. Osobne skusenosti ludi su osobne skusenosti...
arizona
12.05.10,15:53
Mate niekto skusenosti s uplne poslednou moznostou kupy zajazd, myslim, ze sa to vola ultra last minute. Je to vlastne vypredaj poslednych volnych miest v hoteli a v lietadle za rapidne znizene ceny priamo na letiskach. A zaujima ma ako to funguje Podľa pridaného linku, vidíš, že si to môžeš objednať tak isto ako ktorúkoľvek inú dovolenku, akurát to môže mať nejaké obmedzenia( napr. že nemajú až taký výber...
a ako je mozne sa k tomu dostat? Podľa pridaného linku, vidíš, že si to môžeš objednať tak isto ako ktorúkoľvek inú dovolenku, buď priamo v CK, alebi cez inetrnet- len treba častejšie sledovať ponuky...
Ci len sediet a cakat na letisku na takuto ponuku od CK alebo sa da aj k tomu dostat napr na internete?Podľa pridaného linku, vidíš,že nemusíš "sedieť na letisku", ale že , ale ,že sa to dá aj jednoduchšie, napr. cez net ...




Cakal som, ze to tu niekto hodi...:eek::confused: To si dokazem najst. Mna zaujimaju nazory ludi co tu chodia a hlavne ich priame skusenosti s takouto kupou... Aký by to mal byť rozdiel, od kúpy "normálnej "dovolenky? Postup je ten istý, akurát musíš na nete sledovať ponuky a ceny...a zajednáš si, čo Ti vyhovuje ;) Výhoda je možno tá, že platíš na poslednú chvíľu, lebo ak si objednávaš s predstihom, tak zväčša cestovky žiadajú platiť vopred zálohu...
Internet nie je zly ale casto zavadza. Osobne skusenosti ludi su osobne skusenosti...Keď na nete vyhľadávaš recenzie na rôzne hotely a cestovky, tiež tam píšu ľudia svoje názory a osobné skúsenosti...

... v texte ;):)
stanco007
12.05.10,16:07
... v texte ;):)
Pises pekne ale mimotemy

Ja som sa pytal o kupu zajazdu priamo na letisku od cestovky!!! Rozumies??? Prides na letisko a tam ma kancelariu cestovka, ktora par hodin pred odletom lietadla ponuka nepredane zajazdy za zvyskovu cenu... Je to rozdiel a poriadny. A zaujimaju ma priame skusenosti ludi co takto kupuju dovolenky... Takze piste len tí, co ste takto niekedy kupili zajazd resp. kupujete stale, nakolko je to velmi vyhodne :-)
Xanti
12.05.10,16:16
Mate niekto skusenosti s uplne poslednou moznostou kupy zajazd, myslim, ze sa to vola ultra last minute. Je to vlastne vypredaj poslednych volnych miest v hoteli a v lietadle za rapidne znizene ceny priamo na letiskach. A zaujima ma ako to funguje a ako je mozne sa k tomu dostat? Ci len sediet a cakat na letisku na takuto ponuku od CK alebo sa da aj k tomu dostat napr na internete? Nechcem sa do toho montovať ale v podstate si si sám odpovedal vo svojej prvej otázke a téme. Kedže sa tie zájazdy kupujú priamo na letiskách tak na nete ich asi nenájdeš. Takže môj názor ale len názor je, že prísť sadnúť na letisko s dostatočnou hotovosťou a čakať.
Btw. ja som si kúpila cez net zájast last minute tuším 10 dní pred odletom a bolo to v cene polpenzie som dostala all inclusive .

A kedže nemám čas lietať po cestovkách tak som si na nete dala požiadavku v net cestovkách je ich dosť, aby mi posielali na mail ponuky z vybraných destinácii.

