meter
12.05.10,19:41
Ahojte, hľadám dobru dušu, ktorá by mi pomohla pri obhajobe mojej diplomovej práce s názvom Vplyv reklamy na sociálno.kultúrne špecifiká. Vedúci práce mi ohodnotil prácu na C, no oponentský posudok mám FX. Preto sa musím ešte pokúšať zabojovať na obhajobe, pretože myšlienka na september mi naháňa strach. Ak by sa našla dobrá duša, ktorá by mi skúsila pomôcť , bola by som veľmi vďačná. Moja emailová adresa je lera@centrum.sk. Vopred ďakujem

*topiaci sa aj slamky chytí
sfinks
13.05.10,00:54
Ale vsak hadam vies aku temu si spracovalala a tak vies najlepsie povedat o tom a neivme ake mas obavy, sisi vedoma toho ze si to robila ale i tak nerozumiem ako moze niekt odostat C z diplomovku ktoru v podstate celu odpise, alebo spravi nejaky prieskum a na zakalde toho napise pracu ...
mlisa
13.05.10,07:54
vychadzaj z toho co ti bolo vytknute v oponentskom posudku
Stina
13.05.10,07:59
Podľa posudkov (na všetko čo bolo vytknuté vedúcim ako aj oponentom) si dôkladne priprav protiargumenty.
profesional
14.05.10,18:21
Pokial viem, tak ak mas z oponentskeho posudku FX, nesplnas v sulade so zakonom o vysokych skolach podmienky na ucast na obhajobe prace. Takze budes musiet vypracovat uplne novu pracu v nahradnom termine a obhajovat budes najskor v septembri.