Tatiana
20.10.05,11:01
Prosím Vás, môže to byť postih zo strany soc. poisťovní, keď pracovník je na maródke od 01.10.2005 a PNS - maródny list , ktorú ešte nemá ukončenú mi doniesol dnes?
Šéfka robí veľké scény, že firma bude platiť sankcie za porušenie zákona, že nenahlasila včas PNS. Dáte mi rýchlu odpoveď prosím Vás, aby som jej to prilepila na čelo - dúfam, že nie je v práve. Alebo nech nerobí z toho takú bublinu.
endrju
20.10.05,09:09
Prosím Vás, môže to byť postih zo strany soc. poisťovní, keď pracovník je na maródke od 01.10.2005 a PNS - maródny list , ktorú ešte nemá ukončenú mi doniesol dnes?
Šéfka robí veľké scény, že firma bude platiť sankcie za porušenie zákona, že nenahlasila včas PNS. Dáte mi rýchlu odpoveď prosím Vás, aby som jej to prilepila na čelo - dúfam, že nie je v práve. Alebo nech nerobí z toho takú bublinu.
Šéfka preháňa.
Je to problém zamestnanca, že neskoro doručil doklad; môže v najhoršom prípade dostať nemocenské dávky o mesiac neskôr.
Ak je PN od 1.10.2005, ešte mu nič neušlo. Vy mu budete vyplácať náhradu za prvých 10 dní v novembri, sociálka mu tiež pošle nemocenskú dávku až v novembri. Hraničný termín na "stihnutie" výplaty nemocenskej dávky zo sociálky v novembrovom termíne je cca 4.11.

Odporúčam spýtať sa šéfky na §, v ktorom je uvedené, že firma dostane sankciu za to, že zamestnanec nedoručil včas PNku do firmy.
Ingrid G.
20.10.05,09:19
Buď kľudná, Vy sankcionovaní nebudete. Je povinnosťou zamestnanca okamžite doručiť PN zamestnávateľovi. Ja som mala pred časom podobný prípad, šéfka sa hnevala, že čo my teraz s tým. Po konzultácii so SP (BA), kde mi bolo oznámené, že výplata nemocenského zamestnancovi patrí, aj keď predloží doklad "pritiahnuté za vlasy" aj s polročným oneskorením - sme mu s oneskorením vyplatili náhradu príjmu, časť II spolu s potvrdením o príjme a sprievodným listom sme poslali SP (v ňom sme napísali, kedy nám bol doklad doručený). Všetko bolo OK, len zamestnanec bol nespokojný, že dostal neskoro nemocenské - ale aspoň sa poučil.
Zita4
20.10.05,09:32
Na "kladenke" v hornej časti je kolónka: Dátum doručenia platiteľovi a tam sa napíše skutočný dátum. Neskoré doručenie je problémom zamestnanca, nie zamestnávateľa. :)
Tatiana
20.10.05,09:50
Ďakujem Vám všetkým, ktorý ste prispeli a súhlasili. Normálne sa teraz teším, že jej poviem, keď príde z obedu, že prečo spravila taký rozruch.
Ona ho robí, /myslím tým šéfku/ vždy, veď musí ukázať, že je niečo vyššie ako my -obyčajní smrteľníci. Veď je podnikateľka-najmúdrejšia.
Tweety
20.10.05,09:52
Nezaškodilo by jej podsunúť niektoré zákony, napr. Zákon o SP, ZP....