No škoda, že cca 2 týždne dozadu som nemala čas odletieť do Turecka na 8 dňový pobyt all inclusive kde cena so všetkým pre dospelu osobu bola po zlavách 256 € ( teda aj s poistením , letiskovými poplatkami ) akurát, že odlet bol 3 dni potom ako mi doručili na mail ponuku, takže to sa dá považovať za ultra last minute. Stačilo zavolať :)
stanco007
12.05.10,16:21
Btw. ja som si kúpila cez net zájast last minute tuším 10 dní pred odletom a bolo to v cene polpenzie som dostala all inclusive .

A kedže nemám čas lietať po cestovkách tak som si na nete dala požiadavku v net cestovkách je ich dosť, aby mi posielali na mail ponuky z vybraných destinácii.

No škoda, že cca 2 týždne dozadu som nemala čas odletieť do Turecka na 8 dňový pobyt all inclusive kde cena so všetkým pre dospelu osobu bola po zlavách 256 € ( teda aj s poistením , letiskovými poplatkami ) akurát, že odlet bol 3 dni potom ako mi doručili na mail ponuku, takže to sa dá považovať za ultra last minute. Stačilo zavolať :)
V podstate mas pravdu. Ale hladam info a cloveka, ktory s tym ma priame skusenosti. Staci napisat aj SS. Netreba to zverejnovat ked dotycny nechce a chcel by mi dat nejaky kontakt na takto predavajucu osobu :)
arizona
12.05.10,18:45
som mimotemy , nedávam link na predaj na letisku,
ale first minute-za dobré ceny ( aj letecky) sú aj tu : http://www.lastminute.sk/Podrobne-Hladanie-Zajazdov/?Criteria=Termin%3D||0|0|true|false%26Doprava%3D[p4]|[]%26
stanco007
13.05.10,04:21
som mimotemy , nedávam link na predaj na letisku,
ale first minute-za dobré ceny ( aj letecky) sú aj tu : http://www.lastminute.sk/Podrobne-Hladanie-Zajazdov/?Criteria=Termin%3D||0|0|true|false%26Doprava%3D (http://www.lastminute.sk/Podrobne-Hladanie-Zajazdov/?Criteria=Termin%3D%7C%7C0%7C0%7Ctrue%7Cfalse%26Do prava%3D)[p4]|[]%26
Neuraz sa ale to si najde kazdy... Pravidelne sledujem aj na tej stranke ceny. Ale toto nie je k teme co som zadal. Ale na druhej strane pomozes inym, ktorí este ani netusia, ze existuje taka stranka :D
Ale ja som dal jasnu otazku, tak chcem k danej otazke odpoved pokial niekto vie... :confused:
To mas ako napr. pri jablkach. Ja sa pytam na Goldeny a ty mi pises o Citronkach :D Mne je to prd platne...mimotemy
rickman
13.05.10,11:58
Pises pekne ale mimotemy

Ja som sa pytal o kupu zajazdu priamo na letisku od cestovky!!! Rozumies??? Prides na letisko a tam ma kancelariu cestovka, ktora par hodin pred odletom lietadla ponuka nepredane zajazdy za zvyskovu cenu... Je to rozdiel a poriadny. A zaujimaju ma priame skusenosti ludi co takto kupuju dovolenky... Takze piste len tí, co ste takto niekedy kupili zajazd resp. kupujete stale, nakolko je to velmi vyhodne :-)

Pozri sa, bud rad, ze sa ti tu toci diskusia, inak by zapadla do zabudnutia, kedze sa tu zatial nikto s takouto skusenostou neukazal.

Ale teraz k veci. Preco si myslis, ze takato cestovna kancelaria ti preda zajazd za "zvyskovu" cenu? Co je to ta cena? Pocul si uz o tom, ze sa takto predavaju zajazdy? Teoria je to dobra, ale cestovka ti zajazd pod cenu jednoducho nepreda. Prave naopak, kupa priamo na letisku hovori, ze potrebujes letiet nech sa deje co sa deje a vtedy zabudni na dobre ceny. Letisko nie je obchod, ze prides a pozries co maju a ked sa ti nepaci tak odides (az na obchodiky, ktore su vo volnych zonach).

Neviem, ake maju cestovky marze, no pri ultra last minute neverim, ze velke. Preco? Pretoze maju zazmluvneny urcity pocet ludi v hoteloch aj v lietadlach.

Tak ci tak, zajazd cez internet (v internetovej cestovke) by mal byt vzdy lacnejsi nez v kamennej cestovke. Teda radsej skus vymysliet iny sposob ako usetrit, inak nemusis byt spokojny.
stanco007
13.05.10,12:15
Pozri sa, bud rad, ze sa ti tu toci diskusia, inak by zapadla do zabudnutia, kedze sa tu zatial nikto s takouto skusenostou neukazal.

Ale teraz k veci. Preco si myslis, ze takato cestovna kancelaria ti preda zajazd za "zvyskovu" cenu? Co je to ta cena? Pocul si uz o tom, ze sa takto predavaju zajazdy? Teoria je to dobra, ale cestovka ti zajazd pod cenu jednoducho nepreda. Prave naopak, kupa priamo na letisku hovori, ze potrebujes letiet nech sa deje co sa deje a vtedy zabudni na dobre ceny. Letisko nie je obchod, ze prides a pozries co maju a ked sa ti nepaci tak odides (az na obchodiky, ktore su vo volnych zonach).

Neviem, ake maju cestovky marze, no pri ultra last minute neverim, ze velke. Preco? Pretoze maju zazmluvneny urcity pocet ludi v hoteloch aj v lietadlach.

Tak ci tak, zajazd cez internet (v internetovej cestovke) by mal byt vzdy lacnejsi nez v kamennej cestovke. Teda radsej skus vymysliet iny sposob ako usetrit, inak nemusis byt spokojny.
Neuraz sa ale ty si maximalne mimo!!! Ako pozeram, tak o tom nemas ani sajnu ako to funguje... Keby som o tom nevedel, ze sa takto predavaju zajazdy, tak to tu asi nepisem, nie??????
A ze sa mi tu robia diskusie? Niekomu sa to mozno zijde ale mne je to na.... Ja som dal jasnu otazku, tak som cakal jasnu odpoved.
A este k tvojmu poznatku aby si o tom mal aspon sajnu :D
Nie vzdy cestovka preda zajazdy first moment ( to je skory predaj predsezonou ), neskor klasickym predajom a nakoniec last minute ( to je par dni pred zaciatkom pobytu ). Tieto zvysne nepredane zajazdy cestovky predavaju priamo na letiskach aby ich dopredali. Chapenzi????????
Normalna cena zajazdu je cca 800€ a na letisku sa da par hodin pred odletom kupit ten isty zajazd za 300-400€ niekedy aj menej. Zalezi na cestovke. Je im lepsie aspon takto dopredat zajazdy ako nemat nic... Malo kto o tomto vie lebo ludia co takto nakupuju zajazdy to neprezradia :D a potom sa len smeju s ludi, ktori sa chvalia ako dobre kupili zajazd napr vo first moment alebo last minute....
bodliak
13.05.10,12:26
rickman,
"potrebujes letiet nech sa deje co sa deje" na dovolenku ?

Pomylil si si uponahlaneho biznismana s dovolenkarom v sortkach.
Chobot
13.05.10,12:47
Neuraz sa ale ty si maximalne mimo!!! Ako pozeram, tak o tom nemas ani sajnu ako to funguje... Keby som o tom nevedel, ze sa takto predavaju zajazdy, tak to tu asi nepisem, nie??????
A ze sa mi tu robia diskusie? Niekomu sa to mozno zijde ale mne je to na.... Ja som dal jasnu otazku, tak som cakal jasnu odpoved.
A este k tvojmu poznatku aby si o tom mal aspon sajnu :D
Nie vzdy cestovka preda zajazdy first moment ( to je skory predaj predsezonou ), neskor klasickym predajom a nakoniec last minute ( to je par dni pred zaciatkom pobytu ). Tieto zvysne nepredane zajazdy cestovky predavaju priamo na letiskach aby ich dopredali. Chapenzi????????
Normalna cena zajazdu je cca 800€ a na letisku sa da par hodin pred odletom kupit ten isty zajazd za 300-400€ niekedy aj menej. Zalezi na cestovke. Je im lepsie aspon takto dopredat zajazdy ako nemat nic... Malo kto o tomto vie lebo ludia co takto nakupuju zajazdy to neprezradia :D a potom sa len smeju s ludi, ktori sa chvalia ako dobre kupili zajazd napr vo first moment alebo last minute....

A na ktorom letisku to údajne predávajú? V BA? To sa tam akože postaví agent CK a ponúka zvyškové zájazdy?

Možno ak má CK nejaký stánok na letisku, tak môže tam predávať zájazd. Ale ešte som o tom nepočul. Tým netvrdím, že to nemôže byť, ale zdá sa mi to nepravdepodobné, že by zájazdy predávali za menej ako polovičnú cenu .
rickman
13.05.10,12:50
mimotemy

niektorym ludom by mali dat pristup k internetu az po absolvovani psychotestov :--- :---
stanco007
13.05.10,12:55
mimotemy

niektorym ludom by mali dat pristup k internetu az po absolvovani psychotestov :--- :---
Kamo ja mam za sebou viac psychotestov ako si ty len videl :D
Ale nechajte tak. Vsak nakoniec sa smiat budem ja a ostatni sikovni papapapa
bodliak
13.05.10,13:24
A na ktorom letisku to údajne predávajú? V BA? To sa tam akože postaví agent CK a ponúka zvyškové zájazdy?
.

Schwechat. Tam je to uplne bezne.
- Charter je uz zaplateny, bez ohladu na to, ci je polovica sedadiel v lietadle prazdna alebo nie
- Hotel a sluzby su tiez nakontrahovane davno vopred, hotely nevracaju nic.

V BA na letisku asi nie, ale v meste v kancli v den odletu 3-4 hodiny pred odletom sa da dohodnut aj cena pod naklady.
Pre cestovku je lepsie zaplatat dieru a pustit to za naklady, alebo minimalizovat stratu hoci aj 50% zlavou.
Lepsia strata 50% ako 100% z nepredaneho miesta.
stanco007
13.05.10,13:50
Schwechat. Tam je to uplne bezne.
- Charter je uz zaplateny, bez ohladu na to, ci je polovica sedadiel v lietadle prazdna alebo nie
- Hotel a sluzby su tiez nakontrahovane davno vopred, hotely nevracaju nic.

V BA na letisku asi nie, ale v meste v kancli v den odletu 3-4 hodiny pred odletom sa da dohodnut aj cena pod naklady.
Pre cestovku je lepsie zaplatat dieru a pustit to za naklady, alebo minimalizovat stratu hoci aj 50% zlavou.
Lepsia strata 50% ako 100% z nepredaneho miesta.
Konecne ma o tom niekto aspon sajnu a vie tom, ze nieco take existuje. No co uz... Nemozeme byt vsetci dokonali :D mimotemy
stanco007
13.05.10,13:51
Kamo ja mam za sebou viac psychotestov ako si ty len videl :D
Ale nechajte tak. Vsak nakoniec sa smiat budem ja a ostatni sikovni papapapa
Nerozumiem co je na to nevhodne. Ja som len odpovedal a konstatoval
aviator
13.05.10,16:40
A na ktorom letisku to údajne predávajú? V BA? To sa tam akože postaví agent CK a ponúka zvyškové zájazdy?

Možno ak má CK nejaký stánok na letisku, tak môže tam predávať zájazd. Ale ešte som o tom nepočul. Tým netvrdím, že to nemôže byť, ale zdá sa mi to nepravdepodobné, že by zájazdy predávali za menej ako polovičnú cenu .

http://www.satur.sk/satur-spravy/p=bmV3c19jb250YWluZXJeMV5hY3RpdmF0ZV5kZWZhdWx0JWRl ZmF1bHQlZGVmYXVsdF4=

správa z 15.6.09
stanco007
13.05.10,17:01
http://www.satur.sk/satur-spravy/p=bmV3c19jb250YWluZXJeMV5hY3RpdmF0ZV5kZWZhdWx0JWRl ZmF1bHQlZGVmYXVsdF4=

správa z 15.6.09
Aviator DAKUJEM!!!! Aspon toto som potreboval. A vidia aj tí neveriaci, ze to je a funguje to!!!!! :D
rickman
13.05.10,17:13
Aviator DAKUJEM!!!! Aspon toto som potreboval. A vidia aj tí neveriaci, ze to je a funguje to!!!!! :D

Tak potom prajem peknu dovolenku :).
buchač
13.05.10,17:35
http://www.satur.sk/satur-spravy/p=bmV3c19jb250YWluZXJeMV5hY3RpdmF0ZV5kZWZhdWx0JWRl ZmF1bHQlZGVmYXVsdF4=

správa z 15.6.09

No jo , ale ...


14.5.2008 - Pobočka SATUR-Letisko otvorená

S nástupom hlavnej dovolenkovej sezóny sme pre všetkých zákazníkov CK SATUR od 14.5.2008 znovu otvorili pobočku na Letisku M.R.Štefánika v Bratislave, kde si môžete zakúpiť vašu letnú dovolenku aj 3 hodiny pred odletom. Naši pracovníci sú vám k dispozícii každý deň od 10,00 do 19,00 h.
- v tomto článku sa nevraví nič o zľavách
- je síce pravdou , že na pravej strane sú " last minute " zľavy , ale až taká výhra to nie je ...
- čo je však z môjho pohľadu najdôležitejšie , tak by som asi veľmi porozmýšľal , či sa na blint vyberiem do Blavy , poprípade Viedne , či sa nejaký superzľavnený zájazd nenachádza v ponuke ...

Neviem si totiž predstaviť , že by som na predajné miesto prišiel a nakoniec sa vrátiť musel s dlhým nosom domov , povedzme len dvesto kilákov tam a dvesto nazad ...
Pekná zľava ...

Ono sa tiež zvykne vravieť ....teda aspoň aj ja ..." nie som natoľko bohatý , aby som si kupoval lacné veci "........či ...?
Tiež sa vraví ..." každý je strojcom svojho šťastia - osudu "...
stanco007
14.05.10,04:14
No jo , ale ...


- v tomto článku sa nevraví nič o zľavách
- je síce pravdou , že na pravej strane sú " last minute " zľavy , ale až taká výhra to nie je ...
- čo je však z môjho pohľadu najdôležitejšie , tak by som asi veľmi porozmýšľal , či sa na blint vyberiem do Blavy , poprípade Viedne , či sa nejaký superzľavnený zájazd nenachádza v ponuke ...

Neviem si totiž predstaviť , že by som na predajné miesto prišiel a nakoniec sa vrátiť musel s dlhým nosom domov , povedzme len dvesto kilákov tam a dvesto nazad ...
Pekná zľava ...

Ono sa tiež zvykne vravieť ....teda aspoň aj ja ..." nie som natoľko bohatý , aby som si kupoval lacné veci "........či ...?
Tiež sa vraví ..." každý je strojcom svojho šťastia - osudu "...
Ale o tom to je hop alebo trop!!! Treba sledovat net a ich ponuky, ktore zajazdy sa este nepredali a ist to risknut. Pre ludi z KE a BA sa to urcite oplati :D

A co sa este tyka toho cestovania 200km co si pisal.... Preto som tu dal tuto temu a hladam cloveka co to vyuziva a naj by bolo kompetentneho cloveka v tomto co ti napr 1 den pred odletom zavola, ze su volne miesta este tam a tam a ti aj povie aka bude cca cena na letisku..... Ale toto sa mi nepodari...
bodliak
14.05.10,04:44
Realita z nemeckych letisk:
Dochodca, permanentne zbaleny na 10-14 dnovy pobyt. Jasne, ze necestuje 200km.

Vecer pozrie ne i-nete, ze zajtra v priebehu dna odchadza 12 zajazdov 4 velkych cestovnych kancelarii. Rano sa vyberie na letisko a sanca, ze sa vecer vrati do svojej postele je tak 20%. Niektori so svojim laptopom kupia zajazd cez internet az ked ostatni odovzdavaju svoje kufre na check-in-e.

Pre neho je to zabava a nie stres, ci sa podari alebo nie. On ma cas...

U nas zatial dochodcovia chodia len na 3-eurove zajazdy do Sturova s vynikajucim obedom a prednaskou o zdravom spanku. Vracaju sa s 1000-eurovymi hrncami...
mareko
14.05.10,08:11
Preco si myslis, ze takato cestovna kancelaria ti preda zajazd za "zvyskovu" cenu? Co je to ta cena? Pocul si uz o tom, ze sa takto predavaju zajazdy? Teoria je to dobra, ale cestovka ti zajazd pod cenu jednoducho nepreda.Moja skúsenosť, ale nebol to letecký, ale autobusom do Chrvátska: kupujúci podpisoval zmluvu a platil pred odchodom autobusu, ostatní už sedeli v buse, cenu dostal v podstate iba za stravu (autobus išiel s ním či bez neho a tiež apartmány mali zaplatené na celú sezónu) cenu dostal fakt za "pár drobných" Prave naopak, kupa priamo na letisku hovori, ze potrebujes letiet nech sa deje co sa deje a vtedy zabudni na dobre ceny. Letisko nie je obchod, ze prides a pozries co maju a ked sa ti nepaci tak odides To, čo má zadávateľ na mysli sa možno na našich letiskách nedeje, ale viem o chalanoch, ktorí takto leteli z Viedne. Jednoducho si posedeli s bagážou na letisku a na dákej (neviem presne akej) tabulke si vybrali ponuku, ktorá ich zaujala, bolo ich viac a stále ich dopĺňali. Leteli ozaj za zlomok ceny. Nič presnejšie neviem napísať, no možno to Stančovi pomôže :cool:
bábika
28.05.10,09:58
Ja som pocula o predaji takychto zajazdov neviem bolo to v Bratislave na letisku bolo tam viacero stankov s cestovkami, co robili vypredaje, za super ceny neviem ci zvyskove ale podstatne nizsie ako v cestovke/ lebo stalo sa ze niekto naposledy odriekol dovolenku/naposledy si pamatam ze to bolo okolo leta, oplatilo sa to ludom co byvali v ba a mali na lestisko tak pol hodku cestu a vedeli to pravidelne sledovat, a mali moznost sa rychlo zbalit alebo byt uz zbaleny lebo niekedy bol odlet aj hned za 3 hodiny.
Kvaka
28.05.10,10:13
Vlani sme čakali na letisku, lebo veľmi meškalo lietadlo (jeden z posledných letov Seagle Air) , strávili sme tam celú noc. Nudili sme sa, pozorovali, čo sa deje a rozprávali sa o všeličom. Boli tam dve kočky, čo čakali, že bude niečo voľné. Bolo tam okienko cestoviek, ktoré priamo na letisku predávali last minute. Voľné bolo, kočky mali so sebou zbalené kufre, pasy, zájazd kúpili, ale cenovo bol rovnaký ako náš, čo sme kúpili dva dni predtým v cestovke cez internet. Problémom je zrejme len poistenie, lebo to začína plynúť od polnoci v deň poistenia, teda ak by sa niečo stalo, smola.
Kvaka
28.05.10,10:23
Ale o tom to je hop alebo trop!!! Treba sledovat net a ich ponuky, ktore zajazdy sa este nepredali a ist to risknut. Pre ludi z KE a BA sa to urcite oplati :D

A co sa este tyka toho cestovania 200km co si pisal.... Preto som tu dal tuto temu a hladam cloveka co to vyuziva a naj by bolo kompetentneho cloveka v tomto co ti napr 1 den pred odletom zavola, ze su volne miesta este tam a tam a ti aj povie aka bude cca cena na letisku.to by si možno aj našiel niekoho, ale načo, veď sám to vidíš na internete, a okrem toho, čo je voľné dnes o 12.00, už môže byť predané za pár minút. Podľa mňa je to nezmysel..... Ale toto sa mi nepodari.to veru nie ..

Takže ako ten nemecký dôchodca, alebo cez internet deň pred odletom. Nižšie ceny nebudú.
monika2201
06.06.10,17:38
Ahojte,
sledujem debatu a tiež som počula o kupovaní dovoleniek na letisku a to v tv a od kolegu...:-)
V tv vravela zástupkyňa jednej cestovky, už neviem názov, že ešte sa im nestalo, že by niekto kto čakal na letisku neodletel.
Ohľadne ceny neviem, ale myslím si, že sa to viac oplatí ako kúpa v cestovke, alebo agentúre.
Ja sa takto chystám na dovolenku s kamoškou a dúfam, že nám to vyjde...:-)
Silvernola
04.07.10,06:34
Predvlani som letela z Ba do Tuniska so SATURom a priamo na letisko prišiel mladý pár a obchádzal kiosky cestoviek. Napokon nastúpili do lietadla s nami. Celý zájazd ich vyšiel na polovicu.
jamborova
08.07.10,21:37
Dnes už v novej hale na letisku v Bratislave nič také neexistuje.Sú tam stanky cestoviek ktoré vydajú cestujúcim pobytové poukazy a idú preč.Predaj tam už nefunguje:-(((((((ä:mad:
furtivo
22.06.11,10:51
aj mňa táto téma zaujíma napriek tomu že dátum pokročil počul som o Viedni no ak má niekto skúsenosť nech napíše budem mu vdační za každú radu.
Milas265
04.07.11,18:43
http://airstop.sk/
http://www.pocasie.sk/
celkom dolu sú lasty....idem tak ..malorka za 390:D
pmajap
04.07.11,19:32
Je možné získať zájazd za zlomkovú cenu, keď ten čo si ho zakúpil stornuje zájazd menej ako 7 dní pred odletom. Cestovná kancelária má v zmluve storno poplatok u niektorých v tomto prípade je až 90% ceny zájazdu / vy si môžete zájazd poistiť pre prípad že na dovolenku nebudete môcť nastúpiť/ a tak CK pustí na poslednú chvíľu za cenu pre nás minimálnu, pamätám si Maledivy 8 dní za 13 tis. Sk. Jedná sa o väčšie cestovky. Ak máte dobrú známu v CK máte to vyhraté.
Zažila som aj to, že za zájazd objednaný last.m. cez internet som platila po návrate.
Stretla som sa s mladými ľudmi, ktorí kupovali zájazdy na letisku vo Viedni, ale niekedy tam strávili aj týždeň.
Letko
24.08.11,05:04
Kubco
24.08.11,07:28
Chcem sa spýtať či už niekto aj využil ultra last minute cez Satur na letisku? Funguje to dlhšie, ale nemám skúsenosti..
Letko
24.08.11,07:39
To by som aj ja rád vedel. Uvidím, napísal som do Saturu email. Uvidím, či sa mi stamadiaľ niekto ozve.